Има ли мами от Банкя?

  • 5 828
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте, мами!

Казвам се Лидия и имам син на 8 месеца - Мартин!

Живея в София, но родителите ми живеят в Клисура, та честичко седим в парка на Банкя. Ще се радвам да се присъединяваме към вашите срещи, ако нямате нищо против!  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 576
на ул."хан аспарух" сме. точно с/у завода за мин. вода.
Това ми е близо Simple Smile

# 62
  • Мнения: 56
   Здравейте всички майчета от Банкя!Ние също от скоро живеем тук и аз не познавам никого!Много бих се радвала ако си намеря компания за разходки,кафенце и сладки приказки!Аз съм на 31 г.имам син на 1г.и 8м. и в момента съм бременна в 7м.Казвам се Мария!Приятно ми е!Ако някоя мама желае да се запознаем и да излизаме заедно може да ми пише,ще се радвам да си правим компания!Ние живеем на ул.Васил Левски.Сравнително близо  до парка и пазара.(то стана като обява направо) Grinning

# 63
  • Мнения: 363
Здравейте, мами!

Казвам се Лидия и имам син на 8 месеца - Мартин!

Живея в София, но родителите ми живеят в Клисура, та честичко седим в парка на Банкя. Ще се радвам да се присъединяваме към вашите срещи, ако нямате нищо против!  Simple Smile


засега сме още на фаза "тема". среща не е имало!  Joy


   Здравейте всички майчета от Банкя!Ние също от скоро живеем тук и аз не познавам никого!Много бих се радвала ако си намеря компания за разходки,кафенце и сладки приказки!Аз съм на 31 г.имам син на 1г.и 8м. и в момента съм бременна в 7м.Казвам се Мария!Приятно ми е!Ако някоя мама желае да се запознаем и да излизаме заедно може да ми пише,ще се радвам да си правим компания!Ние живеем на ул.Васил Левски.Сравнително близо  до парка и пазара.(то стана като обява направо) Grinning

не я знам къде е тая улица, но няма значение! Wink
аз съм за кафенцето и слъдките приказки, само да не са свързани само и единствено с бебоците!  Joy


а сега сериозно!
момичета, айде тоя уикенд да се видим, искате ли? или другата седмица?

# 64
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте, мами!

Казвам се Лидия и имам син на 8 месеца - Мартин!

Живея в София, но родителите ми живеят в Клисура, та честичко седим в парка на Банкя. Ще се радвам да се присъединяваме към вашите срещи, ако нямате нищо против!  Simple Smile


засега сме още на фаза "тема". среща не е имало!  Joy


........................................

а сега сериозно!
момичета, айде тоя уикенд да се видим, искате ли? или другата седмица?

Laughing еми значи е време  Laughing

# 65
  • Мнения: 363
време е! много си права!  Party

# 66
  • Мнения: 363
на ул."хан аспарух" сме. точно с/у завода за мин. вода.
Това ми е близо Simple Smile

предположих, че сме близо една до друга, щом и ти си на ул."София" Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!

Черпя ви по едно кафе:

# 68
  • Мнения: 363
добро да бъде!
прекрасно е кафето ти, лидия  Peace Peace Peace

# 69
  • Мнения: 363
момичета, с това застудяване за май месец ли ще отложим срещата?!?  Joy

# 70
  • Мнения: 363
МОМИЧЕТА, СВЪРШВА МИ ИНФАКОЛИКА, а човекът, дето ми ги носеше, скоро няма да ходи до гръцко!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
случайно някоя от вас да има възможност да ми поръча 2 опаковки?

# 71
  • Мнения: 2 376
Момичета, имам предложение, да си направим един списък в началото на темата, за да се знаем, че станахме вече голям отбор.
Аз не знам виждането май се оказа трудно нещо, но нищо не ни пречи междувременно да си обсъждаме други неща.
Да почерпя, днес ставаме на месец.  Освен това бяхме на консултация и сме наддали 1,5 кг Simple Smile от най-ниското тегло и сме порастнали 6 см.


Софи, ти записала ли си се при августовските мами, ако не си заповядай  Hug
На нас ни изписаха вит Д, ама нещо не ми се дават такива работи  newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз предлагам да си направим общ профил с име - Bankq, или както решите и от него да се правят темите!

# 73
  • Мнения: 363
Britt, честит рожден ден!!!   bouquet  bouquet  bouquet
ние сме днес! Joy
не съм се записала при августовските мами, защото термина ми беше за септември, та съм при септемврийките! Simple Smile

Последна редакция: нд, 21 сеп 2008, 14:36 от софи1914

# 74
  • София
  • Мнения: 1 185

Хубав ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт