Гледах!....Харесва ми!...Препоръчвам - V

  • 31 594
  • 610
  •   1
Отговори
# 75
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Някой може ли да ми каже къде да намеря "Изпепелени от слънцето" на Никита Михалков с български субтитри?
http://masterstb.com/
от тук съм теглила "Изпепелени от слънцето"!Чаках да ми се пусне сийд...може би повече от 10 дни(най-после се изтегли)

# 76
  • Мнения: 1 063
Love in the Time of Cholera (2007) гледах на много лошо видео. Не го намирам за кой знае какво, не от лошото качество.
Препоръчвам ако ще е филм по Маркес Cronaca di una morte annunciata (1987) на Франческо Рози. Но не знам дали се намира в торенти.

# 77
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Някой може ли да ми каже къде да намеря "Изпепелени от слънцето" на Никита Михалков с български субтитри?
http://masterstb.com/
от тук съм теглила "Изпепелени от слънцето"!Чаках да ми се пусне сийд...може би повече от 10 дни(най-после се изтегли)

# 78
  • Мнения: 1 671
Amidala, didkata1811

Благодаря за помощта   bouquet

В крайна сметка си инсталирах BSplayer и сега всички субтитри тръгват.
Още не съм попаднала на .rar файл, но като се случи, ще знам какво да правя  Laughing
Благодаря още въднъж!

# 79
  • Мнения: 2 617
Радвам се, че се получи поне някакъв разговор  Wink
Спомените ми са малко бледи, т.к. "Престиж" и "Илюзионистът" ги гледах преди повече от година (спомням си,че бяха излезли по едно и също време) и при двата финалите им ми се сториха "претупани", т.е. потенциалът на целите филми беше ощетен за сметка избрания край. Понякога, струва ми се, важното е не толкова събирането на частите на пъзела, колкото самия процес към него.

# 80
  • Мнения: 2 617
Аз все още отлагам "Любов по време на холера" точно заради лошото качество, но преглеждайки бегло, не ми се стори впечатляващ. Четох интервю на джована Мецоджорно в италиансия VF в края на миналата година, от където и разбрах за филма, но и от него на останах с идея за нещо оригинално. В Италия тя допреди години минаваше за една от младите им обещаващи звезди. За съжаление, книгата не съм я чела, не знам, доколко изборът за нея е подходящ.
"Хроника на една предизвестена смърт" го гледах преди 9 години в "Дом на киното". Много ми хареса  Peace Фр. Рози ми е предпочитан режисьор  Peace и Rupert Everett ме изненада много приятно  Hug

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 930
"Rendition" -хареса ми филма, макар че в началото не можа да ме грабне, та да го изгледам на един път. Играе и единият гей от "Планината Броукбек" (Този филм пък, който не го е гледал е сгрешил), но не този актьор, който почина, а другия.

# 82
# 83
  • Мнения: 7 091
Радвам се, че се получи поне някакъв разговор  Wink
Спомените ми са малко бледи, т.к. "Престиж" и "Илюзионистът" ги гледах преди повече от година (спомням си,че бяха излезли по едно и също време) и при двата финалите им ми се сториха "претупани", т.е. потенциалът на целите филми беше ощетен за сметка избрания край. Понякога, струва ми се, важното е не толкова събирането на частите на пъзела, колкото самия процес към него.

На мен ми се струва, че всичко е важно Simple Smile Спомням си колко бях разочарована от Breaking and Entering ( нямам идея как е преведен на БГ), самият филм супер се развиваше, но края беше адски претупан.  Та съм съгласна с това, което си писала и за двата Престиж и Илюзионистът.  Peace

# 84
  • Мнения: 2 255
А при мен как се получи с "Илюзионистът" и "Престиж": гледах първо"И..", последвалият го, просто ми се стори подобен, и не сметнах за необходимо да му обърна кой знае какво внимание, сиреч, гледах с "едното око"  Grinning
 Фактът, че не си спомням  ясно и двата, говори много  Mr. Green
За "Любов по време на холера" писах, писах из темите, още като гледах на кино.Не ми се ще да се повтарям.Останах изгубена между редовете тогава.Както винаги се получава, заговори ли се за филм по книга....
  Снощи пак заварих по ТВ Everything Is Illuminated , не зная как са превели на български.Хваща за гърлото.
 

# 85
  • Мнения: 2 617

Тandoori  Peace Филмите с "всичко е важно" са точно заради това шедьоври, но като че ли в момента не говорим за такива  Wink
Филмът с Ж. Бинош, мисля, че е преведен "Взлом". Съгласна съм и аз за финала. Това развали и общото ми впечатление При мен същото се получи и с Cache`.
TинаХрис, за съжаление не съм попадала на коментарите ти за филма по Маркес. Ще ми е любопитно да ги прочета.

# 86
  • Мнения: 2 407
A Mighty Heart" хареса ми,Джоли игра много добре.

# 87
# 88
  • Мнения: 547
Някой да е попадал на субтитри на филма Jumper?

# 89
  • Мнения: 776
Някой да е попадал на субтитри на филма Jumper?
Още няма Confused, рових в доста сайтове, явно е рано още!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт