клиника Щерев

  • 769 375
  • 6 728
  •   1
Отговори
# 4 845
  • Мнения: 38
Защо се чака при тимева много? Да вярно натоварена е с много пациенти но все пак за да чакат толкова хора при нея има защо:-) хората са доволни от лекаря си,все пак те имат нужда от нея,всеки сам е отишъл дали при нея или някоя друга лекарка която Има мн пациенти защото имат нужда от нея като лекар,тя не е викала никой,нали така? А и аз съм бях бременна и съм чакала,дори и без час съм стояла и чакала и пак не е било кой знае колко,а и от регистратурата ми казаха че по принцип бременните св водят с предимство пред останалите!да чакала съм но в рамките на нормалното! Когато човек Има нужда от истински лекар,на който вярва,и в който е сигурен ако се наложи ще чака колкото е необходимо,ако не му се чака отива някъде където има 2- ма човека на кръст влиза си,и не чака!:-) дано ме разбирате правилно! Аз съм за сигурното

# 4 846
  • Italia
  • Мнения: 705
Бях бременна в 7 месец и чаках пред кабинета на Тимева 4 часа!  Rolling Eyes това ми е рекорда  Laughing тогава,в онзи момент,бях категорична,че ще я сменя. Е,не го направих  Laughing
Всичко си е до ден и до късмет  Grinning

# 4 847
  • София
  • Мнения: 23 114
От Чавеева нямам никакви впечатления,чувала съм много добри неща за нея,сигурно е страхотен специалиаст.Веднъж трябваше тя да ме прегледа,но я чаках няколко часа,защото беше при Гала,ами съжалявам,но за мен това е изключително некоректно към пациентите,та накрая някаква друга лекарка ме прегледа.

# 4 848
  • София
  • Мнения: 11 784
За да е добър един лекар не означава винаги да чакаш с часове, това не е мерило. При Коновалова винаги е пълно но тя си има ред как си вика пациентите, следяла съм я как комбинира и извиква една след друга пациентки които са за бърза консултация за да отвори място за някой без час. Без час съм чакала най-много 40 мин комбинирано с тонове.

4 часа не бих чакаля за никой, бих искала да ми запзаят нов час. Това с Чавеева е било изключение, аз при нея съм чакала 1 час, но имаше спешен случай.

# 4 849
  • Мнения: 13 954
Аз не бих записала при Тимева или някоя от другите заети с ин витро специалисти. Според мен те проследяват само пациенти с процедури при тях. Чакала съм при доктор Персенска 4-5 часа за преглед от 5-10 минути, е затова се махнах...

# 4 850
  • Мнения: 14
Здравейте дами,  Hug

Благодаря ви за многобройните изчерпателни мнения. Мисля, че се насочих към своята бъдеща лекарка Simple Smile
В чакането няма нищо лошо за тези,които могат да си го позволят. Аз все още работя и по всяка вероятност ще ходя на прегледи вечер така, че и да искам няма да имам време да чакам с часове  Grinning
Исках да ви попитам как се чувствахте първите 3 месеца ? Напоследък се чувствам изморена, а на моменти ми прилошава и ми става задушно. Не знам дали е от бременността или е на психическа основа..

# 4 851
  • Мнения: 100
Първите три месеца ще ги запомня с това, че постоянно ми се спеше. Едва си държах очите отворени на работното място. Започнах и да обядвам (нещо крайно нетипично за мен) и успях да спра цигарите веднага и без особени усилия, даже не ми се и пушеше. Не ми е прилошавало, но имах ужасни киселини.
Неудобно ли ще е да попитам кого избра?

# 4 852
  • София
  • Мнения: 11 784
Здравейте дами,  Hug

Благодаря ви за многобройните изчерпателни мнения. Мисля, че се насочих към своята бъдеща лекарка Simple Smile
В чакането няма нищо лошо за тези,които могат да си го позволят. Аз все още работя и по всяка вероятност ще ходя на прегледи вечер така, че и да искам няма да имам време да чакам с часове  Grinning
Исках да ви попитам как се чувствахте първите 3 месеца ? Напоследък се чувствам изморена, а на моменти ми прилошава и ми става задушно. Не знам дали е от бременността или е на психическа основа..

Радвам се че сме ти помогнали  Peace

Ако искаш да обсъждаш протичнето на бременноста и всички радости, неволи около нея бих те посъветвала да пишеш в "отчетните " теми по месец. Там ще намериш мами които са с твоя термина и ако си редовна и приятелства ще завържеш  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=372

# 4 853
  • Мнения: 54
Здравейте
Не знам дали въпроса ми е подходящ за тази тема, ако прецените, че не е моля да се изтрие.
В 40 г.с. съм, записала съм се за раждане в Щерев и понеже май скоро няма да излиза бебето, мисля, че ще ме приемат за предизвикване. Още не знам де, утре ще видим. Въпроса ми е относно бръсненето. На отворените врати специално казаха по-добре там да ни направили тоалета, ама на мен това ми се струва много притеснително. Опитах сама вкъщи - съответно.... на петна се направих като...! Няма да описвам. Мислих мъжа ми да ме избръсне, но се чудя в каква поза ... хахах то никак не ми е удобно вече да застана ...
 Та ако накрая не успея у дома - там много ли е гадно да те бръснат? Груби ли са и дали няма да ме порежат?

# 4 854
  • Мнения: 973
Не се притеснявай за бръсненето. Аз например си мислех, че съм се справила,  но се оказа, че трябва още да ме дообръснат. Ами от корема не съм видяла. Акушерката беше безкрайно внимателна, чак невероятно. Чувствах се спокойна.

# 4 855
  • София
  • Мнения: 11 784
Здравейте
Не знам дали въпроса ми е подходящ за тази тема, ако прецените, че не е моля да се изтрие.
В 40 г.с. съм, записала съм се за раждане в Щерев и понеже май скоро няма да излиза бебето, мисля, че ще ме приемат за предизвикване. Още не знам де, утре ще видим. Въпроса ми е относно бръсненето. На отворените врати специално казаха по-добре там да ни направили тоалета, ама на мен това ми се струва много притеснително. Опитах сама вкъщи - съответно.... на петна се направих като...! Няма да описвам. Мислих мъжа ми да ме избръсне, но се чудя в каква поза ... хахах то никак не ми е удобно вече да застана ...
 Та ако накрая не успея у дома - там много ли е гадно да те бръснат? Груби ли са и дали няма да ме порежат?

не, не е гадно, но го правят с тия едновремешните старите бръсначи. Аз закъсах и не сварих тая работа да завърша вкъщи и се наложи там, сестрата за 2 мин приключи с мен. Мой съвет е обаче да си го направиш колкото можеш вкъщи, с огледало колкото можеш толкова.

# 4 856
  • София
  • Мнения: 23 114
И мен в болницата ме обръснаха, всичко беше точно Peace Единственото, което ми беше по-притеснително беше почистването на интимните части деня след секциото,ама нямаше начин  Grinning

# 4 857
  • Мнения: 54
Благодаря за отговорите. Ще се опитам вкъщи максимално колкото мога, пък каквото стане

# 4 858
  • Мнения: 100
Аз като ми наближи термина отидох на безлентова коло-маска. Влязох за индукция седмица или две по-късно. Не се наложи да ме бръснат. Като цяло не вярвам да са груби или невнимателни, но все пак исках да си "вържа гащите".  Laughing

# 4 859
  • Мнения: 4
Извинете, че сменям темата, но таткото може ли да присъства на раждането?

Общи условия

Активация на акаунт