клиника Щерев

  • 769 366
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 755
  • София
  • Мнения: 2 367
искам да задам следния въпрос, макар че не сме медиц. лица тук, но все пак някой може и да знае:
Каква е разликата между ехомамография, стандартната рентгенова мамография и ехографията на млечна жлеза? най вече ме интересува ехомамографията равносилна ли е на мамография като краен резултат и информация, която ни дава?

Интересува ме също степента на болезненост на тази процедура, ехомамографията.
Eхомамографията се прави с ехограф, а рентгеновата мамография с рентген, това е разликата. Като цяло се препоръчва да се прави ехомамография и при някаква съмнителна находка да се прави снимка. Иначе и при двете изследвания е важно задапаратното устройство Simple Smile

# 4 756
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам в Щерев дали работят със здравната каса?
За УЗ, стимулации, инсеменация, прегледи....всичко.
Благодаря ви предварително!  Hug

# 4 757
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте момичета,
Искам да ви попитам в Щерев дали работят със здравната каса?
За УЗ, стимулации, инсеменация, прегледи....всичко.
Благодаря ви предварително!  Hug

не  Peace

# 4 758
  • Мнения: 13 953
Amore, стимулациите и инсеминациите никъде не се поемат от здравна каса...

# 4 759
  • Мнения: 1 612
Жалко.
Аз направих мисед и в Щерев аборта. Всичко ми излезе 600 лв. Сега трябва следене на О, спермограми, инсета....ужас. Доста се охарчихме и сега като и със ЗК не работят ми идва да се гръмна.
Все пак благодаря ви за отговорите!
Колко време след аборт можем да подновим опитите за бебе?
И възможно ли е некачествен сперматозоид да оплоди яйцеклетката? Защото от хистероскопията на плода не можаха да ми кажат причината за спирането на сърдечната дейност, защото плода бил мн. малък (2.24 см), а ММ е с 9% нормална морфология?
Това стана в началото на 12г.с. и на 22.03 направих аборта. Просто....умирам.

# 4 760
  • София
  • Мнения: 23 113
Жалко.
Аз направих мисед и в Щерев аборта. Всичко ми излезе 600 лв. Сега трябва следене на О, спермограми, инсета....ужас. Доста се охарчихме и сега като и със ЗК не работят ми идва да се гръмна.
Все пак благодаря ви за отговорите!
Колко време след аборт можем да подновим опитите за бебе?
И възможно ли е некачествен сперматозоид да оплоди яйцеклетката? Защото от хистероскопията на плода не можаха да ми кажат причината за спирането на сърдечната дейност, защото плода бил мн. малък (2.24 см), а ММ е с 9% нормална морфология?
Това стана в началото на 12г.с. и на 22.03 направих аборта. Просто....умирам.

Съжалявам за това,което се е случило  Hug Гинекологът ти трябва да ти каже кога ще може да пробвате  отново.

# 4 761
  • Мнения: 1 612
Sea.sea
Той каза 3 мес. но още сега опитваме с ММ. Знам, че още е рано, но това е по-силно от мен. Не вярвам да стане скоро. Sad

# 4 762
  • Мнения: 13 953
Аморе след като се получават естествено нещата за какво са ти стимулации и инсеминация  newsm78

# 4 763
  • Мнения: 1 612
Защото ММ е само с 9% нормална МФ по Крюгер, а при мен всичко е наред. Мисля, че в него е причината, но това само аз го мисля, защото не сме правили повече изследвания след аборта (уфф колко омразна дума е това).

# 4 764
  • Мнения: 1 633
💘amore 💘, тромбофилия пуска ли?

# 4 765
  • Мнения: 1 612
Вили, не съм шускала защото не зна какво е това, но ще пусна.

# 4 766
  • Мнения: 13 953
💘amore 💘 успех ти желая, дано скоро да гушнеш здраво бебче  Hug
За съжаление тези неща се случват и при прекрасни спермограми.

# 4 767
  • Мнения: 1 612
amini , дано  Hug

# 4 768
  • Мнения: 2 153
Аморе аз забременявам спонтанно с морфология 2%. При вас е доста по добре положението....незнам дали да не търсиш проблем и някъде другаде. При нас се оказа в яйцеклетките...

# 4 769
  • Italia
  • Мнения: 705
Amore съжалявам..
При мен причината за аборта,въпреки,че бременноста беше след АРТ,беше в тромбофилията,която излезе от генетичните изследвания.  Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт