Как се избират детски обувки

  • 2 850
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 771
Мама донесе хубави ботуши на Дияна от чужбина, но дребната имах чувството, че си криви краката в тях. Купихме нови на Капчица. Последно от Колев само цвички съм купувала за един празник в градината. Новите ботуши (ниски, не боти) на Дияна, Капчица са 50лв.
Като по малка избирах обувките точно както са описали мамите, с разстояние 1 пръст зад петата.
Сега вече разчитам на нея за обувките. Карам я да се разходи и ако не я обиват - купувам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 9 973
ще следя темата с интерес,до тук научих доста неща Hug

# 17
  • Мнения: 65
В никакъв случай не са равностойни,поне за мен NaughtyА в аутлета на колев можеш да си намериш за по 15-30лв обувки ако проблема е цената Peace
Проблема не е в цената, особено за първи обувки, но все пак ми е интересно да знам къде е този аутлет.

Ами на Пиротска има 2 магазина на Колев,единия от тях е с намалени обувки от минали колекции.Миналата година имаше и по 15лв,само че буйките мисля не ги намалят.Само че се пада не на главната а вътре в една пряка/ама как го обясних саммо/Не съм от сф затова.
Много ти благодаря за ценната информация. Понеже на 18.02 Теди има рожден ден, искахме да е с обувки. А в Колев и Колев още не са получили новата колекция. Затова аз потърсих този магазин на Пиротска и й купих днес обувки от есенната колекция. Мисля, че на детето му е все едно. Важното е да са й удобни и да държат добре глезенчето.
Много е трудно да избираш обувки за детето си - нито мойе да си кайе, как ги чувства, а и с обуването е голям проблем.
Но важното е , че свършихме добра работа. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 464
Радвам се че сте си намерили HugДа ти е живо и здраво детенце  bouquet

# 19
  • Мнения: 100
Нашият ортопед каза, че за малките деца (2-3 годишните) 1. при стъпило краче трябва да влиза един пръст отзад, 2. подметката да се огъва лесно, 3. да са високи и задната част да не е мека, за да  държат здраво глезена да не се извива и крачето да се позиционира правилно и 4. хубаво е вътре да не са абсолютно равни, а да има лека извивка за свода.

Преди време имаше един магазин за детски обувки като се върви по Патриарх Евтимий към Витошка в един безистен отляво, точно преди Френсата гимназия. Там мереха кой номер обувки са подходящи за детето.

# 20
  • Мнения: 100
Между другото такива трябва да са и пантофите за детската градина.
Не трябва да са меки и ниски, защоот крачето се извива.

Общи условия

Активация на акаунт