Новите модни тенденции в обзавеждането - 2

  • 36 185
  • 406
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 039
тази вечер нямах апарат под ръка, но утре ще снимам един похабен стикер  Mr. Green

междудругото на много хубава цена ги накупих, тук май са доста по-скъпи

# 196
  • Мнения: 1 800
време е да си лягам, но чистих букмаркс и попаднах на този блог, бях го позабравила, повече от час чета и разглеждам-невероятен е:
http://interiordesignroom.blogspot.com/

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 08:50 от benson10

# 197
  • Мнения: 1 800
нещо се прецака сайта при мен и се публикува два пъти, извинявам се Peace

# 198
# 199
  • Мнения: 22 974
Малена,пази стикери и за мен!! Simple Smile

# 200
  • Мнения: 6 039
ох, на живо ми харесва много повече, но нещо не можах да го снимам както трябва   Embarassed Embarassed Embarassed

# 201
  • Мнения: 6 167
чудно е, тoзи стикер го виждахме някъде из темата. беше нещо като ' крушката, която си мечтае да е полилей'   Laughing супер.
стикерите от Икеа ли!? аз последния път виждах само разни лаленца...

бенсон, откъде ги вадиш.... аз вече имам букмаркс от вас към хиляда сайта и блога.
то това вече не са букмаркс, можем да отворим search engine  Mr. Green

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 18:08 от Lennie

# 202
  • Мнения: 6 039
стикера не е от икеа, от някакъв случаен магазин, за моя изненада в пакета имаше два такива. Преди време за същата цел си купих един такъв стикер с полилей, но черен, и сега като видях бронзово-медния се вдъхових повече, защото сянката от пендела е оранжева

и икеа стикерите са тъпи и скъпи Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 203
  • Мнения: 6 167


и икеа стикерите са тъпи и скъпи Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green

много точно  Mr. Green

# 204
  • Мнения: 810
Аз тъкмо щях да кажа, че не съм виждала стикери в Икеа, а то грозни работи на мен не ми хващат окото  Laughing

Малена, готин стикер, твойта лампа е със скрити възможности явно  Laughing За винтиджа щях да ти казвам, че много добре си решила, сигурна съм че ще стане супер /да не ни спестиш снимките сега  Naughty/. Аз говорех за "стил" бабин ден  Laughing Или "Кич във Версайския дворец"  Laughing Правихме една къща и си искаха - нарисувани ренесансови стени, копринен плат по стените, златни /от истинско злато, на листи/ корнизи, златни /на вид/ мивки, рубини /истински 1х1см/ на пода  ooooh!  Персийци..

# 205
  • Мнения: 6 039
Пумпал, покажи или поне разкажи по0подробно Praynig

# 206
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Днес имам проблеми с компютъра и чак сега успях да вляза.  smile3515

Малена, много ме кефи!  love001

Пумпал, ти с дизайн ли се занимаваш?

На мен ми се струва страхотно предизвикателство такава поръчка, наистина границата с чичо Кичо е много малка. Laughing

# 207
  • Мнения: 810
Снимки от тази къща нямам в момента да покажа, защото съм в майчинство. Като почна работа ще измъкна някоя и друга снимка да видите за какво става въпрос, луди хора..пък и лоши излязоха. Само още ще ви кажа, че в средата на къщата имат открит асансьор и полюлей /така ли се пише/ за $60000  Laughing Хайде стига спам от мен.

Аз се занимавам с дизайн от скоро, 2г. Предпочитам комерсиалната част, не еднофамилни къщи. Мога да ви покажа ресторат, върху който работех с други двама дизайнери.

# 208
  • Мнения: 6 039
полилей Wink Wink

хайде покажи, стига си скромничела Grinning
комерсиални, имаш предвид оществени интериори ли?

ria, радвам се, че ти харесва Crazy
ти няма ли да се похвалиш с някой проект

# 209
  • Мнения: 3 034
Malenna, и на мен ми харесва тази идея със стикера и полЮлея /защото се полюлява, нали?  Mr. Green/

Пумпал,
интересен дизайн. аз лично не си падам по такъв, но ми е любопитен вкуса на хората понякога. а и е предизвикателство.

понеже обсъждахте преди няколко страници смолите, може да ви покажа един плот от смола. не знам дали е модерен, но на мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт