Персонализирана диагноза за вашата кожа

  • 1 921
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес пак минах от там и ги питах до кога е щанда- до 2 март, от 13.00 до 21.00 часа са там. Peace
Предварително питат дали имаш крем, фон дьо тен и ти дават памучно тампонче с техен лосион за да почистиш мястото, където ще правят теста.  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз не съм махала грима, просто ми поставиха уреда на място,
където има най-малко мазила - между ухото и брадичката,
незнам дали го обясних добре  Laughing

# 17
  • Мнения: 410
Ако правилно съм те разбрала, става дума за "дермоанализ", на който и аз преди година се подложих. Предлагат я в офисите на "Орифлейм", при мен я извърши спец.-дерматолог. За жалост беше абсолютно невярна. Пълна пародия и измишльотина. Кожата ми е МАЗНА и това се вижда с просто око, апаратът трябваше да определи коя серия от Орифлейм е подходяща за мен, резултатът бе: суха кожа с препоръки за ...еди-кой си продукт. ГЛУПОСТИ. Съжалявам, че си загубих времето с тях. Не се връзвайте.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 952
Този тест е бош лаф.
Да не говорим, че мацката ми задраска почти всички продукти. С тест и без тест, да ползвам всичко на Виши ми препоръча жената.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 816
Тя задрасква препоръчителни неща за съответния тип кожа, като каза да се избере един, не всичките посочени. Peace

# 20
  • Мнения: 1 952
Аха, явно съм универсална натура, всички продукти стават за мен, с изключение на 1-2.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 052
Днес пак минах от там и ги питах до кога е щанда- до 2 март, от 13.00 до 21.00 часа са там. Peace
Предварително питат дали имаш крем, фон дьо тен и ти дават памучно тампонче с техен лосион за да почистиш мястото, където ще правят теста.  Hug
Тъкмо и аз щях да кажа същото. Гледат 4 компонента, колко е мазна, колко е еластична, колко е хидратирана и какъв слънцезащитен фактор е най-подходящ.

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Днес успях да стигна до Мола.......

# 23
# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичетата бяха много любезни......и се установи ,че кожата ми е нормална към суха,а до сега навсякъде са ми препоръчвали кремчета за мазна и смесена кожа... Simple Smile

# 25
  • Мнения: 216
Ех ,много ми се иска и на мен ,ама нямам път към София скоро.Жалко! Sad

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Тази апаратура  я има в  кабинетите на дерматолозите и сигурно е и по добра.......

Общи условия

Активация на акаунт