Бебче родено след кървене в ранната бременност?

  • 24 586
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
при първата ми бременност прокървих в 6г.с.,полежах в болницата 5 дни,биха ми папаверин,полежах и в къщи 1месец ,че от там като хукнах-то изпити,то ремонт,то обиколки и преносих 10 дена.Не е да възрастта-бях на 20г.А това за мъжете е вярно-такъв кекльо,от 5м.до последно лежах,че накрая и за задържане в болницата и родих 2 седмици по-рано.А ти спокойно,всичко ще е на ред и ще се радваш на едно чудесно,здраво бебе.Хората са казали:Спокойствие и силна храна!!Пожелавам ти много усмивки и да родиш един голям,красив мъж!!

# 16
  • Мнения: 65
Само се опитай да си давaш кураж и да се успокоиш! Майката му е физическа почивка (ако трябва лежене в леглото, най-много ходене до WC)и психическо равновесие!

Не искам просто да те успокоявам- казвам ти го от опит: Подобни проблеми
имах с дъщеря ми преди 6 години, а сега- с второто, което очаквам през май, всичко се повтори в първите 4 месеца, но вече отмина и се надява пак на здраво,износено бебе, както първия път.

Лошо е, тъжно е, боли...Но всичко е добре, когато свършва добре- това е целта, нали?!
Та- горе главата и много сили ти желая! Всичко ще е OK!    bouquet

PS- И аз ще стана тази година на 37- да не чувам лошо за набора!  Laughing

# 17
  • Мнения: 9 973
Не се притеснявай, много майки са кървяли в ранна, че и в по-късна бременност и бебечетата са живи и здрави. Почивай си повече, пий си лекарствата и всичко ще е наред.

жив пример в подписа ми Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз бях така точно в 8 г.с. Лежах в болница около 10 дни. Биха ми прегнил и но шпа. Родих 3900 гр. бомбичка  Laughing Не се притеснявай. Мисли  позитивно и вярвай в щастливия край  Hug 

# 19
  • Мнения: 135
и аз бях до 3 месец с кървене но после всичко се оправи Simple Smile    повечко почивка,наслаждавай се на бременноста си  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
С Дияна лежах две седмици за задържане във 2ри месец. След това нямах никакви проблеми.

# 21
  • Мнения: 119
Здравей  Hug
При мен беше същия кошмар. През 8ма и 12та седмица прокървих, като втория път си беше направо кръвоизлив. Лежах около месец в болница. През цялата бременност пих с шепи хапове и дупето ми беше синьо от инжекции.
Сега се радвам на живо и здраво момиченце.
Аз също мисля, че не е от възраста, на 26 съм, забременях на 25, така че..... май всичко е Божа работа.

Стискам ти парци, успех!!!

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
Ами аз първия месец вместо цикъл имах някакво кървене леко спираше почваше, та така и разбрах, че съм бременна именно...
много жени имат кървене в начален или по-късен етап...


Колкото до фолиевата киселина...какво значи ако трябва и нея да пиеш...всяка бременна трябва да пие поне до края на 3 месец...да не говорим, че при планувано бебеправене е хубаво да се започне месеци преди бременността още с нея....


Надявам се всичко да е наред, да спре кървенето и да се радваш на безпроблемнна по-нататъчна бременност, а накрая и на здраво прекрасно бебе...

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Моето не беше кървене, а леко зацапване, започнало още преди датата на очаквания цикъл. При положение, че 6 мес. преди това имах спонтанен аборт наистина здравата се бях ошашкала. Пих Дуфастон, но-шпа, по-късно Магнерот и Утрогестан - вагинално. След втория мес. вече нямах зацапване и изкарах нормална бременност докрая. Родих здраво, едро бебе /4 050/54 см/, дето сега така ни е влязъл под кожата Laughing...


Може да звучи трудно, но мисли позитивно - всичко ще е наред и ще си имаш здраво бебче Peace!

Успех и много стиснати палци от мен Praynig!

# 24
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравей мила, не се притеснявай, както виждаш често се случва. Аз прокървих в същата седмица, кървях до 10 вкл. Почти 3 месеца бях на легло, от тогава до края пиех Магне Б6 и но шпа. Мисли само позитивно и всичко ще е наред. Леко бременеене  Peace

# 25
  • Мнения: 39
Ей момичета страхотни сте благодаря ви че споделяте и заради моите проблеми се връщате към едни сигурна съм тежки мигове в живота ви изпълнени с тревоги
muzi-лека бременност до термина леко раждане и едно прекрасно бебче
Това наистина е най-прекрасния форум и можеш да намериш наистина готини и отзивчиви хора.Благодаря.  bouquet

# 26
  • Мнения: 34
Ето го в подписа ми Hug Прокървих първо в 9г.с. и после в 13 доста обилно, лежах в болницата една седмица. После много се пазих, което значи мързелувах Mr. Green Пих Дуфастон. Важно е само да си спокойна, да не се натоварваш и мисли само позитивно. Стискам палци

# 27
  • Мнения: 9
И аз прокървих една седмица преди да вляза в 4 месец, имаше и доста силна болка и отлепване на плацентата. Полежах месец и нещо и след това не съм имала проблем. Бебчото се роди живо и здраво и всичко е наред.

# 28
  • Мнения: 3 334
прокървих в 6г.с.,но си родих здраво дете.........................не се притеснявай.Нека все пак си под наблюдение на лекаря си.

# 29
  • Мнения: 106
И аз имах кървене и след 2 неуспешни бременности направо не бях на себе си, но Слава на Бога всичко се оправи. Бях с леко отлепване на плацентата, лежах в болницата 1 седмица на Папаверин и дуфастон. Съгласна съм с  Angel_Dust за фолиевата киселина  Peace
После се наложи да пия Магнерот и Но шпа, защото много се притеснявах и имах контракции. Но след като ме видяха 4-тия месец и всичко беше наред се успокоих, спрях хапчетата и след това бременността ми беше страхотна! Пожелавам ти го и на теб!  Praynig Бъди спокойна и уверена в добрия край! Успех    Hug

Общи условия

Активация на акаунт