Какъв телефон да ми подарят...

  • 2 777
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Подаръка според мен трябва да е изненада, така се губи смисъла, след като те е попитал.
Мен като ме пита скъпия какво да ми купи, ядосана на невежеството му, че не може дам да се сети си избирам нещо, което да му излезне соленичко  Twisted Evil

Ето това ти препоръчвам аз. Нямам точно този модел, но с удоволствие бих го ползвала! http://www.nokia.bg/A4817182 - Нокия 8800 sapphire arte
Понякога наистина се учудвам на такива мнения.Как й препоръчваш телефон за 2000 лева,след като гаджето й може да е на социални помощи,а ти самата не си го използвала?

Не виждаш ли как, ей така просто и го препоръчвам за това пари не взимат!  
Ако е на социални помощи едва ли тя би попитала тук, какъв телефон да и купи!
И на въпроса ти, ползвала съм други телефони от серията и съм доволна!


Това болдваното не мога да го разбера? Защо да не попита? Нима има някакъв имуществен ценз и 4 цифрена месечна такса за участниците в този форум, та от самосебе си се подразбира, че става въпрос за над 1000 марки? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 161
Не се заяждайте .... Искам да е слайдер или с капаче, дамски модел, тъничък, в рамките на 600-700лв. Благодаря за мненията.
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1175.Този телефон на нокия не е нов,но държи цена около 600 лева.И мисля,че си има всичко.

# 17
  • Мнения: 2 161
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1259
Този телефон също е добър.Препоръчвам ти модели,върху които имам впечатления от близо,макар и не лични.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 752
Nokia N76 :

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
[quote author=селинджър link=topic=266099.msg6479430#msg6479430 date=1202723598
Това болдваното не мога да го разбера? Защо да не попита? Нима има някакъв имуществен ценз и 4 цифрена месечна такса за участниците в този форум, та от самосебе си се подразбира, че става въпрос за над 1000 марки? Simple Smile
[/quote]

Не става въпрос за плащане на такси или каквото и да е! Аз расъждавам така, ако съм на социални, няма да попитам гаджето си какъв телефон да му купа, едва ли ще ми е до него! В такава ситуация сигурно ще имам по важни неща, отколкото да мисла за телефон ли, какво ли да купя на приятелката си!
А и момичето попита какъв телефон, без да дава някакви рамки, зе цена, марка и т.н.. Мен ако питам бих поискала този.

От коя серия?Да споделим мнения тогава.Аз съм фенка на нокия и смея да твърдя,че съм имала доста от добрите им модели.Мога да се обзаложа,че просто препоръча телефон,който те е запленил от картинката.Но щом пари не се искат...

Да споделим.... Точно за да не се превърне темата в кой какъв телефон има не споменах с какъв телефон съм. Като разбира се за пореден път изключих за мисленето на повечето съфорумци... Нека споделим тогава, аз също съм ползвала само Нокия. И не телефона не ме е запленил само от картинката! Но както винаги повечето тук, знаете повече за останалите, отколко самите те за себе си! Четете мисли, може би!



# 20
  • Мнения: 494
 Ако му се дават много пари на твоя човек и ти си падаш по телефони "тип компютър"-
"htc- Кайзер"- не телефон, а самолет... Laughing Цял уикенд си играх с едно "такова чудовище" и не можах да му се наситя...
  Ако аз трябваше да си избирам сега нов телефон, този точно бих искала...
  Иначе, ако много държиш на "чисто женски телефон"-коя да е от горе предложените "женски" нокии ще ти свърши работа, но повечето са предимно красиви и по-малко функционални...
 

# 21
# 22
  • Мнения: 1 111
Е, нали се сещате, че сега всеки ще започне да се хвали със собствения си телефон и пак ще се превърне темата в Кой е по- по- най.

 На теб пък какъв ти е проблема, а?Ми похвали се и ти де.Забелязвам, че ходиш по темите и се заяждаш.Такива изказвания е ясно от какво са продиктувани.
 По темата, и аз съм за Нокия, ако искаш да е и смартфон, за дамски модел-N76.Малко е тежичък, но е страхотен.
 Успех в избора!
 Ето,  illy ме е изпреварила. Laughing

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Който няма какво да каже по темата моля поне да не спами.

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 1 808

С две ръце, след малко ще пусна и някои и друг модел.
Приятелката ми работи в магазин за гсм. и определено ми препоръчва винаги най-добрите.

# 27
  • Мнения: 80
ето това е уникален телефон:
аз го имам и съм супер доволна!!

# 28
  • Мнения: 1 808
Ето и моделите които си заслужават (със сигурност има и други, а и може някои да не ги хареса)
Нокия 6500, 6120, 6288, също и 7500, но на мен лично не ми харесва дизайна.

На Сони Ериксон тел. също не са лоши и най-вече модел K800 i.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Към авторката,
Добре, де..
Ама ще си купиш ли телефон, за който форумчето ти даде акъл?
И ако ти не знаеш какво да ти подарят, другите ли бихме могли?  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт