СНБМ - инициативи - 18 част

  • 14 821
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
леле, тази сутрин форума е ад. едва влязох!
момичета, срещата в общината за ДГ и системата е УТРЕ В 2

Кой отива???
Хриси каза, че ще се чуе с Жени, но още не знам дали ще отиде. Някой друг???

# 31
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Танче, мога ли да ида аз с двете девойки. Лина малко кашля, но ако няма кой друг може и аз да ида. Стига само да мога да кърмя някъде.

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
За празника искам да се включа. Някой говори ли за залата, в к сте го правили миналата година? И за дата нещо?

# 33
  • Мнения: 3 336
За утре в общината отиваме двете с Мими, плюс нейните девойки Peace

# 34
  • Мнения: 2 388
Мими и Кали, обичам ви   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 258
Да се запиша и аз, вече съм в София.

# 36
  • Мнения: 2 070
Браво на Кали и Мими и двете девойки. Успех!

# 37
  • Мнения: 1 828
Момичета, визитките са при мен. Чукнете ми да се разберем на кой как да ги дам.

# 38
  • Мнения: 2 388
Момичета, листовката по проекта на Еврофтбол е в пощата. Четете, вижте дали разбирате какво пише( за това исках хора, които нямат все още деца да я четат) и до утре чакам мнения. Приемете материала като информация - сбита и без емоции.

Цунк на всички влюбени в живота мацки

# 39
# 40
  • Мнения: 934
Айдеееееееее г-н Йорданов го отнесе, ми да ви кажа честно имаше защо.

# 41
  • София
  • Мнения: 737
Весели празници, момичета  txtloves Wine Glass

Кали, ето информацията за еднократната помощ (Хриси в момента има проблеми с Апис-а):
ЗАКОН за семейни помощи за деца
Чл. 6 (1) Майката има право на еднократна помощ при раждане на живо дете, независимо от доходите на семейството, когато детето не е оставено за отглеждане в специализирана институция за деца.
.....
Чл. 6 (3) (Изм. - ДВ, бр. 21 от 2006 г., в сила от 1.01.2007 г.) При раждане на близнаци, един от които е второ дете на майката, помощта се изплаща за всяко дете близнак в размера за второ дете.

Закон за държавния бюджет на Република България за 2008 г.
....
ПРЕХОДНИ И ЗАКЛЮЧИТЕЛНИ РАЗПОРЕДБИ
...
§ 15. (1) Средномесечният доход по чл. 4 от Закона за семейни помощи за деца за 2008 г. е 300 лв.
(2) Размерът на месечните помощи за дете по чл. 7, ал. 1 от Закона за семейни помощи за деца за 2008 г. е 25 лв. за всяко дете.
(3) При едновременно раждане от майката на 2 и повече деца помощта по ал. 2 за всяко от тях се определя и изплаща в размер 150 на сто от размера по ал. 2.
(4) Размерът на еднократната помощ при бременност по чл. 5а от Закона за семейни помощи за деца за 2008 г. е 150 лв.
(5) Размерът на еднократната помощ при раждане на живо дете по чл. 6, ал. 2 от Закона за семейни помощи за деца за 2008 г. е, както следва:
1. за първо дете - по 250 лв.;
2. за второ дете - по 600 лв.;
3. за трето и всяко следващо дете - по 200 лв.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 15:09 от tonia

# 42
  • Мнения: 3 336
Тони,много ти благодаря за изчерпателната и точна информация Hug

Мисля да оформя постиженията ни по близнашката кампания и да пусна една нова тема в близнашкия с всичко обобщено. Преди това, разбира се, ще ви пусна съдържанието на поста си в пощата за да си кажете думата.

Аз искрено съжалявам за уволнението на Камен Йорданов, защото човека е изключително разбран и интелигентен и за мен беше удоволствие да работим заедно Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 12 231
  След малко ще дават излагането ми в "Часът на мама"

# 44
  • Мнения: 2 070
Мими, не говори така. Много си си добре. Гледам те в момента. Каза си всичко, само се усмихвай повече, защото си хубава и изглеждаш по-ведра така. Другото - освен за кърменето май не казахте много за другите неща по здравния модул, който беше по време на масата. Но важното е, че всичко прозвуча ясно и конкретно, дори за незапознати  с нещата. Тази жена са я канили и преди, честно казано е много мила и обяснява добре. Само жалко за клипчето, щеше да се впише идеално. И може би можеше да се поразкаже за самата кръгла маса, да се изрекламира сдруженето, нещо такова.
Абе Браво Мими, не се притеснявай, добре свършена работа!Малките са много готини.

Общи условия

Активация на акаунт