Изгорях от солариум

  • 9 485
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 403
Ох и аз така се подредих миналата година  ooooh! Добре 4е не влязах на турбото , 4е нощеска щях да съм в Пирогов сигурно. Много гадно изгорях, по4ти цяла седмица ме боля, мазах се с какво ли не и нищо не ми помогна, а как се белих  Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 175
И аз съм за зехтина  Peace Не съм изгаряла, но винаги се мажа със зехтин след солариум и кожата се овлажнява прекрасно  Flutter

# 17
  • Мнения: 757
dani$, доста ужасно звучи...
предполагам след това не си стъпвала на солариум   bouquet
аз установих, че след солариум зехтина много добре ми действа на кожата  Peace
аа ходя си,доста често даже,но съм по внимателна вече,аз съм доста бяла и няма как да не ходя Crazy

# 18
  • Мнения: 288
И аз имах същото преживяване от солариум, но кожата ме сърбя ужасно много в продължение на седмица и след това се обели

# 19
  • Мнения: 606
Ох,и аз бях изгоряла много лошо миналата година.Ми като искам да почернея за няколко дни така става.
Цяла седмица без да спирам на турбо солариум,на максималните минути,не ме питаи как си сядах на дупето Simple Smile
Цялата бях червена.Мазх се с овлажняващ лосион.След седмица се оправих.

# 20
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Момичета, вие по колко време стоите в солариума, че така изгаряте newsm78

# 21
  • Мнения: 422
Леле мислех да ходя,сега вече няма...така ме оплашихте,че няма да стьпя... baby_neutral ако пьк и ми се падне такова неграмотно момиче леле

# 22
  • Мнения: 606
Момичета, вие по колко време стоите в солариума, че така изгаряте newsm78
Аз ходих 2 седмици  само с 2 прекъсвания и стоях максималното време-15мин.
И после как няма да изгоря.От голяма лакомия така става

# 23
  • Мнения: 3 622
Е вие като ходите на солариум не се ли мажете с масло. Аз винаги се мажа и никога до сега не съм изгаряла, а и тена става по хубав   Peace

# 24
  • Мнения: 750
Е как с кво? С нещо за след изгаряне....
Ако нямаш нищо под ръка, пробвай с кисело мляко... Wink Hug
НИКОГА!!! Stop
Изгорено не се маже с кисело мляко!В никакъв случай!Едно време бабите са мазали изгорено с кисело мляко.
Не и сега.Пълна глупост.Преди години на гърба на майка ми се изсипа тенджера с гореща вода.Тогава к'во,кв'о свекито и я намаза с кисело мляко. ooooh!Грешка голяма!Доктора искаше да я убие после.Изгореното задържа вода,зачервява се още повече,подпухва и става ужас!
Най добре е с Пантенол спрей.Успокоява на момента.
Но,кисело мляко....не!
Както и с ракия може леко да се намаже гърба,за да отнеме температурата!

п.п.виждам,че е стара темичката но не можеах да се сдържа да не пиша Crazy

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
Е как с кво? С нещо за след изгаряне....
Ако нямаш нищо под ръка, пробвай с кисело мляко... Wink Hug
НИКОГА!!! Stop
Изгорено не се маже с кисело мляко!В никакъв случай!Едно време бабите са мазали изгорено с кисело мляко.
Не и сега.Пълна глупост.Преди години на гърба на майка ми се изсипа тенджера с гореща вода.Тогава к'во,кв'о свекито и я намаза с кисело мляко. ooooh!Грешка голяма!Доктора искаше да я убие после.Изгореното задържа вода,зачервява се още повече,подпухва и става ужас!
Най добре е с Пантенол спрей.Успокоява на момента.
Но,кисело мляко....не!
Както и с ракия може леко да се намаже гърба,за да отнеме температурата!

п.п.виждам,че е стара темичката но не можеах да се сдържа да не пиша Crazy

Как така ракията да отнеме температурата?  Shocked Тя загрява допълнително, като имаш температура компрес с ракия ли слагаш? Много е грешно!

По темата потвърждавам за термалната вода. И като се ходи за първи път на солариум (включително и първи път след известна почивка от ходиня) не се стои повече от 3-4 минути. Вече почти всички солариуми са турбо и дори и на стари лампи 6 минути като за начало са много.
Исайкова, дано си по-добре вече   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси Wink

Добре съм вече Simple SmileГотова за нови солариуми Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 779
Мерси Wink

Добре съм вече Simple SmileГотова за нови солариуми Simple Smile



След като си тренирана на 6 минути вече значи ти е време да увеличиш  Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 750
Е как с кво? С нещо за след изгаряне....
Ако нямаш нищо под ръка, пробвай с кисело мляко... Wink Hug
НИКОГА!!! Stop
Изгорено не се маже с кисело мляко!В никакъв случай!Едно време бабите са мазали изгорено с кисело мляко.
Не и сега.Пълна глупост.Преди години на гърба на майка ми се изсипа тенджера с гореща вода.Тогава к'во,кв'о свекито и я намаза с кисело мляко. ooooh!Грешка голяма!Доктора искаше да я убие после.Изгореното задържа вода,зачервява се още повече,подпухва и става ужас!
Най добре е с Пантенол спрей.Успокоява на момента.
Но,кисело мляко....не!
Както и с ракия може леко да се намаже гърба,за да отнеме температурата!

п.п.виждам,че е стара темичката но не можеах да се сдържа да не пиша Crazy

Как така ракията да отнеме температурата?  Shocked Тя загрява допълнително, като имаш температура компрес с ракия ли слагаш? Много е грешно!

По темата потвърждавам за термалната вода. И като се ходи за първи път на солариум (включително и първи път след известна почивка от ходиня) не се стои повече от 3-4 минути. Вече почти всички солариуми са турбо и дори и на стари лампи 6 минути като за начало са много.
Исайкова, дано си по-добре вече   bouquet
Като имаш температура гориш от вътре.Когато изгориш на солариум(или басейн) гориш от вън!
Не съм казала да си правиш компрес.Къде прочете такова нещо.Казах да се намежеш леко с ракия.
Не говорим за изгаряне трета степен.Тогава си за болница.Говоря за онова състояние 'грабната от слънцето'! Wink
Не съм го измислила аз.Лекар ми го е казал.А мъж ми миналото лято се пече под чадър.Резултат-червенички крачка.Ами не се е запалил от ракиено намазване(леко,пак пояснявам)!

А като ходя за първи път на солариум никога не стоя 3-4 мин.Няма да ги усетя никак.Там е въпрос на 'кожа'!
Аз започвам с 8 мин,вторият път на 10 и сега се пека 12 мин.(вертикален)Ако се пека 4 мин. по добре на терасата да излезна! Joy
    А за кремовете за солариум(преди и след)не на всеки понасят.Аз съм една от тях.Два пъти рискувах и не мерси! Naughty
Ставам на ужасни червени пъпчици(водни).Гадост!Повече никога няма се намажа.След солариум си се мажа с моето си мляко за тяло!Тия 'специалните' не са за мен!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 779
.ДЖЕЙН., не знам точно кой първи път имаш предвид ти, но 8 минути за човек, който не е влизал в солариум или е правил дълго време почивка са адски много. Исайкова е изгоряла и от по-малко. И в други теми за ходенето на солариум са се оплаквали от изгаряне като отидат за първи път на солариум. А да не говорим, ако си с много светла и чувствителна кожа, както съм аз например. Първи път отида ли, почвам от 4 минути и сега няма да обяснявам схеми на ходения и кога се качват минутите, но за няколко дни постепенно стигам до 8 и дори до 10 за подръжка след това. Не казвам, че всеки път влизаш по 4 минути, казах първия път.
За ракиеното намазване - добре щом имаш личен опит, съгласявам се. Представи си обаче, че нямаше такъв, а то тук наизуст адски много се говори вече.. длъжна бях да поясня, че веднъж си вдигнах сама температурата до 41 заради такава глупост.
И ако под 'тия специалните' мазила имаш предвид термалната вода, в указанията си пише, че става и за изгоряла и зачервена кожа, така че не е чак толкова специално.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт