Какво да направя, за да излезна от дупката?

  • 2 012
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 943
Вземи си куче,мъничко.Толкова ще ти запълни времето,че ще си подредиш деня по график-сутрешна разходка,обедна,вечерна. Rolling EyesДокато е малко си има чистене и мацане,не искам да те лъжа,но винаги ще си имаш компания.И е голяма игра,докато го приучиш на команди.
#CrazyНе,не това ми е достатъчно http://images22.snimka.bg/004851836.jpgА и на него май му идват в повече моите инквизиции и мъчения,точно когато няма какво да правя

# 16
  • Мнения: 2 131
Вземи си куче,мъничко.Толкова ще ти запълни времето,че ще си подредиш деня по график-сутрешна разходка,обедна,вечерна. Rolling EyesДокато е малко си има чистене и мацане,не искам да те лъжа,но винаги ще си имаш компания.И е голяма игра,докато го приучиш на команди.
#CrazyНе,не това ми е достатъчно http://images22.snimka.bg/004851836.jpgА и на него май му идват в повече моите инквизиции и мъчения,точно когато няма какво да правя
Аууууу, ама не си го изкарвай на горкото животинче. Иначе е голям сладур  smile3521 smile3525 smile3534

# 17
  • Мнения: 473
Зимата и на мен ми действа така. Излизам заради малкия на разходки, иначе хич не ми се подава носа навън. И липсата на слънце ме подтиска много - това мъгливо време, няма живот навън. Преди ходех на работа и изобщо не обръщах внимание на времето и настроението ми беше ок. Намери си работа, която да ти доставя удоволствие. Аз например, за да не изпадам в лошо настроение бебето като заспи си чета разни хубави книги, гледам Дискавъри, Хистори, разни такива неща.

# 18
  • Мнения: 3 376
Оооо,живота е толкова кратък.

Благородно завиждам на всички приятелки без деца и само с носталгия си спомням за времето,когато се чудех какво да правя.
Сега всяка свободна минута е лукс Mr. Green

Не се оставяй на такива състояния да те преборят.Вярно е че е моментно,но и тези моменти,които пропиляваш са много ценни.Днес ни има,утре не...Намери си нещо полезно,което да ти отвлича вниманието,уплатнявай си времето,ела в Благотворителния подфорум...

# 19
  • Мнения: 1 216
Зависи от колко време си така. Най-вероятно е ''зимна депресия''  от липсата на слънце, витаминозна храна и движение на чист въздух. Почивката на планина се отразява добре, облъчване със специална лампа, солариум.
Пролетта не е далеч  Grinning, мразя зимата !  Grinning

# 20
  • Мнения: 200
Случвало ли ви се е да нямате желание за нищо?Да искате да си стоите постоянно у дома,да нямате желание да излизате и въобще желание за живот.Да се занемарите и да сте като мекотело.Не мога да разбера от какво се получава.Исках да се занимавам с нещо,записах се на английски,ходя на фитнес,но щом наближи времето да излизам и направо ми иде да се гръмна  #2gunfire,не знам мързел ли е какво е...Дайте съвет ако ви се е случвало,какво да направя за да излезна от дупката,в която се намирам.Не издържам вече! newsm45

Пробвай с Психолог !При мен помогна!

# 21
  • Мнения: 592
Браво на ЕАSpirit- съгласен съм на 100% с теб. Знаеш ли- задай си въпроса- задоволена съм сексуално, ходя на английски, на фитнес, мисля за работа, имам си куче, колко ли са хората които нямат нито едно от тези неща? А колко от тях са нещастни деца- изоставени и отритнати от съдбата? Не, изобщо не те агитирам да ходиш да им правиш благотворителност- това е нещо отвътре- или го имаш или не, или има и трети вариант- като те изтресе по главата го осъзнаваш! Идеята ми е наистина да не се "смарангясваш"- така ли беше, и да вземеш да вършиш нищо полезно за другите, щом на себе си не си полезна. Май задоволеността ти е в повече и си се разглезила- от тук има два пътя- да се стегнеш и да направиш чудеса, или в повечето случаи - някоя пубертетска простотия, щото в такива моменти мозъка се е изпънал някъде на почивка и той.  Липсват ти ценности, идеали, мечти, философия за живота... не ми се продължава! Все пак бързо оправяне ти желая!

# 22
  • Мнения: 943
Браво на ЕАSpirit- съгласен съм на 100% с теб. Знаеш ли- задай си въпроса- задоволена съм сексуално, ходя на английски, на фитнес, мисля за работа, имам си куче, колко ли са хората които нямат нито едно от тези неща? А колко от тях са нещастни деца- изоставени и отритнати от съдбата? Не, изобщо не те агитирам да ходиш да им правиш благотворителност- това е нещо отвътре- или го имаш или не, или има и трети вариант- като те изтресе по главата го осъзнаваш! Идеята ми е наистина да не се "смарангясваш"- така ли беше, и да вземеш да вършиш нищо полезно за другите, щом на себе си не си полезна. Май задоволеността ти е в повече и си се разглезила- от тук има два пътя- да се стегнеш и да направиш чудеса, или в повечето случаи - някоя пубертетска простотия, щото в такива моменти мозъка се е изпънал някъде на почивка и той.  Липсват ти ценности, идеали, мечти, философия за живота... не ми се продължава! Все пак бързо оправяне ти желая!
Мисля,че в твоя пост има както много истина,така и не до там вярни твърдения Stop.За първата част съм съгласна,но не мога да кажа,че нямам мечти,идеали и т.н.НАПРОТИВ,аз и моят съпруг имаме цел и се борим за нея,имам мечти и определено имам ценноста система,защото ако нямах сега нямаше да пиша тук и въобще нямаше да мечтая за това ,за което мечтая.АЗ КАКТО ПИСАХ ВЕчЕ  СЕ СТРЕМЯ ДА ВОДЯ ПЪЛНОЦЕНЕН ЖИВОТ,знам кое е здравословно за мен или полезно за другите.Знам как да живея,но нямам желание!Ето вчера например след като отидох на английски се чувствах много добре,смяхме се,абе просто се тонизирах и се прибрах в много добро настроение.Винаги е приятно там,но и аз винаги правя физиономии,не ми се тръгва,все едно заминавам на заточение. ooooh!
Благодаря на всички за съветите   bouquet

# 23
  • Мнения: 118
Започни диета, отиди на фризьор, направи нещо само за теб

Общи условия

Активация на акаунт