какво ще подарите на 1/2-ката си за 14.02?

  • 2 764
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
аз залагам на практичното и  съсм му купила анцуг-стига с безмислените и непотребни сувенирчета, минахме го този етап

# 16
  • Мнения: 983
Спряла съм се на хубави пури в комбинация с бонбони в кутия под формата на сърце. Иначе аз харесвам този празник, създава ми настроение  Blush Смятаме вечерта да зарежем дребчо и да отидем на някое хубаво местенце да пийнем и хапнем  Mr. Green

# 17
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Тази година само любов  Joy

# 18
  • Мнения: 4 406
миналата година взаимно се изненадахме с торти във формата на сърце. падна ядене после...
тази година ще му подаря символичен подарък- колаж с мен и синът ни и естествено подходящ надпис...

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Честта да ми купи билетите ,с които ще пътувам до София за да се видя с любими съфорумки Mr. Green

# 20
  • Мнения: 411
1/2 (половинката)  Peace много интересно
ами нищо няма да му подарявам,всъщност сега си спомних за нещо,което веднъж беше харесал в един магазин...мда,утре ще му го купя,но първо трябва да му поискам парички  Mr. Green
а аз очаквам цвете,та да видим колко ще се сети за това Thinking

# 21
  • Мнения: 641
Ако беше потърсила в "дом и семейство" имаше 4 или 5 такива теми ,чийто автори бяха "линчувани" newsm62.Потърси идеи  и там .Имаше интересни Peace.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Нищо не съм измислила,така че май ще мине с любовта ми Wink

# 23
  • Мнения: 315
Ще ми се да му подаря нещо - все пак ни е първия 14 февруари от както сме семейство, но с тоя корем не мога много много да обикалям и евентуално ако малко избързам ще му подаря син.

 Това ще е най-хубавия подарък за всички вас!  Peace

Ами на 14 февруари моя съпруг има РД. Ще празнуваме 3 в 1: Рожденния му ден, Св. Валентин и Трифон Зарезан.  newsm51

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
Много ми е мъчно, но точно на 14 - ти няма да сме заедно... МъжО ще пътува за Германия...
Иначе мисля, да му подаря малко по - особено внимание, но на патерици... Иска ми се да заминем някъде и да се посветим един на друг...  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 252
Червено вино , да уважим трифон зарезан а пък после няма начин да не ни споходи и свети валентин luvbed, ако не заспим де, опианени от любов Joy

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 613
За съжаление нищо. Днес замина в командировка и си идва чак в събота Sad

# 27
  • Мнения: 350
Ще си подарим взаимно 3 дни в спа хотел Катарино Simple Smile.

# 28
  • София
  • Мнения: 627
Ще ми се да му подаря нещо - все пак ни е първия 14 февруари от както сме семейство, но с тоя корем не мога много много да обикалям и евентуално ако малко избързам ще му подаря син.

Това ще е най-хубавият подарък Simple Smile Аз на моята 1/2 мисля да му подаря една хубава вечеря и домашно направена бисквитена торта с подходящ надпис Simple Smile С бебешок за по-сложна торта няма да има време Simple Smile

# 29
  • Мнения: 157
Само празнична вечеря.

Общи условия

Активация на акаунт