Отговори
# 225
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Доли браво бе Hug Това ли беше последния ?

# 226
  • Мнения: 242
Здравейте
 Доли браво за изпита,няма ли да свършват вече тия изпити Simple Smile
 ЗА кръвното Ценителката , пробвай с един парацетамол,пише на листовката ,че смъква леко кръвното Peace,а ако и сърцето ти тупкка много мога да ти предложа да си направиш една чаша вода и захар и да я изпиеш,аз така правя когато усетя сърцебиене,за кръвното ми се е случвало един път и така се справих.
  За обиколката не съм забелязала колко ми пише докторката ,ама вчера като казахте и аз се премерих -109 е резултата  Grinning
  За близнаците - и аз като Галиво много се надявах да са близнаци,моята майка е такава и знам че се предава през поколение  май,при вас така ли е, кажете повече -кога разбрахте ,че са две, какво е усещането  Hugкажете всичкооо
   Иначе днес е ужасен ден толкова е студени,бях се настроила на разхода,че така или иначе през седмицата съм на работа и вечер докато се прибера няма време за разходка,ама на нямаше разходка. За софиийската среща освен Верчо и Венииван никои друг не потвърди,момичета не искате ли да се видим?
     За цветовете -така или иначе не сме купували все още нищо ,но определено съм се  насочила към по не ангажиращи цветове-жълто,оранжево ,зелено,шарено,все пак има толкова цветове че едва ли ще купуваме само розово .а и двете баби са се спретнали и плетат ли плетат  Laughing коя търлъчки коя ританки   Laughing
  За темата във форума с кърменето  Shocked и аз съм за възможно по-дълго кърмене,ама в нормата 1-2 годинки,нно не и 8  ooooh!
 И за темата за раждането в ЮАР, изчетох я на един дъх,е така и в България трябва да е ,ама  Thinking кога ли ще стане.
  Много се разписах,пожелавам ви приятен уикенд! 

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 1 284
Да се завърна и аз в темичката, след цяла седмица странстване в командировка по балканите, а после празнуване на влюбения празник!  Blush Wink Беше чудесно!  Heart Eyes
Да се похваля и с размерите ни - вече сме 2 152гр. и 43 см  newsm44 Принос имат и протеините на Нутрим  Peace
Вече съм 45-дневния болничен и с радост ще се включа в срещичката в Пловдив в сряда Hug
Бързам да честитя на патерички на всички, които са имали повод да празнуват!   bouquet Бъдете здрави и истински щастливи!
Милена, честита племеница! Радвам се, че нещата се развиват добре!  Hug Нека е все така  Praynig
Ася, ти добре си се ориентирала към повечето магазини  Laughing Има и един на колелото на панаира - 9+, но нещо не ми допадна...По пътя за магистралата има и магазин на Чиполино.
Аз направих вчера още някои покупки, а приятелка ми подари испанско одеалце...Качих ги в албумчето  Blush

# 228
  • Мнения: 90
Пловдивски мами, кажете къде има големи бебешки магазини в Пловдив. Аз знам само Хиполенд и Штъркел...

Сега видях в нета, че има магазин Пинокио на бул. България 190 и Вис виталис на 60ти септември срещу Бриколажа...

Ася, складът на Чиполино се намира малко извън града по пътя за магистралата за София, отляво. Освен "Пинокио" на бул "България" има още един детски магазин, точно на колелото на панаира.  Детски стоки има и на Брезовско шосе- " Илиянци", складовете...Приятно пазаруване!  bouquet
ПП. Кутията ти за ЛС е пълна.

# 229
  • Мнения: 165
добро утро.  Hug
момичета имате ли представа в количките под бебчето постила ли се нещо ?
нашто зимно кошче на количката е тъмно  сиво и оранжаво . а какъв цвят трябва да купя за завивка незнам .като навсякъде са само розово ,синьо жълто и зелено. дайте идеи ако сте виждали някъде други цветове. едно време имаше комплекти за количка , а сега май не виждам да се слага нещо. Rolling Eyes

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро!
Криси, аз преди слагах отдолу в количката напикавка и върху нея една памучна пеленка. Отгоре го завивах с порт бебето без да е закопчано, а както е като юрганче. Понякога съм го извеждала и само опакован в порт бебето и в количката Peace За април, обаче, нямам представа как трябва да е Rolling Eyes
Ето тук има и комплекти за количка-
http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=5_143 - има и в оранжево.
Ние тръгваме на гости на свеки, че бил навалял много сняг там и Илчо да си поиграе на воля Laughing
Но първо ще минем през магазина, че ни е дошла количката. Уж трябваше да чакаме поне 3 седмици, как успяха да я набавят за 3 дни newsm78 Според мъжа ми са номера това.

# 231
  • Мнения: 547
Здравейте,при мен близнаците са от първо инвитро.Четири дълги години чакахме да станем родители обиколихме сума ти специалисти и общо взето това ни беше животът между клиниките и работата за да съберем пари за процедурите.При мен има наследствена връзка и може би ако нямахме проблеми имаше шанс да имаме близнаци заченати нормално.Още на втория преглед мисля се видяха две сакчета естествено трябваше да се изчака дали и двете се развиват най интересното е,че аз винаги преди това се майтапех че след толкова чакане ще са две бебчета и в работата с колежките и вкъщи с мъжа ми.Неразположенията са много още от самото начало и да сега повръщам,боли ме от преразтягането на матката и т.н.всички тези неща ги има и при единична бременост.Наложи се да си преосмисля преоритетити и да си остана вкъщи,но след толко години по добре е да остане на заден план кариерата,но да имам пълноцено семейство.Много голямо беше вълнението когато най накрая потвърдиха 100%,че бeбоците са момче и момиче защото отначало все виждаха само момченцето.
Радвам се,че изобщо стигнах до този период и съм в 8-ми месец ако устискам още седмица,две нямало проблем за близнаците и може да се раждат.
Засега това е много дълго стана не го четете цялото. Grinning

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 14:03 от zaki

# 232
  • Мнения: 6 713
момичета имате ли представа в количките под бебчето постила ли се нещо ?

КРИСИ, и аз се чудя какво точно да постилям? Както казва Goldie и аз ще слагам една напикавка и после нещо памучно, плътно. За повиване отгоре - мисля да си взема едно памучно одеалце, ако е топло и да имам едно вълненко в случай на студено време Thinking newsm78

zaki, изчетох ти целия пост!  Hug

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 11:54 от ЛУРДЕС

# 233
  • Мнения: 269
Здравейте , момичета !!
zaki,много се радвам за теб , че всичко се развива добре . Дано да устискаш колкото се може по-дълго.

За срещата - аз няма да дойда, защото не съм се излекувала.Такова чудо отдавна не е било. Да не мога да се оправя вече 8 дни. Аз го отдавам на занижената имунна система.

И сега хубави новини от мен . Рая от 2 дни диша  98 процента самостоятелно.Ако продължава така , вдруги ден ще я преместят във Втора градска , докато стане 2500 гр.,  много съм щастилва   bouquet  bouquet  bouquet

Приятен ден на всички и стойте на топло.

# 234
  • Мнения: 137
Здравейте мамчета Grinning Аз отдавна не съм писала,но ви чета и нищо не съм пропуснала.
Криси аз за Марти имах комплект за количка който беше съставен от калъвка, тънка пелена, дебела пелена и едно нещо което се поставя от долу на количката.Относно цветовето за бебо на мен от баткото всичко ми е синьо или оранжево, и сега не мисля да вземам розово, а неутрални цветове, но като вляза в магазина все синьо гледам по навик.Аз все още нищо не съм купувала.  
Zaki това което е станало при вас от първото инвитро е много хубаво /момченце и момиче /

# 235
  • Варна
  • Мнения: 3 249
milenag  Браво на Рая! Добре се справя. А на теб ти пожелавам скоро да оздравееш!  Hug

zaki Възхищавам се отдавна на всички момичета, борили се дълго за бебче. Аз лично не знам дали бих могла да преживея всички тези тревоги и проблеми. Затова съвсем си е заслужено да получите по две прекрасни и здрави бебчета наведнъж.

# 236
  • Мнения: 6 713
Здравейте , момичета !!
И сега хубави новини от мен . Рая от 2 дни диша  98 процента самостоятелно.Ако продължава така , вдруги ден ще я преместят във Втора градска , докато стане 2500 гр.,  много съм щастилва   bouquet  bouquet  bouquet


Чудесни новини, milenag! Hug Бързо оздравяване на тебе!

# 237
  • Мнения: 13
заки - много е вълнуваща самата мисъл за близнаци....
и аз винаги съм си мечтала,но и за сега така е добре, след като чакахне доста дълго -мисля че си е заслужавало чакането.
Остава да дочакаме заветната 36 седмица за да влезем в 9-тия месец и всичко ще е ОК.


tedi ip-може да се засечем при Балев и аз ще си записвам час при  него в петък ,идната седмица...


Стискам палци на всички мами ,да сте добре и вие ,и бебчовците да преборвате бързо неразположенията и болестите и ...смело напред

Весел и успешен ден на всички!!!    newsm51

# 238
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момичета, и аз влизам в Осми месец вече - леле, то не останало време.........  Hug

# 239
  • Мнения: 1 095

zaki Възхищавам се отдавна на всички момичета, борили се дълго за бебче. Аз лично не знам дали бих могла да преживея всички тези тревоги и проблеми. Затова съвсем си е заслужено да получите по две прекрасни и здрави бебчета наведнъж.
Ясмина , преживява се мила Simple Smile и после радостта е голяма !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт