За продуктите на Форевър Ливинг

  • 21 129
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Да дам и аз един глас за продуктите Peace.Излекувах пневмония докато бях бременна в 3мес. с прополис,чесън и мащерка и алое.А за косопада пих  само А-бета-кеър 2 мес. и пак свърши работа.Доволна съм и от ехинацеята им при грип е страхотна.

# 16
  • Мнения: 59
didikeh ,
при теб причините за косопада хормонални ли бяха, ако е било така, продуктите на Форевър Ливинг регулират и хормоните, което е страхотно! Наскоро научих за тях и събудиха интераса ми Hug

# 17
  • Мнения: 433
didikeh ,
при теб причините за косопада хормонални ли бяха, ако е било така, продуктите на Форевър Ливинг регулират и хормоните, което е страхотно! Наскоро научих за тях и събудиха интераса ми Hug
Да ,с Хашимото съм и беше след раждане,но за по-малко от 2мес. всичко спря.Дори започна да ми расте нова коса.Разбира се нормализирах и хормоните.

# 18
  • Мнения: 3 410
Eдна моя приятелка с много упорит косопад, но не с хормонални проблеми, успя да се справи с помоща на напитката за стави - Форевър Фрийдъм . В нея има добавени хондроитин сулфат и глюкозамин сулфат, които първо се натрупвт в корена на космите и по този начин ги заздравяват. А и самото алое е богато на почти всички амино-киселини - космите на косата са изградени от аминокиселини, така че комбинацията и се отрази много добре и за около 2месеца и половина косопада и спря. Отделно си беше здрава цялата зима, защото знаем какъв силен имуномодулатор е алоето. Peace

# 19
  • Мнения: 59
didikeh , mama Tin
Благодаря ви Peace

# 20
  • Мнения: 3 410
Този път ще поканя мамите от Стара Загора да се запознаят с продуктите на Форевър, още повече че лектор ще бъде д-р Ваня Евтимова - имунолог от МА-София. Безкрайно уважавам тази жена за знанията и в областта на имунологията и хомеопатията.
Представянето ще бъде в хотел Верея, Голямата зала в събота/20 септември/ от 11 часа. Можете да ми звъннете по телефона за да ви посрещна - 0899 33 72 32, Златинка
Заповядайте, сигурна съм че ще ви бъде полезно Hug

# 21
  • Мнения: 59
Може ли да лекува миомни възли?
Четох в един форум, че е продуктите на Форевър Ливинг са ефикасни и при тях. Жената, която разказва историята си, ги е пила 3 месеца, след това се е прегледала и възелът вече е бил изчезнал. Някой има ли опит или знае ли нещо за това? newsm78

# 22
  • Мнения: 3 410
Една моя приятелка беше с миома и зпочна да пие алое с боровинка и лициум заради миомата. Оказа се много несериозна и не ги пи три месеца редовно, но с прекъсвания от по един два месеца, ту само алое, ту само лициум, не вярвах че с такова непостоянство ще има резултат. За мое и нейно учудване обаче след около 9 м на контролен преглед се установи,ч е от миомата и няма и помен Peace

# 23
  • Мнения: 59
mama Tin ,
значи и за това помага  Simple Smile
Прочетох какво съдържат продуктите на Форевър, но не пише много обстойно кой за какво е. Въпросът ми е дали се правят индивидуални програми за различни заболявания и има ли с кого до се консултираш?  Hug

# 24
  • Мнения: 3 410
Като се обърнеш към опитен дистрибутор той ще те консултира и ще ти направи програма.

# 25
КАКВОТО И ДА СТРАДАТЕ, ВСИЧКИ ТЕЗИ ВНОСНИ ДИСТРИБУТОРИ С ВНОСНИ НАИМЕНОВАНИЯ чакат будали да си дадат паричките за чудодейните им вълшебни продъукти.
Как не можахте да разберете че абсолютно всички фирми-производителки на хранителни добавки, витамини и пр. още глупости и какви ли не измислици в световен мащаб имат всевъзможно голяма полза от такива като вас с лесно манипулируемо съзнание!
Та малко ли български продъукти има на пазара, че се увличате и заблуждавате по разните им вности измишльотини!
Индийски хомеопат е казал: яжте и пийте продукти на собствената ви земя, пропити с вашата собствена энергия.
У нас има достатъчно евтини такива: пшенични зародиши, пчелни продукти /натурални - а не произведени във фабрики, най-добре да си ги набавяте от ваш познат производител на село!/, пресни зеленчуци, плодове и пр.
Стига с това дупедавство и гъзоблизничество и стига сте угаждали на чуждите дистрибутори!
Извинявам се за острия език, истината е нашето родно производство на село!
Е, върнете се надзад на темата за природосъобразните храни, там вече ми харесва, там са правилни идеите.

# 26
  • Мнения: 3 410
Да де, ама нали всеки има глава на раменете си,за да решава сам какво да прави или да не прави за собственото си здраве Peace
А езика наистина е остър и обиден и си заслужава извиненията  bouquet

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Най-напред се обръщам към Димка Наталкин. Изобщо не вярвам в чистотата на нашите продукти, произведени на село.  Имаме вила в едно село и виждам с какво хранят животните. С помии. Когато голямата ми дъщеря беше бебе съседката й носеше прясно мляко от козата, която имаше мастит на вимето и дрънкаше приказки, че само половината виме е болно, другата половина е здрава. Виж ми окото! Животните им пасат покрай пътищата, пашата там е пълна с олово от бензина. Безопасно е да пасат на 10 метра от пътя. Никак не се доверявам на хората на село, защото виждам, че не знаят много неща, въпреки че са добронамерени.  Може и да си права донякъде, че билките от родната земя са по-лековити, но само донякъде. Ако не си патила от автоимунно заболяване, не си изпитала адските болки на ревматоидния артрит, изобщо не си минала дори малка част от пътя на лечение, едва ли ще ме убедиш, че с отвара от чубрица или пелин ще мога да се лекувам. Именно за алоето знам, че е имуномодулатор. Точно това ми е крайно необходимо - имуномодулатор.  smile3547 smile3547 Готова съм на всичко, за да излекувам мъжа си. Та алое ли ще бъде, друго ли ще бъде, няма значение. когато си притиснат. Санким не ни е... по други параграфи. smile3514 smile3514

# 28
  • Мнения: 3 410
Доналд Тръмп, алоето не само е имуномодулатор ами и има много силен противовъзпалителен ефект, така че ще ти е от голяма полза за РА.

# 29
  • Мнения: 153
Дайте линк за тези Форевър Ливинг

Общи условия

Активация на акаунт