Довери се на майчиното ти чувство!!!

  • 1 306
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
...............
П.П. Моля те, пиши на кирилица, това например не можах да го разбера "Mami-zaiadlivki!!!"  Grinning

Никол, съсипа ме от смях  Joy

# 16
  • Мнения: 491
Много се радвам,че ви има вас newsm20.....но малко по късно започнах да чета.
Не се доверявам на това което казва педиатърката,а на това което прочета.
Вече знам какво са пробиотици и пребиотици,знам кога какво може да се дава на бебето....и още много др неща,които педиатърката не ми е казвала....тя ми каза,че мога на 6 месеца да и давам БОБ #2gunfire...Но аз вече бях открила форума Mr. Green

# 17
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте,аз съм млада майка на първото ми дете и както всички майки искам наи-доброто за сина ми.Живея в чужбина и между системата с която гледет децата тук и тази в България -ПЪЛНА КАША!!!За това искам да ви кажа доверете се на инстинкта си.Тук лекарите казват да не се дава вода до 6 месечна възраст и друго освен мляко.Но аз му давам вода още от както се роди ,защото се задавяше със слюнка и се задушаваше от задавянето.Захраних го преди 20дена а педиатърката ми казва "ах,какво хубаво бебе и колко е голямо"Ако ви интересува нещо,от начина на отглеждане на децата тук питайте.И

Добре даваш съвет да се осланяме на инстинктите си, но поне не пиши неща, по които могат да се подведат други млади майчета и да почнат да захранват от 20тия ден.  Tired След като лекарите в България и чужбина дават противоречиви съвети - информирай се от други места - Световната Здравна Организация е едно от тях - информацията е достъпна за всички!
Поздрави и се извинявам, но не се стърпях да не коментирам, особено след като ти си и го очакваше  Laughing

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 06:02 от TarikMom

# 18
  • Мнения: 27 524
Поучителния тон и на мен не ми допада. Заядливка си ти, не ние  Simple Smile И последно - дори да ти е странно, не сме малоумни  Crazy
Разбира се, че малките проявяват интерес към всичко. Дори към ракийката на тате примерно. Това означава ли, че трябва да му дадем да си сръбне?  Laughing
Не се сърди  Peace

# 19
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
iva_to,
последните ти 2 поста бяха неуместни.Прочетох внимателно темата и не видях някой да се заяжда с теб, още повече грубо.Защо се самонавиваш, че те нападат, само защото са ти казали,че така ще стане?С незаслужени епитети като 'заядливки' и с поучителния тон който използваш сама ще си вкараш автогол.Това ти го казвам с най-добри чувства. Peace
Не виждам да има мнения различни от твоето, което доколкото разбирам е да не се доверяваш сляпо на един или друг съвет(пък дори даден от педиатър), а да търсиш информация от различни източници и сама, но информирано да правиш своя избор що се отнася до собственото ти дете.



ne Ulia,ne se samonavivam,kazvam go v kruga na maitapa.

не Ulia,не се самонавивам, казвам го в кръга на майтапа.

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:10 от Vivi

# 20
  • Мнения: 1 763
Това майчино чувство често греши при мен. Бях сигурна, че бебето има нужда от много вода и това, че не трябва да се дава са глупости, особено за бебе, което е на АМ. Да, ама синът ми е на съвсем друго мнение. На упоритите ми опити да му дам отговаря най-различно- плюе, отваря си устата и отказва да засмуче и др. Резултатът е един и същ- вода не пие. Ако не бях прочела, че това не е страшно, даже напротив, сигурно щях да давам на сила и да си тормозя детето. Сигурно занапред ще изпадам в много такива ситуации, така че продължавам много да чета, естествено да следя и реакциите на детето и да се доверявам повече на здравия си разум, а не на първоначалната си реакция.

# 21
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Поучителния тон и на мен не ми допада. Заядливка си ти, не ние  Simple Smile И последно - дори да ти е странно, не сме малоумни  Crazy
Разбира се, че малките проявяват интерес към всичко. Дори към ракийката на тате примерно. Това означава ли, че трябва да му дадем да си сръбне?  Laughing
Не се сърди  Peace
   

 Ne se surdia,no mi e ne priatno izkazvaneto otnosno"dori da ti e stranno ,ne sme maloumni"Za da vlezesh v edin forum i da obsg¡htuvash s horata tam tribva  da uvajavash mnenieto im.Pouchitelen ton na nikoi ne durja,dostatuchno golemi sa vsichki tuk za da im se durji ton.Za tova e foruma.za da se obsujdat temite i da se iskat suveti,nali?Za mami "zaiadlivki" e ironichno,procheti mako po-nagore,kadeto edno ot mamchetata mi kazva da che shte me "iziadat" ili neshto takova.Ne moga da pisha na kirilica tui kato pc-to mi niama,sorry!!! newsm10

Не се сърдя,но ми е не приятно изказването относно"дори да ти е странно ,не сме малоумни"За да влезеш в един форум и да общуваш с хората там трябва  да уважаваш мнението им.Поучителен тон на никой не държа,достатъчно големи са всички тук за да им се държи тон.За това е форума.за да се обсъждат темите и да се искат съвети,нали?За мами "заядливки" е иронично,прочети мако по-нагоре,където едно от мамчетата ми казва да че ще ме "изядат" или нещо такова. Не мога да пиша на кирилица туи като pc-то ми няма,sorry!!! newsm10

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 14:13 от Vivi

# 22
  • София
  • Мнения: 15 220
Тук може да прочетеш как да пишеш на кирилица: Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Аз най-често използвам тази програма: http://2cyr.com/

# 23
  • Мнения: 27 524
Разбрах, че е иронично, само че разликата е там, че никой не те изяде, нито се заяде, а ти по презумпция ни нарече заядливки. Уважаваме мнението ти, просто и ние си казваме нашето, това е.  Hug
И моя комп няма кирлица, ползвам кредора   Peace

# 24
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Тук може да прочетеш как да пишеш на кирилица: Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.

Аз най-често използвам тази програма: http://2cyr.com/
    blagodaria ti Vivi Peace

Общи условия

Активация на акаунт