Маски за коса

  • 14 873
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 812
ЕДИН СЪВЕТ ОТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ ВЗЕМИ СИ МАСКА ЗА БОЯДИСАНА КОСА НА ЛОРЕАЛ ПРОФЕСИОНЕЛ СЛАГАЙ  СИ НА ВСЯКО МИЕНЕ ПО МНОГО МЪНИЧКО САМО ПО ДЪЛЖИНИТЕ И МНОГО ЛЕКИЧКО ИЗПЛАКВАЙ.ВЯРНО ЧЕ СА СКЪПИ НО ПЪК СИ СТРУВА 
Peace

# 16
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
инересно... Thinking

# 17
  • Мнения: 3 695
фризьорката ме посъветва да взема на елсев розов балсам и да забравя за маските, но и аз съм чувала за yunsey, не знам от къде да купя обаче.
изуми ме Shocked не я слушай има толкова хубави маски - потърси по темите за косата има много мнения Laughing

# 18
  • Мнения: 4 496
Забрави розовия Елсев
Забрави и тази фризьорка
За боядисана коса в тема от форума беше обсъждана маската на Л~Ореал Абсолют рипеар
Мисля да си я взема

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Мисля, че можеш да ползваш това, което ти се ползва, независимо домашно приготвена или купена маска. Сама ще откриеш подходящите за твоята коса продукти.
Подкрепям за Лореал проф.  Peace но маската им за боядисана коса Витамино колор според мен е много слаба.

# 20
  • Мнения: 164
Може Витамино колор но не желе маската а крем грижата.А пък Абсолю репер е за много изтощена коса.Хубаво е ако имаш възможност да си вземеш и шампоана и маската

# 21
  • Мнения: 2 414
Може Витамино колор но не желе маската а крем грижата.А пък Абсолю репер е за много изтощена коса.Хубаво е ако имаш възможност да си вземеш и шампоана и маската
Може ли снимка на крем грижата,защото досега май съм виждала само гел маската? Hug

# 22
  • Мнения: 162
Ползвала съм какви ли не маски, но най добрата си остава КРЕМАКТИВ на ДИКСЪН, само тя може да съживи боядисана  руса коса, доверете ми се!

# 23
  • Мнения: 148
смених фризиорката  Laughing отидох си при тази при която ходех до преди година и тя ме посъветва да започна с балсам и шампоан на Jalyd за боядисана коса и в никакъв случай да не пропускам да си слагам маска. И като прочетох темата за дълагата коса се навих на тривитаминола, днес си я направих, обаче със закъснение разбрах че падала боята от нея  #2gunfire и все пак косата ми стана супер и за сега още съм си цветна   Joy

# 24
  • Мнения: 117
Аз винаги досега съм ползвала "домашни" маски, и косата ми изглеждаше супер. Само дето реших да се боядисам наскоро като изсветля с два тона. И понеже не се бях боядисвала повече от 9 месеца ми беше останал малък участък боядисана в черно коса, другото беше "естествената" ми коса /ама и аз само как го казах  Joy/ И отидох при една "пишман" фризьорка. Такова изгаряне ми направи на косата, че не искам да я виждам вече, не да й сядам на стола.  Twisted Evil А да не говорим колко пари й броих, понеже косата ми беше дълга до кръста. Сега се наложи да я отрежа значително и започнах с маските. Ползвам на Дженера, но си правя и отвреме навреме маска със зехтин, и другото което правя е да си слагам ампула Витамин А в шампоана.

# 25
Това се води Балсам Майонеза за коса #Crazy


Да наистина е маионеза за коса Simple Smile.Това са американски маски за коса,незнам в БГ дали ги има ве4е,водят се органични ,за подпомагане растежа на косата,подхранване и др.
Аз съм я ползвала едната,има малко странен аромат,все едно е някаква домашна направена:).
За себе си мога да кажа че бях доволна като я ползвах,но аз нямам кои знае какви проблеми с косата си.

# 26
  • Мнения: 148
Момиета а някоя от вас да има мнение за DSM маската с минерали от мъртво море? Колебая се дали да я купя и ми се иска да чуя мнения

# 27
  • Мнения: 893
смених фризиорката  Laughing отидох си при тази при която ходех до преди година и тя ме посъветва да започна с балсам и шампоан на Jalyd за боядисана коса и в никакъв случай да не пропускам да си слагам маска. И като прочетох темата за дълагата коса се навих на тривитаминола, днес си я направих, обаче със закъснение разбрах че падала боята от нея  #2gunfire и все пак косата ми стана супер и за сега още съм си цветна   Joy

Много добре си се насочила към тривитаминола. Вярно е, че пада боята, но пък си струва, заради ефекта  Hug

# 28
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аз ползвам на денис бялата с жълта капачка.Колко често мога да я ползвам? Аз при всяко миене на косата си слагам,защото не използвам балсам.Вредно ли е според вас?

# 29
  • Мнения: 1 802
Аз ползвам на денис бялата с жълта капачка.Колко често мога да я ползвам? Аз при всяко миене на косата си слагам,защото не използвам балсам.Вредно ли е според вас?
Ами зависи колко често все пак си миеш косата. 2 пъти в седмицата преспокойно можеш да си я ползваш маската. Но за повече... май е доста често. Peace Маската наистина е много добра, само че аз ползвах жълтата  кутия със жълта капачка (със пчелно млечице) много ми съживи косата тази маска.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт