Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 774
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Винаги ми е било съвестно да го събуждам за каквото и да е- та дори и да умирам.Мисля че ще е егоистично от моя страна.
Когато започнеш работа ще се убедиш в правотата на мъжа ти.

# 16
  • Мнения: 25 633
А аз изобщо не схванах какъв е проблемът.  newsm78
Теб нещо те боли и не можеш да спиш. И искаш той да стои и да ти прави компания? Защо? Болката минава от обезболяващи, не от компания.
Какво ти пречи, докато ти си бодърстваш, той да спи до теб? Или трябва някой да ти бае? Чети книга, гледай телевизия, защо трябва и другите да споделят безсънието ти?
Наистина си голяма егоистка, да ти кажа. Ако е веднъж - хайде, да ти се угоди на каприза, но ако редовно го тормозиш така...  ooooh!

# 17
  • Мнения: 126
И в "помолването" влиза изтипосване в преобладаващо женски форум с цел назидателно прочитане довечера на 718 мнения "Ауууу, къде го намери тоз` безчувствен простак???"  Joy Joy Joy

Той иска да чуе мнението на странични хора,аз също,не виждам нищо лошо в това Rolling EyesСега разбирам защо регистрирани потребители пишат инкогнито(търсите и подтекст в титлата ми-не мисля,че има жена която не обича да се глези,в това се изразява мрънкането ми)И в никакъв случей не мисля,че съпругът ми е простак и нямам желание да го изкарвам такъв или нещо подобно.Не мисля,че желание му е липсвало,знам,че е бил изморен-но и вие сте изморени и на  вас ви се спи,но кагато някой ваш близък ви се обади ,че има нужда от вас или вашето бебе има колики-вие ще се обърнете ли на другата страна,ще заспите ли без никакви огризения?Ако има повече хора които биха постъпили по този начин...оставам без коментар SickВъпреки въпросните ситуаций в моменти когато не е изморен той е 1000 пъти по-грижовен от повечето такива мъже и тази ситуация не би променила нещо във възгледите ми.А как бихте постъпили вие на мое място,а вашите мъже?
zi4e57 и не съм го будила,помолих го преди да заспи.И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна Hug

# 18
  • Мнения: 2 196
Е как може да се сравняваш с едно безпомощно бебе?
В крайна сметка ти си голям човек. ooooh!

# 19
  • Мнения: 25 633
Коликите на бебето са едно, глезотиите на възрастен човек - друго.  Laughing
В случай, когато мен нещо ме боли, ставам тихо и се местя в дневната, където чета, гледам ТВ или правя нещо друго, за да не преча на мъжа си да спи. Той прави същото за мен. Когато някой от двамата е настинал,  също спи на дивана, за да не пречи на другия  с кашлица, секнене и други такива.
Аз на това му викам грижа за другарчето, а не да му баеш, докато ти се глези отсреща.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 126
Е как може да се сравняваш с едно безпомощно бебе?
В крайна сметка ти си голям човек. ooooh!

В такъв момент човек не се ли чувства безпомощен  и аз не съм ли част от семейството както е едно бебе newsm78
Жалко,че толкова жени мислят така,жалко SadИ не ви пожелавам да бъдете в тази ситуация когато се чувствате зле,да няма към кого да се обърнете-но вас ви успокоява книгата,телевизора,компютъра...ужас StopПитам се защо са ви мъжете в такъв случай,когато не споделяте с тях и лошите и хубавите си моменти Hug

# 21
  • Мнения: 2 196
Ми и мъжът ти е част от семейството.
Предполагам,че и на него му се иска някой да го разбере,да му влезе в положението.
Семейните взаимоотношения са двупосочни.
Като не ми е добре,предпочитам да не ми виси никой на главата.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, аман от хора дето си мислят, че света се върти около тях!
До колкото разбирам, ти си го помолила, веднъж, той е откликнал, помолила си го пак, той се отзовава и т.н., и т.н. И идва един момент, в който ти го молиш, той не ще да те чуе и "О, боже!" - отказва ти!   #Crazy
И какви са тия зравословни проблеми, дето не минават от никакви хапчета, а само то гушкане? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 25 633
Да, точно споделяме с мъжете си и добрите, и лошите моменти, а не ги тормозим с тях. Има разлика, но ти не я схващаш.
Един съвет от мен, малката - мъжете искат и очакват да се отнасят с тях като с деца, а не обратното. В началото може да си позволиш подобни лигни, но те уверявам, че скоро ще му писне от теб. От мъжете болногледачи не стават!  Peace

# 24
  • Мнения: 600
и аз съм от тези, които няма да те разберат.

първо, не познавам мъж, който да ти държи ръката в такива моменти. т.е. познавам 2ма, гейове са. просто мъжете не са устроени така. мъже срещу жени, жени срещу мъже. различни сме.

второ, дори и да е неприсъщо състрадателен и чувствителен, все пак е бил на работа. вечер, вместо да си легне спокойно, от него се иска да ти бае, докато заспиш Rolling Eyes аз съм жена, но все пак не те разбирам. може би просто не съм глезена жена Sick

трето, от какво те е страх, че те боли ли? ако толкова много те боли, пий хапчета. или твърд алкохол. на зъболекар с теб ли идва? а на гинеколог?

четвърто, съпругът ти не е простак. вижда ми се съвсем нормален. ти си за бой.

пето, и последно - ситиация, ситиациИ. ползвай спелинг чек, дори когато те боли.

хайде, лек ден  bouquet

# 25
  • Мнения: 126
Като не ми е добре,предпочитам да не ми виси никой на главата.
Никога не бих казала,че мъжът ми ми виси на главата,в каквато и ситуация да е.Ако използвам тази дума то той просто би бил в групата на бившите.
И да и той е част от семейството ми и аз се стремя нищо да не му липсва Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 762

И това се е случило 2-3 пъти не е ежедневие и не виждам какъв е проблемът да остане до мен за да съм по-спокойна Hug
Вие не спители в едно легло в една стая?  или може би ти искаш да ти виси на главата докато заспиш- което си е чиста лигавщина. Като те боли нещо пиеш хапче и лягаш да спиш, неговото будуване няма да ти облекчи болката, а пък ако те боли наистина с него или без него на главата пак няма да можеш да спиш.

# 27
  • Мнения: 2 196
Никога не бих казала,че мъжът ми ми виси на главата,в каквато и ситуация да е.
Подозирам обаче,че той най-вероятно го възприема именно като висене.
Не ти ли е обидно да си просиш гушкане? Rolling Eyes
Мисля си,че трябва доста торби сол да изядете заедно,докато се напаснете. Wink

# 28
  • Мнения: 126
Ох, аман от хора дето си мислят, че света се върти около тях!
До колкото разбирам, ти си го помолила, веднъж, той е откликнал, помолила си го пак, той се отзовава и т.н., и т.н. И идва един момент, в който ти го молиш, той не ще да те чуе и "О, боже!" - отказва ти!   #Crazy
И какви са тия зравословни проблеми, дето не минават от никакви хапчета, а само то гушкане? Mr. Green
Май нищо не си прочела до тук  newsm78
И много жалко за всички вас за които мъжете ви нищо не правят за разлика от мъжът ми който прави всичко за мен и за това тази ситуация ме учудва и не аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning И всички вие които пишете срещу мен явно сте просто едни неудовлетворени жени които за да не си признаят,защитават другата теза Wink
Спирам да споря и да пиша с вас-по умният отстъпва Hug

# 29
  • Мнения: 2 196
е аз си прося глезотий,той ги прави за мен Grinning
Да де,пролича си. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт