"Дневникът 36" - с приказки и веселба сваляме килца

  • 12 776
  • 422
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 050
Добро утро! За вас:
   

Пийвам кафе и чезвам че днес съм до 16ч на лекции  ooooh!
Смайл така ти се събират супер малко калории  newsm78 не е ли вредно-100 грама ориз да са 350 примерно калории, заедно с активията-това са много малко за деня калории  Tired  А за девата искрено се надявам да се хвалим, не да се оплакваме  Mr. Green
Желая ви хубав ден!  Hug
Докато се върна сигурно и темичка ще има  Laughing

# 391
  • София
  • Мнения: 1 950
Добро утро , сладурки!
Днес имам да се хваля след вчерашния житен ден съм минус 0,700   newsm44 вече се надбягах линийката с 300гр, но този път ще изчакам да сваля със сигурност и тогава ще я сменям  newsm68
Иле,   Hug мерси за закусчицата!  Heart Eyes
Пожелавам ви лек и успешен диетичен ден с минусчета!  newsm10

 newsm51 newsm51 newsm51

# 392
  • Мнения: 958
Здравейте,прекрасни Hug
Аз нямам с какво да се похваля,задържам си кг,но и на това съм доволна Blush
Вчера ходих на тае-бо, box,много хубаво,това си е моята любима тренировка smile3521,от другата седмица смятам само на тае-бо да ходя,но днес ще ходя на фитнес,защото имам карта за сауна до края на месеца и трябва да я изразходя newsm39
Smile,наистина си много лъчезарна на аватара,абе изобщо много усмихнати дневничета,Иле,и ти си такава сладуранка Hug
Лиде,браво за житната,много ми харесва тази диета,наистина супер пречистващ ефект има,аз от другата седмица напускам Дюкан ,започват постите и ще видим какви ще ги свърша Blush
Мирама,браво за разходката,времето вече е супер и ще сме повече навън,по-далеч от хладилника tooth
Миранди,Капризче,Шоколадке,Скорпи,Пипи и всички останали дневничета,пожелавам ви един чудесен слънчев ден и много усмивки Hug Hug Hug

# 393
  • Мнения: 22 523
Добро утро момичета. ))))

Smile!, това с ориза никак не е лошо, но аз съвсем безвкусен ориз не мога да ям. ))) Иначе много обичам, но сега съм го подкарала на моркови и чат пат нещо друго. Предполагам, че доста ще се сваля така. )) Пък за баща ти не се ядосвай, те мъжете рядко забелязват такива неща. )))


lideto70, браво и на теб за режима, супер си си хапнала. )))) А и резултата е добър определено. ))))

iguanka, приятно каране на лекциите. )))

jedira, супер е това с тае бо-то, а и щом ти харесва още по-добре. )))
Аз в университета преди време ходех на "антицелулит", беше си супер спорт, много яки упражнения по един час 2пъти в седмицата, ама и тогава бях ехеее, слабичка. ))

Приятен ден на всички, аз след малко изчезвам в банята и после хващам улиците с Калина. ))) Нали и следващите 2седмици искам -3кг. )))

# 394
  • Мнения: 621
Добро утро  Hug
iguanka мерси за фрешчетата Heart Eyes вчера скачането мина добре - уморил се, препотил се, останал доволен  Mr. Green в сряда пак съм там  Peace
Scorpi бравос, много си режимен  Hug
Капризче как сте днес?
Миранди чакаме новото теми  Hug
Smile! принципно и аз съм за усмихнатите аватари, даже до скоро имах такъв, ама снимката ми е от по слаб период и кът са гледам се депресирам че напълнях толкова  Tired
lideto70 честити намаления кантарюви, все с това да се хвалиш   bouquet
jedira  Hug

Успешен ден на всички   bouquet  - после ще се включа пак  Grinning

# 395
  • Мнения: 268
Здравейте прекрасни!
Игуанка, мерси за фрешчетата1 мноого са освежаващи Hug

Мирама, направо ти завиждам за възможността да щъкаш с количката. Това ми беше много любимо занимание Grinning

Скорпи, браво за ентусиазма. И аз уж съм в сериозен период, пък да видим...

Смайл, аз съм голям фен на ориза и от като диетувам, много ми липсва. Ама неовкусен не мога да го помириша Sick Утре мисля да си направя, че ми е въглехидратен ден, ама как ще го ям, не ми е ясно.

А за аватарчетата - много сте сладки момичета! Аз обаче съм мноого нефотогенична. Иначе съм една хубавичкааа, свят да ти се завие Wink

Сега отивам да си променям линийката, щото тая ми виси от 2 месеца без промяна, депресира ме и ме "дърпа" назад. Sunglasses То туй ще да е причината да не отслабвам Laughing

Хубав и слънчев ден на всички дневничета!  bouquet





# 396
  • Мнения: 1 130
Здрасти бандата  Heart Eyes Слабеем ли, слабеем а  Crazy
Smile! наистина ще требе да разучим положението с фитнеса  Peace
iguanka мерси за почерпката - от туй зеленото ще се въздържа оти не мога да го позная кво е  Joy
лиде и аз ще меня лентичките вече като съм доста под тях, щтото иначе много гадно гониш я, гониш я и все не се стига  ooooh! ooooh! ooooh!
jedira важното е, че не качваш  Peace
миранди доста отдавна не съм те засичала - де одиш бе моме  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и по-важното какви ги вършиш  Party
галатейски как я караш? Криско слуша ли  Wink
Mirama много ти е върхарско темпото - 2 седмици - 3 кила и аз искам пък  Crossing Arms
mimi@avi стискай сЮрьозния период по-дълго време, че нали видиш като дойде несериозния и доде се докарваме  Crazy Crazy Crazy
Мацки, който може да се разхожда - да се разходи и заради мен - аз днес пак ще съм затрупана с работа, а довечера съм и на родителска среща, тъй че разходки за мен днес нема да има  Tired



# 397
  • Мнения: 1 254
добро утро и от мен
пак се включвам от лаптопа но то се е видяло че скоро нормален компютър няма да имам... сега пък ланкартата ми изгоря ooooh!
имам въпрос към мамите тук: как отпразнувахте първата година на децата (купон с деца,семейно вкъщи или друго), какво им подарихте (+идеи) и какво по-точно се слага за прощъпулника.
по този повод искам да почерпя -детенцето проходи вчера-изведнъж се спусна и вече не иска да го държа.

скорпее, айди размахвай бухалото че пак се отпуснахме, аз съм на 66+/- половин кило, ама тъпия кантар ми върти номера и всеки път различни кг ми показва. но резултата никога не е хубав де...
мимче, с по-малко килца ли се хвалиш душко>? бравос!
галатейче, добре сме мерси. вие как я карате. какво прави крисчо?
мирама, много добро темпо на сваляне, все още метаболизма ти е доста засилен и се възползвай от този факт Hug
жедирче, завиждам ти благородничко за сауната и на мен как ми се ходии...
игуанче това зеленичкото сок от маруля ли е?!! разходихте ли се добре през уикенда?
лиде, браво и на теб за сваленото. още мъничко и дънките няма да са само мираж Hug
миранди, много работиш бе душичко. не можем да ти се нарадваме като те видим Flutter
валче, честита нова прическа и не си мисли че ще минеш без фото!
тиквето и то беше обещало фото ама нъц. айде мила,поне от пампорово няма ли някоя снимчица?
Чоки, къде се позагуби. Искам да ти честитя на голяма патеричка годишнината и да ти пожелая все така силно да се обичате и разбирате и занапред  bouquet
галка, скритичко ли си слабейш? сигурна съм че ще дойдеш и ще ни смаеш с резултати
чао за сега момичета. много целувки!

# 398
  • Мнения: 1 384
Ха добро утро и от мен   bouquet

Бая сте писали от вчера до днес, ама то голям кеф с кафето и при вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Думата режим май няма да е за мен тези две седмици  Whistling Просто ще гледам да ям по-мъничко, за да не качвам, че мама какви ги беше наготвила вчера  ooooh!

Тренировката ми се провали вчера, защото ми се изметна жила на крака и цял ден едвам ходя. Но пък си направих добра разходка от 3 часа из Южния парк и после из квартала  Mr. Green

Scorpi, мале като каза какво си готвила вчера как заточих лига и то без да съм грам гладна  hahaha Евалата, че си удържала, аз не знам дали бих могла  Whistling

mimi@avi, мерсти линийката, понякога стимулира  Wink  Hug

galateia, да не съм чула за депресантски мисли  Crossing Arms Както преди успя да свалиш толкова много, така и сега ще успееш  Hug А аз да си призная ми липсва твоя усмихнат аватар  Rolling Eyes

Mirama, как няма да свалиш още три килограма, та ти не се спираш  Wink  Hug

jedira
, ах как ти завиждам за волята, аз съм толкова непостоянна в спорта  ooooh!

lideto70, БРАВОООО, миличка!!!  Hug Все така  Peace  bouquet Скоро и новите ти - стари дънки ще ти падат  Wink

iguanka, мерси за почерпката, ама май и аз ще се въздържа от зеленото като Scorpi  Joy Кажи после какво е  Crazy

Smile!, видях ти новите снимки в албумчето ни - изглеждаш страхотно, аз не знам къде ги видя тез излишни кила  Shocked  Ама ти си знаеш де  Hug А и се влюбих в блузката ти  Heart Eyes

MissCaprice, много се радвам, че малчо е проходил, а на теб сега дупе да ти е яко, ще има да търчиш след него  Joy Ама като виж си смъкнала набързо килцата  Crazy

На всички останали дневничета  Hug

Лек и усмихнат ден, милички!!!   bouquet  bouquet  bouquet


# 399
  • Мнения: 406
Добро утро, милички!

Игуанка, мерси за фрешчетата Hug, ама и аз като Скорпето не вдъхвам вяра на зеленкото  hahaha Joy Пък за калории хич не съм се и замисляла... Аз съм си изчислявала калориите за един нормален ден, в който си хапвам от всичко по малко, без да се тъпча, т.е. начина ми на хранене, когато не съм на диета и се оказа, че ми се събират около 1100 калории на ден.

Лиде, чудя ти се на ентусиазма с това жито  newsm78 Овкусено ли е поне мъничко или си го ядеш чисто  Sick

jedira, и аз съм голям почитател на тае-бо, продължавай в същия дух! Peace

Mirama, аз ориза не го ям съвсем неовкусен. Слагам му щипка къри и малко черен пипер. Вчера ми попадна пред погледа една връзка магданоз и си накълцах на ситно магданоз и го ръснах и него на ориза... Пак е безсолно, но си има някакъв вкус и ми харесва... 

Галатейка, и на мен досегашният ми аватар беше от преди 2 години от слаб период, но го смених не заради килограмите, а за да сложа този - по-актуален е...

mimi@avi, пробвай да си го овкусиш по моя начин   bouquet

Скорпе, ще разучим и още как... Ти си ми надеждата, че ще се наканя за фитнес  Hug

MissCaprice, аз не съм мама, ама съм с малко братче, та да си кажа и аз по твойта питанка. Първия рожден ден на малчо го правихме вкъщи, в семейна обстановка като имаше и други две дечица - на една роднина и на приятелка. Не знам дали ти е кротко детенце, но моето братче е голям дивак от бебе и при нас и до ден днешен празнеството на ресторант е неприемлив случай, защото само го гоним из ресторанта да не пречи на другите хора. Няма да забравя рождения му ден за 2 годинки, съчетан с кръщене  в същия ден. Малчо тича из ресторанта, катери се по чуждите маси и иска да го хранят  hahaha Joy
За прощъпулника му сложихме книга, химика, музикално CD, компютърна мишка... Ох друго не се сещам...  Thinking Знам, че хвана мишката и сега не можем да го откопчим от компютъра...

Тикве, само на снимките изглеждам слабичка. Като свалих някое и друго килце започнах да изглеждам по-съразмерна и това създава излюзията, че съм слабичка. Още повече - тези дънки са ми много много описани... Тези дни може да се снимам за да си имате реална представа как точно изглеждам...  Rolling Eyes
 

 

# 400
  • София
  • Мнения: 1 950
Smile! , житото си го овкусявам с мед - полагат ми се 3 суп. лъж. за деня аз вчера 4 си разреших Mr. Green
Каприсче,    Hug честито ти проходило юначе - сега вече ще имам много фитнес покрай него!  Grinning Моите деца са вече големи, но първите рожденни дни си ги правихме семейно, а сестра ми на нейния малкия преди 3 год първия РД му го прави с майки и деца плюс роднини.
Тиквичка, Скорпи, Мими, Галатея, Мирама ,Жедира, Миранди, Шоки, Пипи и всички поскрили се напоследък дневничета   Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 401
  • Мнения: 1 092
имам въпрос към мамите тук: как отпразнувахте първата година на децата (купон с деца,семейно вкъщи или друго), какво им подарихте (+идеи) и какво по-точно се слага за прощъпулника.

празнувахме го в къщи с роднини,подаръците- триколка/аз си я поръчах да си го возя/,плюшени играчки/от големите сега се бори с тях/и дрехи  Wink за прощъпулника-химикал,книга,компютърна мишка,ключове,отверка,докторски слушалки 

# 402
  • Мнения: 22 523
Здравейте момичета. )))

Ние се прибрахме да хапнем с малката и пак изчезваме. )))
Направихме си разходка 2часа, само малко да почина и пак. )))
Днес кантара отчете - 0.5кг, но ще чакам да стане твърдо 1кг, за да го отразя. ))))

mimi@avi, аз от кога го чаках това хубаво време, че по студа много много не можехме да излизаме. Е, поне не сме се разхождали повече от час. )) Ама сега е друго. ))

Scorpi, аз гледам максимално да се огранича в началото, че да сваля повече преди да съм задържала.

MissCaprice, е, много е кофти понякога с тези компютри като започнат да се скапват. Моят старият горкият все беше сдал багажа и накрая купихме нов преди две седмици. Дано всичко се оправи.
А за метаболизма си права, гледам да използвам до дупка възможността. )))
Честито и за прохождането ви, това е супер новина. )))
Доколкото знам от баба ми, а и по спомени от сестра ми се меси питка, когато детето вече ходи стабилно. Търкулва се по нещо постлано на земята за да не се цапа, към мястото където са събрани предметети. Детенцето върви след питката. И си избира от масата нещо. Предметите са колкото на брой искате, но все пак хубаво е да не са твърде много. И всеки се "нарича" - да речем СД диск, ще стане музикант, комп. мишка - компютърен специалист и т.н. ))))

# 403
  • Мнения: 1 130
Тука съм, тукаааа  Sunglasses и режимна най-вече + вода и чай общо 1,5 л bowuu
каприска и аз да кажа за прощъпулника  Laughing - момичетата са ти казали за различни предмети, но от мен съвет от опит - нещата, които нареждате трябва или да са всички познати на малчо или всички да са непознати. Моя приятелка беше наредила различни предмети и между тях имаше и самобръсначка на мъжа й - не зная някой от мъжете ли я беше сложил ама до този момент детенцето не беше играло с такова нещо и естествено посегна към нея - тя  не я беше видяла и много се беше ядосала кой я е сложил щтото детето сега щяло да става берберин  Joy Joy Joy Моята щерка пък хвана златен пръстен и часовник  Party

# 404
  • Мнения: 268
Я  да се разпиша и вече наистина ще работя Laughing

Капризче, честито ви прохождане! Ние годинката и кръщенето го правихме на ресторант с много приятели, част от тях с дечица и най-близките роднини /баби и дядовци на Ави/. Но при нас е по-различно, защото мъжът ми се прибира на 2-3 месеца и се събрахме с всички близки приятели от цяла българия, с които не сме се виждали от години. Беше голяма веселба. Ресторанта имаше детски кът и бабите и дядовците се редуваха да наглеждат пакостниците.

от мен съвет от опит - нещата, които нареждате трябва или да са всички познати на малчо или всички да са непознати.
Перфектен съвет. Peace Ави си взе джи ес ем, защото това си й беше любимо занимание - да го натиска да свети. Laughing

Смайл, ще пробвам утре рецептата ти за оризче, особено като си го представих с прясно магданозче...ммм...вкусотийка

Чоки, къде изчезна наистина? Сигурно вече си постигнала целта си. Мисля 1 кг. ти оставаше? А с твоята стриктна упоритост в режим и спорт, едва ли ти се е опрял?!

Общи условия

Активация на акаунт