Гатанка с албатрос

  • 48 666
  • 879
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 212
Да не би да е живял на остров с канибали и там да е изял жена си?

# 76
  • Мнения: 199
Да не би, някога си на кораба да им е свършила храната или да са корабокруширали и да е изял някой моряк, а да са му казали, че е албатрос?

# 77
  • Мнения: 400
корабокруширали са, нямали са храна за ядене и ... някои е сготвил месо от труп и му казали на моряка, че това е месо от албатрос? Тъй като той е ослепял е приел това за истина...  Confused Thinking

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 23:54 от ass

# 78
  • Мнения: 3 810
Аaaa Twisted Evil
тити, доци- плетката излезе много заплетена за мен  Joy
Цяла вечер тука го размотаваме горкия сляк моряк и му тикаме албатрос в устата  Laughing
Аз съм до тук Peace

# 79
  • Мнения: 212
корабокруширали са, нямали са храна за ядене и ... някои е сготвил месо от труп и му казали на моряка, че това е месо от албатрос? Тъй като той е ослепял е приел това за истина...  Confused Thinking
и аз си мисля,че ще е нещо такова.Но май so sweet си легна,няма да разберем днес.

# 80
  • Мнения: 491
Тук съм, приспивах малкия (да, по това време още не е заспал!)

Поздравления!!! Справихте се отлично!

Слушайте сега цялата история:

Един моряк претърпял корабокрушение, по време на което ослепял. Той и няколко други моряка успели да се спасят на сал. На сала естествено нямало храна, част от моряците започнали да измират от глад... и тогава, за да не последват другарите си, останалите живи моряци решили да изядат мъртвите. На нашия човек естествено решили да не му казват какво месо яде, за да не го стресират допълнително. Казали му, че това е месо от албатроси, които били уловили. Човекът си похапнал, и то с интерес. Месото му се усладило. И така стигнали суша, спасили се. Минало известно време, на нашия човек му се прияло отново от онова вкусно месце от "албатрос". Решил да отиде на ресторант и да си поръча. И така следва началото на тази гатанка. Естествено, хванал си такси, влязъл в ресторанта, поръчал си месо от албатрос, донесли му месо от албатрос, той хапнал първата хапка и... усетил различен вкус. Тогава той разбрал, че онзи чудесен вкус бил не на албатрос, а на нещо друго. Thinking нямало какво друго да бъде, освен човешко, и то от неговите приятели. И осъзнавайки това, той получил удар и умрял.

Между другото, в гатанката не се казваше какво месо си е поръчал, албатросът трябваш да се познае, но аз бях забравила и така ви улесних bowuu Но пък вие така или иначе щяхте да го познаете Wink

# 81
  • Мнения: 212
Браво на всички:)Казвайте сега други.Аз се сещам само за една такава,за човека,който скочил от влака.Предполагам нея я знаете..

# 82
  • Мнения: 950
Айде давайте друга насам който знае ще си трае   Simple Smile
Голяма забава и чуденка си беше  Laughing   Peace

# 83
  • Мнения: 491
Добре тогава, ето ви една по-лека за разгадаване:
Един мъж и една жена отишли в една гора. Там изкопали една дупка, сложили нещо в нея, правили нещо и си тръгнали.
Та въпросите са: Защо са изкопали дупката, какво са сложили в нея и какво са правили в гората.

# 84
  • Мнения: 435
Тази не я знам...ще се включвам  Grinning
Човек ли са сложили в нея?
Предмет ли?
Заровили ли са дупката след това?

# 85
  • Мнения: 491
Тази не я знам...ще се включвам  Grinning
Човек ли са сложили в нея? -Не
Предмет ли? -Не
Заровили ли са дупката след това? -Няма значение

# 86
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Дърво(малко де) ли са сложили в дупката?
После са го затрупали, а?
Ей за тва ли са отишли в гората?

# 87
  • Мнения: 435
Животно ли са сложили в дупката?
Растение?
Оставили ли са "нещото" в дупката след като са правили "нещо"?  Laughing

# 88
  • Мнения: 491
Дърво(малко де) ли са сложили в дупката?-Не
После са го затрупали, а?-Не
Ей за тва ли са отишли в гората?
-Не

Животно ли са сложили в дупката? -Не
Растение?-Не
Оставили ли са "нещото" в дупката след като са правили "нещо"?  Laughing-Не

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Някаква примамка ли са сложили  в дупката,
за животно...

Общи условия

Активация на акаунт