Имам/е нужда от добротата ви и положителната ви енергия

  • 22 060
  • 595
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
всичко ще се нареди Praynig

# 16
  • Мнения: 3 376
Дано Бог и даде още повече сила да премине през това изпитание  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 521
Дано този път всичко е наред и момичето си има едно хубаво бебче

# 18
  • Мнения: 270
БЪДИ СИЛНА МИЛА ВЯРВАЙ И ЩЕ ВИДИШ ЧЕ ВСИЧКО С ТЕБ И БЕБЕТО ЩЕ Е НАРЕД!!! newsm17 Kissing Heart lovekiss

# 19
  • Мнения: 1 008
Бог да е с теб! Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 4 496
Оптимизмът помага най-много в такива ситуации! Може би е трудно след толкова болка да се гледа с оптимизъм, но аз Ви го пожелавам от цялото си сърце! Сигурна съм, че съвсем скоро ще гушкате най-красивото бебче в целия свят! Цялото ми семейство Ви праща положителна енергия! Hug

# 21
  • Мнения: 336
 Praynig Мила всички, които сме минали през проблемна бременност, а и не само - предполагам, че и всяка жена прочела поста ще се моли всичко да е наред.
Когато лежах в Майчин дом - София още в 6 г.с. заради кървене идваше едно момиче с около 6 неуспешни бременности. Беше много отчаяна, но не се предаде и доколкото знам сега си има момченце. Така че стискай още малко.
На мен ми казаха, че ще родя преждевременно, а я ми виж линийката сега - вече си мисля, че ще преносся Simple SmileHug Стискам палци за теб, за себе си и всички бъдещи мами всичко да е наред.

# 22
  • Мнения: 5 250


От сърце пожелавам всичко да е наред с приятелката ти и бебенцето й. Нека Богородица бди над тях  Praynig

# 23
  • Мнения: 1 006
Маги,с тебе сме HugИскрено се моля, всичко да мине успешно и да си гушкаш здраво бебче Praynig

# 24
  • Мнения: 1 372
Не съм минала през такъв ад и се надявам и моля никога да не ми се случва! Желая и от все сърце този път всичко да е наред! Нали казват че след всяко зло идва добро!!! Дано това да е нейния час да "почука доброто и на нейната врата"! Представям си колко и е трудно в този момент, но трябва да мисли само положително и за миг да не допуска лоша мисъл в главата си! Както беше казала някоя от мамите, когато силно желаеш нещо то се случва!!! Ще се случи и на нея!!!

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Стискам палци и за майката и за рожбата й!
Сигурна съм, че оттук нататък я чакат само хубави моменти и всичко, което е преживяла ще е само един лош спомен.
  Hug

# 26
  • Мнения: 5 940
Винаги ми е било трудно да кажа нещо в такива тежки моменти. Моля се.

# 27
  • Мнения: 1 183
Наистина е много тъжно  Cry ,всички ще се молим за мама и нейното бебче да се роди живо и здраво  Praynig
Блонди,ще чакаме само хубави новини   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 131
Стискам палци и вярвам, че този път всичко ще бъде наред и приятелката ти ще си има едно здраво и хубаво бебче!  Praynig

# 29
  • Мнения: 581
 Присъединявам се към пожеланията на момичетата, от сърце се моля да прегърнеш едно здраво бебче.Мисли само за хубавото бъдеще свързано с щастието да бъдещ майка, гали си коремчето и му говори, казват, че бебетата усещат и чуват в утробата.
 Спомни си и още една положителна мисъл:" И след най-черната нощ идва ден и слънцето изгрява".

Общи условия

Активация на акаунт