клиника Щерев

  • 769 339
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 3 165
  • Мнения: 100
Момичета,

колко струва прегледът в Щерев. Гледам в ценоразписа пише ЖК 45 лв, а вие говорите за 35 лв.  Thinking

# 3 166
  • Мнения: 433
Аз не се следя като жк там, само първия ореглед платих 50лв, после всеки следващ ми взимат по 35лв

# 3 167
  • Мнения: 26
Няма да върнат никой за раждане. Просто разширяват родилното, иначе залите за секцио и нормално ще се функционират. Това за средата на сепрември го казаха на Ден на отворените врати на родилното отделение. Предполагам няма да внесат дискомфорт на родилките , все пак болницата е частна и е доста на ниво. Едвали ще искат да си гонят пациентите.

# 3 168
  • Мнения: 610
Добре де как смятат да го правят този ремонт и да се раждат бебета там. Всички знаем какво е по време на ремонт. Прах, мръсотия, разтворители, бои, а аз ще го хвана със сигурност. Трябва да родя август..

# 3 169
  • Мнения: 94
Момичета, не знам, кога последно сте ходили до клиниката, но аз вече втори път плащам 45 лв за консултация. Като цяло като гледам, за проследяването са вдигнали с по 10 лв цените си. Даже и феталната гледам, че са я вдигнали. А за родилното, не го мислете. Щом са решили да го правят, е хубаво. искат да се развиват още повече и няма да има риск за нас и бебетата. Само се моля след като в Надежда си надуха цените, и Щерев да не последват този пример. За картата кредо престиж, могат да се възползват жени с над два опита ин витро, икси и т.н. и ако вземат пакет за проследяване на бременност.

# 3 170
  • Мнения: 2 358
До не помня коя седмица се плаща по 30лв, защото се води само ехографски преглед, а вече към края на бремеността, когато почват да следят и тоновете е ЖК и се плаща 45 лв. И предишната ми бременност бяха такива цените.

# 3 171
  • Млечния път
  • Мнения: 150
Това за картата не е вярно. Аз я взех с пакет за проследяване на бременност. Имам само едно инсе там преди спонтаната си бременност.

# 3 172
  • Мнения: 100
Като цяло 2000 лв не са никак малко за раждане, така че ще е много тъпо, ако се вдигнат цените. Аз едва тези ще заделя. Ако се вдигнат, може би ще се откажа да раждам там.

# 3 173
  • София
  • Мнения: 1 636
Родих в Щерев. За раждането ми беше издадена фактура „Пакет Комфорт Лукс” на цена 1995лв.
Имам допълнителна здравна застраховка. От здравния застраховател отказват да ми възстановят част от разходите, защото искат спецификация от Щерев какво включва този пакет.
От Щерев отказват да ми издадат такава спецификация с мотив, че плащаме само за подобрени битови условия, а медицинските услуги са ни поети от здравната каса. Един вид за 1995 лв. ние плащаме в Щерев само кабелна ТВ, Интернет, меню по избор, хладилник, козметични принадлежности, чехли за еднократна употреба, климатик, козметика за новороденото.
Ще съм благодарна на всички, които имат допълнителни здравни осигуровки и са им възстановили част от разходите да споделят как са преборили Щерев и застрахователите си за да си върнат част от заплатената сума.
Все пак здравната застраховка нали е за това!

Последна редакция: пн, 04 авг 2014, 17:43 от bialata3

# 3 174
  • София
  • Мнения: 182
На мен ми се случи два пъти да плащам едни и същи тонове. Предната седмица като бях ходила си платих тоновете и на следващата отивам и хоп тая ми вика 34лв. Питам от къде 34лв и тя "ами миналия път не сте ги платила"!!!! Аз онемях и казах, че съм ги платила и са ми дали и бележка. Онази вика, че нямало как да стане грешка в системата ако е издадена бележка, но ето, че при мен се случи. Не ми се разправяше и си платих 34лв, обаче почнах да си пазя касовите бележки, но след дъжд качулка.
Явно нещо им куца в системата за плащане и тн.

# 3 175
  • Мнения: 2 153
На мен ми се случи два пъти да плащам едни и същи тонове. Предната седмица като бях ходила си платих тоновете и на следващата отивам и хоп тая ми вика 34лв. Питам от къде 34лв и тя "ами миналия път не сте ги платила"!!!! Аз онемях и казах, че съм ги платила и са ми дали и бележка. Онази вика, че нямало как да стане грешка в системата ако е издадена бележка, но ето, че при мен се случи. Не ми се разправяше и си платих 34лв, обаче почнах да си пазя касовите бележки, но след дъжд качулка.
Явно нещо им куца в системата за плащане и тн.

Куца им -да. На мен ми се е случвало само, че за хормони! Аз попринцип си пазя всички бележки и разписки от клиниката. За въпросните хормони- бях ги платила, а след 3-4 дена, когато отидох да пускам пак хормони по фонда този път ми изтърси момичето, че съм имала задължение от миналия път...Веднага извадих бележките и да видиш как бързо се реши въпроса...Сега се сещам, че и за една микробиология май си платих два пъти...случая беше идентичен като с хормоните, но тогава и на мен не ми се занимаваше, пък и реших , че лекарката може да ми е таксувала преглед или консултация...макар че след като излязах от кабинета платих  на касата 32лв за микробиологията, на следващия път пак ми поискаха толкова  newsm78 Определено вече по-стриктно ще ги следя...

# 3 176
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Преди като обикаляхме с листчетата, май беше по-добре. Така много се излагат, да не кажа крадат. Това да не е благотворителност да таксуват по 2 пъти. И то като се плати повече пъти на тези от счетоводството не им ли висят разни надплатени неща..трябва да е пълен хаос в този отдел..

# 3 177
  • София
  • Мнения: 182
Неплатените едно на ръка. Ами я сметнете колко са отгоре при положение, че само ние тук коментираме кой колко пъти е платил нещо отгоре. Значи си е постоянно това нещо....
Ще трябва да си оправят финансовата система, че им куца яко!

# 3 178
  • Мнения: 100
Явно начинът е да се пазят бележките. Като изключим това, доволни ли сте от клиниката?

# 3 179
  • Мнения: 9
Може ли да ви питам, защо си плащате тоновете, аз като раждах декември нищо не съм плащала за тонове, те по принцип влизат в ЖК, нали за това прегледа е 45 лв.?

Общи условия

Активация на акаунт