Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
Разписвам се и аз в новата темичка Hug

Момичета, леле от два-три дена нещо ме хвана шубето Rolling Eyes И не толкова раждането, колкото самото бебче и цялата отговорност покрай него! Настроенията са просто от едната до другата крайност Crazy Laughing

# 16
  • Мнения: 2 751
Ей, не мога да повярвам, че се записвам толкова рано  Mr. Green Grinning

Аз вече доста се уморявам, но ще трябва да работя до края  Tired
Почнах с прането. Изпрах одеялата, другата седмица мисля да пера и гладя дрехи  Mr. Green

Д-ра вчера ме извика за запис на тоновете след 2 седмици и направо се изплаших....осъзнах, че съвсем скоро влизаме в 9ти месец  Crazy

# 17
  • варна
  • Мнения: 147
На мен другия път казаха,че ще ми вземат влагалищен секрет,сега ми пуснаха само кръв и урина.
И аз се чудих дали док.ще го изследва или ще го пращат някъде newsm78
За лекцията в Окръжна-аз най-вероятно няма да дойда,защото съм на работа,а и рожден ден стягам:),но се надявам после да разказвате!
Сладка мама май не е писала скоро,някой знае ли нещо?

# 18
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Здравейте в новата темичка, Ясмина   bouquet

За течението - аз също имах, но откакто ползвам интимния гел Лактацид значително ми намаля, като има и дни в които нямам абсолютно никакво. Не са ми го предписали, но четох че тук във форума има мами, които са страшно доволни от него и реших да го пробвам, наистина е страхотен.

Мами, утре и аз съм на преглед по ЖК, стискайте палци всичко да е наред, а аз после ще дам отчет задължително  Hug

# 19
  • Мнения: 1 095
Страхотна темичка както винаги !
Браво на Ясмина !
Моето течение е без мирис , бяло,но на моменти толкова съм мокра,че умирам от яд Simple Smile

# 20
  • Мнения: 23
Момичета като сме се заговорили за течения и секрети да ви питам....
При мен взимането на секрета последния път беше голяма мъка, едно напрежение, една болка, голям зор видях, толкова силно ме боля, че чак се разплаках  Cry
А моята умна (вече бивша) докторка вместо да ме успокои, взе че ми се присмя "как може да те боли, ти как я мислиш тая работа, аз едно желязо и два пръста съм ти вкарала и ти викаш, а как мислиш да раждаш нормално не знам"  #2gunfire
При вас толкова ли е болезнено или аз имам някаква свърхчувствителност в момента?!!?  newsm78
Направо изпитвам ужас като си представя, че пак трябва да ми вземат секрет  ooooh!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
galivo, вероятно лекарката ти е грубиянка. АГ прегледите от всеки вид не са много приятни, но пък взимането на секрет да боли newsm78
veni-b, за среща съм насреща Laughing Ние вчера с Ася в най-големия студ се видяхме, така че и времето не ме плаши Grinning

# 22
  • Мнения: 2 531
jul  да бяхте свирнали  Wink
Ако искате другата седмица да се разберем някой ден / дано се постопли малко повечко!

# 23
  • Мнения: 56
....и аз да се запиша 4е да ви следя!
В4ера бях на о4ен доктор,който въобще не ми измери о4ното налягане #Crazy,каза 4е с моя диоптар -5 ми препора4вал цезарово, нямоло смисал да ми го мери....излязах разревана от там,хи4 не ми се иска да ме кълцат,незнам какво ще правя....от в4ера на сам само това мисля SadИмали някое май4е раждало нормално  с такъв диоптар?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 245
....и аз да се запиша 4е да ви следя!
В4ера бях на о4ен доктор,който въобще не ми измери о4ното налягане #Crazy,каза 4е с моя диоптар -5 ми препора4вал цезарово, нямоло смисал да ми го мери....излязах разревана от там,хи4 не ми се иска да ме кълцат,незнам какво ще правя....от в4ера на сам само това мисля SadИмали някое май4е раждало нормално  с такъв диоптар?

A с предишното раждане колко ти беше диоптера? Непременно отиди при друг лекар да ти измери налягането. Аз съм с -3.75 на едното око, но понеже не нося очила постоянно, никой нищо не ми е казвал.

# 25
  • Мнения: 56
С предишното ми раждане диоптара ми беше 3,5 и пак се двоумяха за цезарово,в краина сметка родих нормално.Благодаря ти Ясмина...ще потърся още едно мнение от  друг доктор

# 26
  • Мнения: 794
Момичета-а-а-, току-що се изтърсих по задник в кухнята с цялата си тежест. Точно на чатала си паднах и си изкарах акъла. Но се чувствам добре, нищо не ме боли. Цяла зима се опазих в леда, а сега да падна така нелепо... Днес уж си купих нови чехли с хубава подметка, пък тя се оказа толкова хлъзгава върху балатум, че веднага се изръсих! Дано не е станала някоя беля!

# 27
  • София
  • Мнения: 125
galivo, и на мен вчера ми взеха секрет за МБ и доста ме боля  Tired. Като казах на док, че не се виждам как ще раждам с тая болка, тя ме успокои, че при раждането психическата нагласа е по-различна, което помага за болката. Дано да е така  Praynig

# 28
  • Мнения: 2 751
А защо ви боли, като ви взимат секрет?  Thinking Може би защото се стягате при самото взимане, иначе не би трябвало да има причина  newsm78
А за раждането...аз мисля да раждам с епидурална, ако ме огрее да раждам нормално.  Peace

Момичета, продавам си старата количка. Ако някой от вас търси количка на старо, да ми пише. Количката е от Калоян, но е запазена. седеше увита през цялото време. Продавам я за 50 лв.   Grinning

# 29
  • Мнения: 70
Привет момичета  Hug
Още един път благодаря за хубавите пожелания.

milenag, честита племенница. Да ви е жива и здрава, и бързо да се пребори с първите трудности в живота.

Barbie girl, и аз много се колебая къде да раждам, пълна каша ми е и все още се обърквам. Доктора, на който имам най-голямо доверие прави само планово секцио, но не искам да ме режат само поради тази причина. Затова и аз се обръщам към всички мами от София, моля ви споделете къде мислите да раждате, с екип или без екип, и на кой доктор сте се спряли. Предполагам, че има и други объркани като мен и малко чужди мнения ще са от полза. Мога и във форума да се поровя, но някакси предпочитам вие да споделите.

alokazia, стискам палци за урината. А за контракциите мисля че няма как да не ги разпознаеш. Поне при мен втвърдяването на корема не мога да не го усетя. Просто в един момент корема ми става толкова твърд, като топка.

eli toshevska, непременно си пусни една микробиология. Момичетата вече са ти обяснили как. Така лечение без изследване на секрет не бива. Нали все пак трябва да се знае какво се лекува.

galivo, и мен последния път ме боля повечко като ми взимаха секрет. И понеже казах на доки че ме боли тя ме успокои че си е болезнен прегледа. А по повод болката при взимане на секрет, зависи как ти го взимат. По принцип не е много приятно, още повече като ти сложат това за разширавяне (съжалявам, но му забравих името  Embarassed). А в болницата ми взеха секрет без до ми го слагат и нищо не усетих. Не знам как е по-правилно.

Marinela flo, потърси мнение и на друг специалист. И очното налягане също има голямо значение.

asja, мила, внимавай. Предполагам че след като се чувстваш добре и не те боли, няма страшно. Една приятелка вече към края на бременността така се изцепи на леда, че един човек тичал към нея и викал: Госпожо, госпожо да не родихте? Нищо и нямаше разбира се.

Съжалявам за дългия пост, но сигурно следващия път като се включа пак ще сте изписали темичката. В тази връзка Ясмина   bouquet

Лека нощ и сладки сънища

Общи условия

Активация на акаунт