клиника Щерев

  • 768 310
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 240
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета,чух че Щерев имал клиника и в Пловдив
дали е вярно newsm78

Не съм чувала подобно нещо,а и не съм чела в сайта им. Мисля,че би трябвало да има инфо там, ако е верно  Peace
И аз така си помислих...явно си правят реклама Thinking

# 241
  • Мнения: 1 095
момичета,чух че Щерев имал клиника и в Пловдив
дали е вярно newsm78

Не съм чувала подобно нещо,а и не съм чела в сайта им. Мисля,че би трябвало да има инфо там, ако е верно  Peace
И аз така си помислих...явно си правят реклама Thinking
Къде го чете това?

# 242
  • Мнения: 25
Ако си записан на женска консултация по ЗК там, не ти трябва направление от ЛЛ за раждането, а първия болничен се издава от клиниката. Вторият се издава от педиатъра на детето. Успех.
Peace
Ф Peace Фоксче, благодаря за бързият отговор- всъщност аз също така си мислех но исках да съм сигурна, та да не стане някой проблем после  и да трябва да плащам по високата сума!За "първи болничен" имаш предвид, този, който се издава непосредствено след самото  раждане, нали, защото оттам ми издадоха 45 дневния преди термина

# 243
  • Мнения: 111
iva i moni, в Пловдив има клиника на д-р Щерев, даже знам къде се намира, но това не е същия доктор, просто съвпадение на имена. Д-р Щерев от Пловдив преди доста години беше много известен в града, ако не се лъжа той направи първата частна АГ клиника в Пловдив.

# 244
  • Сливен
  • Мнения: 894
iva i moni, в Пловдив има клиника на д-р Щерев, даже знам къде се намира, но това не е същия доктор, просто съвпадение на имена. Д-р Щерев от Пловдив преди доста години беше много известен в града, ако не се лъжа той направи първата частна АГ клиника в Пловдив.
мерси за информацията  bouquet
значи е "игра"с имената Simple Smile

# 245
  • София
  • Мнения: 451
Здравейте момичета,

Аз ходя на консултации при доктор Ганева - препоръчвам я на всички. Много внимателна, мила и добър специалист.
Нещо обаче не разбрах съвсем каква е процедурата за раждане там по ЗК Sad
Аз съм си платила там пакета за проследяване на бременността, но не съм по ЗК. Ако реша да раждам там, какво трябва да направя за да е по ЗК?

# 246
  • София
  • Мнения: 9 517
За "първи болничен" имаш предвид, този, който се издава непосредствено след самото  раждане, нали, защото оттам ми издадоха 45 дневния преди термина [/b]
Да, този след раждането.

# 247
  • София
  • Мнения: 791
Felicity81   да те питам правят ли ти всички изследвания от пакета -3д, кръвните...Аз още се чудя , до съм 80% да си го взема, не че ще тръгна да търся друг лекар за ЖК.Нямам оплаквания от клиниката, даже напротив, звъня на доктора като имам проблем и винаги ми отговаря.
 

# 248
  • Мнения: 1 291
разбира се че ти правят всички необходими изследвания+кръвни,микробиология урина,вече за втори път ми го правят.Вече съм забравила че съм платила.И училище има включено.не се чуди.иначе пак ще ги дадеш тези пари

# 249
  • Мнения: 25
За "първи болничен" имаш предвид, този, който се издава непосредствено след самото  раждане, нали, защото оттам ми издадоха 45 дневния преди термина [/b]
Да, този след раждането.


newsm10 Мерси!

# 250
  • София
  • Мнения: 451
Ами честно казано въпреки че съм си платила пакета, някои изследвания не влизат и за това си ги плащах аз: напр. кръв за антитела (изрично си пише, че не го покриват), HIV, Васерман и т.н. А това за училището не съм го чувала newsm78 edno_momiche ти при кого си? Знам, че има значение, тъй като някои от лекарите работят със ЗК, но повечето не работят за съжаление.

# 251
  • Мнения: 1 291
аз съм при Юнкова, но не може да се очаква да се включват в пакета някои неща които не са рутинни.На мен например не ми се е налагало да ми взимат кръв за антитела, също и Феталната морфология не е включена, но те насочват.Няма как да бъде включена тя си е отделно и се плаща на док който ти я прави,мисля че в клиниката на правят ФМ

# 252
  • Мнения: 23
Изследвания като Фетална морфология, амниоцентеза не се включват в пакета. В интерес на истината на мен не ми направиха микробиология, урина и кръвни изследвания преди раждането по ЗК, а трябваше. Заплатих ги, въпреки че се следях и по майчино здравеопазване, и пакет бях заплатила, което не беше редно, но реших да не го коментирам за да не влошавам иначе добрите взаимоотношения с лекаря преди раждането.

# 253
  • Мнения: 1 095
Няма как да бъде включена тя си е отделно и се плаща на док който ти я прави,мисля че в клиниката на правят ФМ
Правят,но идва д-р Томова, веднъж месечно и трябва от рано да си вземете час  Peace

# 254
  • Мнения: 7 112
Правят,но идва д-р Томова, веднъж месечно и трябва от рано да си вземете час  Peace
Не е съвсем така. Д-р Ганева при една от предишните консултации ми беше дала телефон за връзка с доц. Томова, защото вече нямала прием в клиниката.
А ФМ самите лекари правят - според моите критерии, но не се държат дотам нафукано, че да го превръщат в единствено мнение. (това по повод, че други знайни и незнайни светила много харесват работата си)Знам, че д-р Ганева е от учениците на доц. Виолета Димитрова. Школата си личи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт