''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''

  • 9 184
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ели,и аз не знаех,че имаш куче! Thinking(да не е в Свищов?)Кога ще минеш да се видим? Hug
да там е и папагал имам там
тук имам заек, Йоанна и Ивайло  Mr. Green
 Незнам Rolling Eyesнадявам се утре Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 500
Таман щях да питам за останалите животни кво правят? Mr. Green

# 272
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
ето и ЧОЧКО на квадрат ( и папагала и кучето се казват Чочо ) Кучето само си избра името, а папагала така ни го подариха. Голям купон става като почне папагала да си казва името (той само това може да казва де Mr. Green) и кучето веднага отива до клетката hahaha hahaha hahaha hahaha - много са сладки Joy Joy Joy

# 273
  • Мнения: 500
Много са сладки наистина! JoyАми дай и на зайчето снимка!

# 274
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Много са сладки наистина! JoyАми дай и на зайчето снимка!

не съм ли пускала снимка на Бъну newsm78 newsm78 newsm78 ами ето

# 275
  • Мнения: 25
Мише аз също смятам като другите мами ,дано е за добро.Ето и аз ще пускам Крис на ясла и като си помисля само колко ми е мило и свидно,чак ме е страх незнам защо.Оставям го на мама ама знам че е с нея а сега с някакви непознати хора,незнам ще свикна.Така че радвай се на всеки прекаран момент с детенцето си,защото живота минава неусетно.А пък за работата от тук насетне ще работиш цял живот!Успех и не се предавай!Лека вечер момичета и сладки сънища на бебоците! smile3524

# 276
  • Мнения: 500
Много е сладък тоз Бъну бееее! Two Hearts
Айде и аз ви оставям,че утре ще ставаме рано.От вчера пак сме на градина....А и Красен иска да си гледа някакви филми. Crazy

# 277
  • Мнения: 4 586
Добър вечер, ако не сте си легнали още!
Миши, малко е останало, може пък да си намериш бързо работа, и да е още по-хубава.
Нищо не се знае предварително.
Къде е Icipici?

# 278
  • Мнения: 39
Добър вечер и от мен
аз съм си мога да кажа,че си голяма щастливка аз обожавам животните,но сега с малката не смея да си взема  Weary  е сега решихме за голямо куче за навън на двора,но на мен са ми страст малките
Мила не се разстройвай толкова както казват другите става въпрос за две седмици цял живот ще работиш не е толкова фатално,а и погледни от добрата страна ще си с детенцето си  newsm10  Hug Hug Hug

# 279
  • Мнения: 227
Мерси на всички за топлите думи.
И аз се радвам,че малко ще бъдем само аз и той защото от 8 месеца работя и много хубави моменти изпуснах.Първото зъбче,първата стъпка,първата дума чак като се сетя и ми се плаче.И то за какво за нищо.Сега ще съм със него 24 часа знам,че тези моменти никога няма да се върнат.Но поне ще сме си  2-та и сега се стопля и само навън на разходка.Като знам как гледах всички ви как се разхождате в топлото аз не-мога прибирах се само да го нахраня и да го преспа.Даже си мисля какво разбрах от това,че съм майка. Cry

# 280
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Миши и от мен - Горе главата. Не се притеснявай, радвай се на чудесните моменти с детенцето. Аз докато се усетя голямото вече е първи клас. Много бързо лети времето. Наслаждавай се на всеки миг.
Аз съм си - и аз обичам животните. По - скоро кучетата - при майка ми има едно, а на село имаме три. Зайчето е супер.

# 281
  • Мнения: 3 219
Добър вечер, тука много оживено тази вечер. Поздрави на всички, на отчаяните-горе главата, иде светлото, няямаа са плашите. Мисля,че утре ще става за разходки, ще изведа зверчето да го одуха вятъра, че цяла седмица  не е излизало, клетото.
Иреленке, многУ убав тоз заяк  Heart Eyes, шо го намачам и нагушам Joy.
А вие горе,дет четете, я да слизате бързо долу  bouquet
А и да се оплача, май ще ставам баба, котката ни се разгони и по цял ден мърсува из квартала....

# 282
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Мерцедес, и аз мисля, че утре ще става за разходка. Решила съм да изляза на разходка с бебето следобяд. Дано да е топличко.

# 283
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Иреленке, многУ убав тоз заяк  Heart Eyes, шо го намачам и нагушам Joy.

убав я - кат мени е убав #Silly


А и да се оплача, май ще ставам баба, котката ни се разгони и по цял ден мърсува из квартала....
ти па що ще се оплакваш мър - то туй да станеш тъща и баба било най-убавото на светЪ Party
А честитит ти зетьове - да те слушат многу! а ся почерпи Mr. Green

# 284
  • Мнения: 3 219
Уф, те едни зетьове.......кви ли котета ще се пръкнат, един Господ знае  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт