По-по-най!

  • 14 798
  • 201
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 999

Коя?  newsm78 Онази с непорочното зачатие или другата - певицата де?  newsm78 Whistling

# 151
  • Мнения: 911
Девойки!
Смятам официално да ви поискам разрешение това наше сборниче с изцепки да се прошнурова, прономерова и издаде, за да се продава на Славейков - там до клетките  Mr. Green - а с препечеленото да идем до нашия остров-мечта! Или някъде другаде на прекрасно място - Иса ще ни организира  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 118
Ще откажем девойките от мъжко, беее  hahaha
Искам да чупя чинии  smile3514

# 153
# 154
  • Мнения: 4 458
.......след него моля следващия Money
стига с тая съвест ,бе.еееееее ,аман.
2 деца сама гледаш,бъди малко по-material girl.


хъмммм  newsm78 бе, не държа на материалното аз, но май е време да се ъпгрейдвам  Mr. Green Ама това означава да стана гадна и безчувствена и .... Не че някой мисли за мен....




А и как си го представяте (голям грях ще си туря на дуицата) човека да прелети половината свят за да си взема пръстенчето и да му кажа "ела утре"  Twisted Evil Много е жестоко според мен.... поставям се на негово място и хич, ама хич не ми харесва сценария.
Ако ми беше под ръка...

ама що ти е да ти е под ръка? като е през девет морета - има си куриерски фирмици: кеф ти DHL, кеф ти FedEx, избор най-голям  Twisted Evil като се е затръшкал да прави предложения, пък си му малко на далеч, барем пръстенчето да изпрати

Олеее ама опасни сте вие. Трябва да спретнете курс по забогатяване/живеене на чужд гръб  Joy аз първа се записвам  Peace



... нашият пък чувствителен го раздава - ми не спял... Sick

две години и повече без сън си е диагноза - инсомния се зове!  Twisted Evil ма, систър, ти нещо ни изопачаваш тука нещата - той не разбираш ли, че се терзае, че детето ще мрази родителите си  #Crazy каква тънка душевност, каква.......ох, спирам, че ще халосам монитора с клавиатурата #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И моя го пишете в кюпа на инсомниаците  hahaha Ама моя е патологичен случай - вече 4 години, че и не спирал да мисли всяка вечер за нас и това как сме и как се справяяме....
Казах, че децата не ядат мисли  hahaha Ами така де... то и аз всеки ден си мисля разни неща ама ....


Ще откажем девойките от мъжко, беее  hahaha

Аааааа, няма да ги откажем бе... Страхливите ще се откажат, другите ще следват съветите ни и ще просперират  Joy

inkel ама и ти от къде ги изнамираш все такива  Joy Joy

# 155
  • Мнения: 2 723
Мдааа
При един от последните ни разговори, нашият татко ми разказва, как отишъл на концерт, защото му било много мъчно за детето... викам му ми що не дойде да го видиш, вместо на концерт да идеш??? Нямало да го разбера... ми прав се оказа, не го разбрах ooooh!
На концерта отишъл сам, без да плаща билет и не помнел на кого и къде бил въпросния концерт, щял да провери в интрнет и да ми каже hahaha

# 156
  • София
  • Мнения: 17 368
Ох, Ники, то и на мен напоследък много ми е мъчно за твоите деца … дали да не ида на Металика  hahaha

# 157
  • Мнения: 2 723
Ох, Ники, то и на мен напоследък много ми е мъчно за твоите деца … дали да не ида на Металика  hahaha

и аз искам на Металика...
но явно не ме кефят тез деца, та ще си остана удома Mr. Green

# 158
  • Мнения: 1 732
Мдааа
При един от последните ни разговори, нашият татко ми разказва, как отишъл на концерт, защото му било много мъчно за детето... викам му ми що не дойде да го видиш, вместо на концерт да идеш??? Нямало да го разбера... ми прав се оказа, не го разбрах ooooh!
На концерта отишъл сам, без да плаща билет и не помнел на кого и къде бил въпросния концерт, щял да провери в интрнет и да ми каже hahaha
Малейййй...ужас...теб пък много те интересува къде е бил... Sick
Тези вярно са клонинги. Едни и същи похвати ползват.

# 159
  • Мнения: 402
Момичетаааааааа,къде ги намерихме тия бе  #Cussing out
Добре,че е Инкел да ни разсмива  Joy

# 160
  • Мнения: 277
единия отишъл от мъка на концерт,другия пък ме поздравява с оркестъра по тел.,щото се притеснил,ох .мъка ,мъка
от известно време се сетих за друг бисер на БНД-то.
като родих второто известно време живяхме у тях/а преди това живеехме у нас/.
българската майка юнашка/свеки/,брат му ,той ,аз и 2 те ни деца.
свекър ми си живееше от известно време на село.там гледаше тъща си ,която е на около 76 г.
да ама ,на свеки сигурно и писна да ми гледа физиономията у тях и е подшушнала на синчето си да се изнасяме от тях.
и тъй в един тържествен ден ,докато пиехме бира с него на барчето под блока ,БНД-то ме гледа страшно и ми дума
-Зимата наближава.баща ми и баба ми/която 76 г. е живяла на село/ се прибират в Пловдив да живеят и ти СИ ВЗИМАЙ ДЕЦАТА И СИ ОТИВАЙ ПРИ МАЙКА ТИ!

....
....
и още един бисер
понеже очевидно не ме желаеха там трябваше да се махнем.
и тъй той настоя да освободя квартирантите /имам гарсониера ,която давам под наем/ и ние да се нанесем там да живеем с 2 те деца от 1 ян.2008.
и аз като голяма бяла патка ,,захапвам стръвта,, и осведомявам квартирантите за нашите намерения.
и понеже обичам да се подготвям седнах и направих един списък с най -належащите мебели и уреди за нашето съжителство.
списъка излезе към 4000 лв.и му казах,,приготви половината,,а той ми отговори-
,,АЗ НЯМА ДА ТИ ОБЗАВЕЖДАМ АПАРТАМЕНТА!,,
...

# 161
  • Мнения: 402
единия отишъл от мъка на концерт,другия пък ме поздравява с оркестъра по тел.,щото се притеснил,ох .мъка ,мъка
от известно време се сетих за друг бисер на БНД-то.
като родих второто известно време живяхме у тях/а преди това живеехме у нас/.
българската майка юнашка/свеки/,брат му ,той ,аз и 2 те ни деца.
свекър ми си живееше от известно време на село.там гледаше тъща си ,която е на около 76 г.
да ама ,на свеки сигурно и писна да ми гледа физиономията у тях и е подшушнала на синчето си да се изнасяме от тях.
и тъй в един тържествен ден ,докато пиехме бира с него на барчето под блока ,БНД-то ме гледа страшно и ми дума
-Зимата наближава.баща ми и баба ми/която 76 г. е живяла на село/ се прибират в Пловдив да живеят и ти СИ ВЗИМАЙ ДЕЦАТА И СИ ОТИВАЙ ПРИ МАЙКА ТИ!

....
....
и още един бисер
понеже очевидно не ме желаеха там трябваше да се махнем.
и тъй той настоя да освободя квартирантите /имам гарсониера ,която давам под наем/ и ние да се нанесем там да живеем с 2 те деца от 1 ян.2008.
и аз като голяма бяла патка ,,захапвам стръвта,, и осведомявам квартирантите за нашите намерения.
и понеже обичам да се подготвям седнах и направих един списък с най -належащите мебели и уреди за нашето съжителство.
списъка излезе към 4000 лв.и му казах,,приготви половината,,а той ми отговори-
,,АЗ НЯМА ДА ТИ ОБЗАВЕЖДАМ АПАРТАМЕНТА!,,
...

Ama , разбира се,как ще го притесняваш човека , да не са негови та да се погрижи и той за тях  #2gunfire

# 162
  • София
  • Мнения: 1 754
Бисер от последните часове - БНД иска на всяка цена да заведе детето при родителите му, които не смятат, че имат внук. Обяснявам, че нямат отношение към детето, след като 10 години не са се поинтересували от него и ето смислен отговор:

"Да, те не могат да имат отношение към Никола, защото никога не са го виждали."

аз пък как не мога да вдена такъв елементаризъм - как да имат отношение към детето, като не са го виждали...ама и аз съм една  ooooh!

# 163
  • Мнения: 903
Тъйййй, мойто бившУ говедУ Animal Cow  най-редовно ми ги вкарваше такива реплики, от сорта на Десините.  Та мине се - не мине, току ми изплющяваше крилатата фраза: "От къде на къде да се мъча да оправям апартамента на майка ти!"  От което просто ми идеше... smile3514 fight smile3513  И веднага обяснявам защо ---> Въпросният тъй наречен "апартамент на майка ми" е всъщност жилището където и до днес живея и в което жеееше и той - напълно самостоятелно. Но понеже нашите са ми го прехвърлили с доживотно право на ползване /от което и до ден днешен не са се възползвали/, та това му беше трън в очите. А те хората не смееха да дойдат на гости вкъщи, щото го знаеха че ги недолюбва и се държаха възможно най-на страна само аз да съм добре с него... #Cussing out    А,  и освен това да допълня, че цялото му дуене беше без абсолютно никакво покритие, щото неговите собствени родители го бяха оставили гол като църковна мишка - бяха преписали единствения си апартамент на брат му /като по-послушен и благонадежден да ги гледа на старини син/, кола купиха - на брат му; баща му се пенсионира от НХК и там колко заплати на куп дето им изплащат - дадоха почти всичко познайте на кого ...-  на брат му, щото момчето беше решило да си пробва късмета в Испания...       Абе казвам ви, тотално низвергнат от собствената си кръв и плът..., но не можа да оцени това че нашите му предоставиха на тепсия жилище, в което да е необезпокояван със семейството си /мен и Лора/.....  Та постоянно му беше трън в очите това, че съм привързана към родителите си и имам "наглостта" да очаквам от него да изтърпява 2-3 пъти в годината тяхната компания по празниците - Коледа, РД на детето и Великден. #Crazy  Мдаммм! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 164
  • Мнения: 4 458
Това с жилището дето го разказва блонди ми напомни на моя дето все се пънеше да продам апартамента в който живеехме (същия принцип като при блонди) и да си купим един ОБЩ и на двамата  Twisted Evil Схващате тънката уловка, нали?

А сега да се посмеете малко. Най-пресни изцепки:

Знаете за супер изненадващото и неочаквано предложение за брак което ми бе отправено не отдавна. Вече разбрах и причината. Ха познайте.......... Аз лично никога, ама никога нямаше да се сетя за подобна причина да предложиш брак на някой: понеже приятли някакви скоро се оженили в чужбина и много им било харесало та и той въпреки липсата на взаимоотношения с мен решил да ми предложи  Shocked   newsm78 Още не мога да схвана логиката, но... сигурно има такава. Можах само да кажа, че по принцип хората първо се женят и после се развеждат, не обратното  Rolling Eyes  След това имаше изказване от сорта на: знам че заслужаваш по-добро от мен, аз не съм ти на нивото....  Thinking Значи, това е или опит за манипулация или патология  Naughty Бах.. не можа поне да излъже, че видиш ли много му липсваме и осъзнал грешката си и би искал да се пробваме отново да сме семейство.... Не че щях да се вържа особено но някак си това по-се вписва в представите за предложение за брак  Grinning Сега съм сигурна че не искам да се връщам назад  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт