Златно колие

  • 11 691
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Има мнооого голям избор, и много красиви колиета.
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..
цък
Подходящо е за всекидневието, масивно е и красиво.Аз почти не го свалям, освен ако съм много спортно облечена.

# 16
  • Мнения: 3 459
Има мнооого голям избор, и много красиви колиета.
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..
цък
Подходящо е за всекидневието, масивно е и красиво.Аз почти не го свалям, освен ако съм много спортно облечена.
Shocked Shocked Shocked
Просто ужасно  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 645
Мили дами,намислила съм до 1-2 месеца да си купя златно колие.Но нямам представа какъв модел.Ще се радвам в тази тема да обсъдим,а и всеки да даде своето предложение  bouquet

Златните колиета са малко аут ъф дейт. Препоръчвам ти пластмасови накити с флорални мотиви.

Златото никога не е аут ъф дейт.Златото е класика,винаги се е носило,носи и ще се носи.И винаги е било знак за благородност,шик,изтънченост и добър вкус.Не бих препоръчала никога пластмасови накити пред златни,абсурдно е....още повече с флорални мотиви.Това ми прозвуча малко като да препоръчваш прашки от битака вместо луксозно бутиково белъо Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Моето колие е подобно на това:

Слагам разни висулки по него.Много ми харесва тази комбинация кожа-злато.Винаги съм намирала този тип за по ежедневни и по подходящи за младо момиче,което не се носи строго официално а по скоро модерно,спортно...

# 18
  • Мнения: 110
Има мнооого голям избор, и много красиви колиета.
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..
цък
Подходящо е за всекидневието, масивно е и красиво.Аз почти не го свалям, освен ако съм много спортно облечена.
Shocked Shocked Shocked
Просто ужасно  ooooh!

Какво искаш да кажеш с това???

# 19
  • Мнения: 3 459
Какво искаш да кажеш с това???
Каквото исках да кажа го казах  Wink

# 20
  • Мнения: 110
Какво искаш да кажеш с това???
Каквото исках да кажа го казах  Wink
Твоето сигурно е по-хубаво Joy Joy Joy
Нещо от Илиенци по би ти харесало, щом на "BVLGARI" казваш "ужасно имаш добър вкус. #Crazy

# 21
  • Мнения: 27 524
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..[/color]цък

Красиво е много. Аз също съм фен на синджирите, защото не се сваля, а и принципно не харесвам твърдите бижута - гривни, колиета. Въпрос на вкус, разбира се, не казвам, че са лоши.

Корина, едва ли тук в тази тема ще можем да ти изберем колие  Wink Тръгваш по магазините, гледаш, мериш и си избираш  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 110
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..[/color]цък

Красиво е много. Аз също съм фен на синджирите, защото не се сваля, а и принципно не харесвам твърдите бижута - гривни, колиета. Въпрос на вкус, разбира се, не казвам, че са лоши.

Корина, едва ли тук в тази тема ще можем да ти изберем колие  Wink Тръгваш по магазините, гледаш, мериш и си избираш  Simple Smile

Благодаря!
Не на всеки може да се хареса естествено, но може като теб да каже "не е по мой вкус" и толкос. Но чак пък "ужасно".... newsm78

# 23
  • Мнения: X
Аз, бих ти препоръчала нещо такова..[/color]цък

Красиво е много. Аз също съм фен на синджирите, защото не се сваля, а и принципно не харесвам твърдите бижута - гривни, колиета. Въпрос на вкус, разбира се, не казвам, че са лоши.

Корина, едва ли тук в тази тема ще можем да ти изберем колие  Wink Тръгваш по магазините, гледаш, мериш и си избираш  Simple Smile

Благодаря!
Не на всеки може да се хареса естествено, но може като теб да каже "не е по мой вкус" и толкос. Но чак пък "ужасно".... newsm78

Точно това щях да кажа, според някой това може да не е модела който търсят или биха носили, но чак пък ужасен? Плетката не е лоша, аз лично много харесах сърчицето.   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 459
Твоето сигурно е по-хубаво Joy Joy Joy
Нещо от Илиенци по би ти харесало, щом на "BVLGARI" казваш "ужасно имаш добър вкус. #Crazy

Виж кво маце боли ма за твойто Булгари чесно казано  Tired
От Иленци все още нямам нищо, но с такава "изискана каишка" едва ли някога ще се окича  Joy Joy Joy
П.П: Все още съм запазила добрия си вкус  Wink
Поздрави  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 163
http://img02.imgshare.eu/i/Rasinka/kolie_004_85d7c.jpg
С това колие съм от 10 години, страшно го харесвам и все още не виждам нещо, което да ми хареса повече.

# 26
  • Мнения: 179
Момичета, а как мога да кача снимката,която направих на моето колие, просто още една идея  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 459
Трябва да я имаш качена в някой сайт и тогава можеш да я публикуваш тук  Wink

# 28
  • Мнения: 110
Твоето сигурно е по-хубаво Joy Joy Joy
Нещо от Илиенци по би ти харесало, щом на "BVLGARI" казваш "ужасно имаш добър вкус. #Crazy

Виж кво маце боли ма за твойто Булгари чесно казано  Tired
От Иленци все още нямам нищо, но с такава "изискана каишка" едва ли някога ще се окича  Joy Joy Joy
П.П: Все още съм запазила добрия си вкус  Wink
Поздрави  Mr. Green

Дали все още нямаш от Илиенци,само ти си знаеш...
Всъщност, никой не видя и какво въобще имаш, и дали имаш.
Всички разбрахме за завистта, но не трябваше да я показваш, ставаш за срам.
Много здраве и на теб!!!

# 29
  • Мнения: 179
Мерси,Джей,нямам я качена,значи не става... до сега не съм качвала..  Confused

Общи условия

Активация на акаунт