Чисто и Свежо Лице

  • 15 613
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 885
А кажете някакъв крем с колаген и за каква възраст е подходящ  newsm78

# 16
  • Мнения: 274
дерматоложката ни препоръча това за всекидневно измиване ( и веднъж седмично се ползва и за маска,като престои 5мин на лицето) на мен много ми харесва, струва 10лв   http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/69183/69183_l.jpg

# 17
  • Мнения: 42
И според мен трябва да смениш козметиката. Можеш като за начало ад си купиш един обикновен бебешки крем за лице. Би трябвало да ти понесе. И аз съм взимала какво ли не, но нищо не ми помагаше. Затова сега си мажа лицето вечер с бебешки крем и съм много по-добре.

# 18
  • Мнения: 776
А кажете някакъв крем с колаген и за каква възраст е подходящ  newsm78

Tony_in_love, зависи от фирмата и продукта. Но има една българска фирма "Мота 6", която произвежда цялата си козметика с колаген, нейна е серията "Колагена". Та, както писах и в една друга тема, това е единствената българска козметика, която слагам на лицето си и която ми понася. Колагенът се произвежда тук в БГ, по специална патентована технология и е максимално пречистен и качествен. Не е суровина от чужбина и не е примесен с някакви гадории Sick Има различни серии, повечето са подходящи за млада кожа и във всички има колаген. И най-интересното е, че една моя приятелка след всякакви неефективни процедури и скъпи мазила, се отърва от акнето си само благодарение на серия от тази козметика Rolling Eyes Аз бях направо  Shocked. Дано не прозвучи като реклама Peace, но понеже останах наистина доволна, затова препоръчвам  bouquet
 

# 19
  • Мнения: 776
Лорън, защо не пробваш Ефеклар серията на La Roche-Posay? Малко по-скъпичък е измиващия гел, към 20 лв., но си заслужава Peace Гарние не е особено качествена марка, заложи на медицинската козметика  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Моето мнение е, че също трябва да смениш козметиката.

Като първо средство за почистване бих ти препоръчала пяната на Галеник. Цената й е някъде около 25 лв. не помня точно, но е толкова нежна, че все едно почистваш лицето си с коприна. След нея кожата е някак си мека, гладка и все едно е обвита с някакъв филм...не знам как да го обясня.
Като стъпка 2 - розова вода. Нищо със спирт не слагай в/у лицето си. Трябва ти нещо максимално щадящо. Хубава розова вода според мен е на "БР Карлово".
Стъпка 3 - хубав крем, максимално овлажняваш, с фактор. Мисля, че най-добрият вариант за теб би бил Тотал Търнарауд на Клиник, но ако ти идва скъп вземи си нещо или на La Roshe Posay или на Bioderma. Avene също имат приятни и ефективни овлажняващи кремчета.
Не прави компромис обаче.
Подкрепям за колагена, макар че продукт с колаген не мога да ти препоръчам.

# 21
  • Мнения: 1 354
Момичета стана ми ясно,че определено трябва да прекратя употребата на продукти Гарниер. Peace

Обаче сега из между всички тези предложения започвам да се лутам кое от всички да избера. Rolling Eyes
Някои от нещата,които ми предложихте за около 20-25лв ми идват скъпи и на този етап не мога да си ги позволя.

От колагена ме е страх,защото ми се струва,че съм с твърде млада кожа за колаген.По-точно ме е страх от обратен ефект Rolling Eyes

А относно пилинга-правя си-много ми исушава кожата,та чак се бях обелила така да се каже.Амам правя...очаквам резултати.

ами какво да ви кажа май продължавам да бъда в позиция "ами сега на къде"
Ясно стана ще да е медицинска козметика,ама...нещо поне до 10лв,че от там на горе...не мога...
трябва да използвам крем за лице против акне,не на ексфолианта,не на Гарниер,евентуално смяна на козметичка-записах Mr. Green Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 813
Момичета стана ми ясно,че определено трябва да прекратя употребата на продукти Гарниер. Peace

Обаче сега из между всички тези предложения започвам да се лутам кое от всички да избера. Rolling Eyes
Някои от нещата,които ми предложихте за около 20-25лв ми идват скъпи и на този етап не мога да си ги позволя.

От колагена ме е страх,защото ми се струва,че съм с твърде млада кожа за колаген.По-точно ме е страх от обратен ефект Rolling Eyes

А относно пилинга-правя си-много ми исушава кожата,та чак се бях обелила така да се каже.Амам правя...очаквам резултати.

ами какво да ви кажа май продължавам да бъда в позиция "ами сега на къде"
Ясно стана ще да е медицинска козметика,ама...нещо поне до 10лв,че от там на горе...не мога...
трябва да използвам крем за лице против акне,не на ексфолианта,не на Гарниер,евентуално смяна на козметичка-записах Mr. Green Peace


Защо не пропуснеш две-три посещения за ампула при козметичката и със спестеното от това да си вземеш някое кремче от медицинската козметика- 20-30 лв. Хем ще видиш тази почивка как се отразява на кожата ти. Thinking

# 23
  • Мнения: 3 459
Да питам гела на Ла Рош за мазна кожа струва ли се, че само него не съм ползвала от всички медицински  Rolling Eyes
Трябва ми нещо за мазна кожа, но в същото време и за чувствителна, защото повечето от тия дето съм ползвала адски много ми изсушават кожата и ми се получават кафяви петна.

# 24
  • Мнения: 776
Да питам гела на Ла Рош за мазна кожа струва ли се, че само него не съм ползвала от всички медицински  Rolling Eyes
Трябва ми нещо за мазна кожа, но в същото време и за чувствителна, защото повечето от тия дето съм ползвала адски много ми изсушават кожата и ми се получават кафяви петна.

Добър е и става за чувствителна кожа  bouquet Не знам дали е заради термалната вода или някакви други успокояващи съставки в него, но определено след употреба ми намалява зачервяванията  bouquet За зимата не мога да преценя дали е подходящ, на мен ми идва една идея изсушаващ, но за другите сезони е ОК Peace

# 25
  • Мнения: 630

Ясно стана ще да е медицинска козметика,ама...нещо поне до 10лв,че от там на горе...не мога.:


Лорън,трябва да те разочаровам,но такава козметика медицинска няма.Там говорим за неща над 20 лв. illy  е права.Пропусни ампулата няколко пъти,за да си позволиш по-качествена козметика,ако в нея е проблема,разбира се.Аз например използвам сравнително скъпа козметика,но лицето ми не е такова,каквото искам.Все излиза тук-таме някоя пъпка да ми развали настроението

# 26
  • Мнения: 3 459
Да питам гела на Ла Рош за мазна кожа струва ли се, че само него не съм ползвала от всички медицински  Rolling Eyes
Трябва ми нещо за мазна кожа, но в същото време и за чувствителна, защото повечето от тия дето съм ползвала адски много ми изсушават кожата и ми се получават кафяви петна.

Добър е и става за чувствителна кожа  bouquet
  bouquet Heart Eyes

# 27
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Честно да си кажа и аз имам проблеми с кожата си. От около месец време ползвам акне аут и страшно много ми хареса. Лосиона с бялата капачка за цялото лице и този с червената, когато видя, че някоя пъпчица се опитва да излезе. Доволна съм. Сутрин обтривам с него (бяла капачка). Вечер измивам лицето с антибактериален сапун, най - доволна съм от този на билка. И след това с един правен лосион: розова вода, камфоров спирт и кислородна вода равни части. 1 или 2 два пъти в седмицата маска с мая и прясно мляко.
Доста по - добре ми е кожата откакто го правя, няма още месец, но съм доволна много. 

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Както ти казах, пилинг продуктите и процедурите според мен не са никак подходящи за състоянието на кожата ти в момента.
Колагена е много добър, има такива за млада кожа (аз ползвам такъв) и няма как да ти навреди напротив може само да ти помогне и да успокои кожата. Според мен той най-много би ти помогнал.
В това, че нямаш възможност да дадеш повечко пари няма нищо лошо. Прави ампули от вит. Ц ако има козметичката ти, извлечен от грейпфрут е много добре за кожата ти и в една комбинация с ултразвук или лазар ще е много добър ефект.   На първо време ако решиш вземи си акне аут актив и акне аут почистване. Ще завехнат пъпките.
Нещо, което няма да ти излезе скъпичко е да си вземеш един бебешки крем - Бюбхен примерно и го смеси с вит Ц при нанасяне и ще видиш също че ефекта не е никак лош.

Някой беше питал какъв крем с колаген. Аз ползвам на Колин с вит. Ц и съм много доволна.

# 29
  • плевен
  • Мнения: 1 251
Аз ползвам почистващо мляко и нощен крем на Гарниер и да ви кажа съм доволна.А от известно време сутрин и вечер обтривам лицето си със розова вода.Ефекта е невероятен-успокоява и освежава кожата.Дори и пъпки почти не ми излизат.

Общи условия

Активация на акаунт