Вашите деца правят ли така?

  • 1 361
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 873
това може и детски пубертет да е-започва от 2-рата годинка и е така докъм 3-тата Peaceако сте в такъв период,важно е да се намери златната среда между позволеното и забраненото Peace
нашето бебе е на 7,5 месеца и ако и е интересно нещо,пък не и го дам,се сърди.затова и давам всичко да пипа,да разгледа,стига да не застрашава здравето и Praynigпри нас това работи-дистанционното на телевизора вече не и е интересно

# 16
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Синът ми имаше такъв период, но като че ли отмина.Той обаче не плачеше, а само викаше "Ееееееееееееееееееееее".С баща му обикновенно излизахме от стаята и той "забравяше" да вика - публиката си отива и представлението приключва

# 17
  • Мнения: 266
О, при мен такива неща не минават.Като се сърди да се сърди,може да ти прозвучи много грубо но по- добре така ,отколкото да отгледам лигаво дете и като ревне аз да му угаждам.Мойта същото го прави ,но като я оставя да се сърди и след малко и минава и забравя.По този начин те манипулират и ти привличат вниманието.

# 18
  • Мнения: 1 035
Цитат
Прави го редовно на баща си Wink Пред мен тези номера не минават
При мен пък обратното Close  А днес едната просто ми разказа играта ...
Наложи се да и кажа ,че ще спи в съседния на нас празен апартамент- при мишките , за да легне и да спре да мрънка за БАЩА си ,който за мое съжаление е на дежурство 24 ч.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 410
Винаги е очевидно, когато се глези /почна отскоро да се опитва/.
В такива случаи, я оставям в кошарата, където е безопасно и с най-спокоен и равен тон казвам, че няма да стане това, което иска.

Тя се дере около половин или една минута, в която не й обръщам внимание и после се заиграва с друго. Много е трудно първите пъти, защото по принцип не я оставям и пет секунди да плаче, веднага я гушкам, когато има нещо. Но това е очевидно насила реване и стискам зъби и устоявам.

Засега това работи. Ако по-натам имам други проблеми, ще мисля друго. Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Прави и още как. Такива мостове и извивки прави, че се чудя как не се чупи в кръста. Да не говорим, че буквално ми "крещи" и няколко пъти се опита да ме плесне / от което се отучи твърде бързо  Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт