За малките фенове на филмчето Cars

  • 82 048
  • 942
  •   1
Отговори
# 870
  • Варна
  • Мнения: 1 922
veroniki верно че беше с Маккуин. Май ще заведа детето само да си избере, но нищо чудно да е тази, защото се оказа, че си е загубил Маккуина.
Вчера от Джъмбо взех Док Хъдсън със сменящи се цветове.

# 871
  • Мнения: 429
Активно търся комбайна с тракторите пистата. Къде сте я виждали? Че в нета не е налична никъде  Tired

Редактирам се, намерих и поръчах, остана да дойде

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 15:07 от shanel1982

# 872
  • София
  • Мнения: 1 455
 Здравейте, от доста време само ви чета, защото и моето момчето е много голям фен на Колите. Имаме повечето коли от Колите 1 и доста от 2, но преди няколко дни малчо си загуби Чик, който беше най- труден за откриване още на времето, а сега .... Моля ви, споделете ако с днешна дата сте го срещали някъде  Hug

# 873
  • Мнения: 148
Здравейте, от доста време само ви чета, защото и моето момчето е много голям фен на Колите. Имаме повечето коли от Колите 1 и доста от 2, но преди няколко дни малчо си загуби Чик, който беше най- труден за откриване още на времето, а сега .... Моля ви, споделете ако с днешна дата сте го срещали някъде  Hug

присъединявам се към молбата за откриване Чик и аз благодаря ако някой има идея откъде можем да го вземем   bouquet

# 874
  • София
  • Мнения: 1 455
 Ние купихме това http://www.babybg.com/images/Cars-L4055-avtovoz.jpg вчера . Имаме и Макуин и 52, но какво да се прави, колкото повече- толкова повече  Mr. Green В Джъмбо са само няколко бройки и затова са намалени. Цената е 40,00 лв. 

# 875
  • Мнения: 2
МАМИ ПОМОГНЕТЕ ТЪРСИМ КРАЛЯТ ОТ CARS 1

# 876
  • Мнения: 429
Краля го намерих в един магазин за 3 евро, голям късмет беше.
Понаглеждай ибея, че иначе малко вероятно.
Чък също бях го видяла, но мисля за 5-6 евро беше.
След 2 седмици ще бъдем в Бг, ако мога да помогна на някого с количка ще се радвам.
И не си мислете сега бизнес, просто знам колко съм ровила за колички /а и касови бележки има за тази работа/

# 877
  • Мнения: 2
МАМИ ПОМАГАЙТЕ ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО КОЕТО ИСКАМЕ ОТ ДЯДО КОЛЕДА E КРАЛЯТ ОТ CARS 1
МАЛКА МЕТАЛНА КОЛИЧКА С МАЩАБ 1:55
АКО НЯКОЕ ОТ ВАШИТЕ СЛЪНЧИЦА ВЕЧЕ НЕ СИ ИГРАЕ С НЕГО МОЛЯ ДА НИ ГО ПРОДАДЕТЕ

# 878
  • Мнения: 429
ELI 83, в ибей има, ще дойде до Коледа.
Разбира се, ако не се сдобиете от тук  Peace

# 879
  • София
  • Мнения: 1 345
Оффф,ние сме в издирване на Джеф и Франческо!
Моля дайте някви линкове на магазини,където би могло да ги има!

# 880
  • Мнения: 429
.:Диди:., магазини в Бг ли?

http://kasida.bg/cars-2-kolichka-jeff-gorvette-164-170-10985.html

питай ги и за Франческо. Много са любезни.

Аз ги купих за по 5 евро миналата седмица от тук.
Не се опитвам да ви дразня, а само да отбележа какви разлики има в цените.

# 881
  • София
  • Мнения: 659
 В Джъмбо на Ботевградско шосе има Франческо в комплект с Макуин за 20лв. Може и самостоятелно да го има, но не съм ги разглеждала обстойно.
 Ако на някой извън София му трябват, мога да ги купя и да ги пратя по пощата или с куриер.

# 882
  • София
  • Мнения: 1 345
Да,в Бг,благодаря много!

# 883
  • Мнения: 2
В ИБЕЙ НЕ ВИЖДАМ ДА ПРОДАВАТ САМОСТОЯТЕЛНО КРАЛЯТ

# 884
  • София
  • Мнения: 470
В ИБЕЙ НЕ ВИЖДАМ ДА ПРОДАВАТ САМОСТОЯТЕЛНО КРАЛЯТ


http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=disney+cars+toys+The+King& … 286.c0.m270.l1313

Eто!   bouquet
Моля,някой да ми обясни как поръчвате от тоз ebay,може и на лично.....моляяя!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт