Бели дънки на Miss Sixty

  • 10 798
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 414
Дънките са наистина страхотни  Crazy
На каква цена са?

# 16
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Дънките са наистина страхотни  Crazy
На каква цена са?


Много са готини тия дънки...

Цената им в asos.com e $193.89

# 17
  • Мнения: 2 414
Значи ще са около 300 лева тук . Peace

# 18
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
milaaa, 300 и малко са тук да  Laughing  Но са си доста пари ако ще переш като луда и ако плата не е издържлив както споменаха по-горе в темата.

# 19
  • Мнения: 2 414
Аз се колбая за тях ,защото съм 160 см и ще трябва да си ги скъся малко... Embarassed

# 20
  • Мнения: 957
Не малко, а доста защото обикновенно идват с дължина за моделки от 1.80

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Готини са дънките няма спор...и аз си търся някакви бели дънки...само не мога да разбера защо тука цените на всички дънки на Miss Sixty, които съм виждала из сайтовете са минимум със 100 лева отгоре  Thinking

# 22
  • Мнения: 2 414
Да..доста ще трябва да ги скъся... Embarassed Дали няма да се "игури" нещо от кракотата на модела?  ooooh! Laughing

# 23
  • Мнения: 957
Ако ти е добра шивачката няма..защото обикновенно са със специфични шевове, но не мисля че ще има проблем.
А за 100те лева не е точно така. В чужбина на всякъде са горе долу толкова, няма голямо разминаване. Но то и да е така е нормално

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ами аз съм висока 1.65. Не всички дънки ми се е налагало да скъсявам. Тези белите се опитаха да ме убедят, че най-хубаво стоят с токчета и дънките се "надиплят" отгоре им. Уф, ама и аз как го обясних  Embarassed

Но не мисля, че ще се изгуби линията точно на този модел ако се скъсят.  newsm78

Мале в голяма мисъл се вкарах.  Grinning

# 25
  • Мнения: 2 414
Според мен е нормална тази разлика в цените. Peace
Първо,че по -толямата част от сайтовете имат немалки цени за доставка  Money .

# 26
  • Мнения: 1 111
 Може и да не ги скъсяваш, аз моите ги подгъвам навън и стоят доста добре.Това с размерите и аз недоумявам-25 номер са моите, с 34 дължина Shocked.Че може ли пък да съм 45 кг и два метра висока.

# 27
  • Мнения: 2 414
Най-малкия размер в Мис Сиксти е 24,нали ? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 111
Най-малкия размер в Мис Сиксти е 24,нали ? newsm78
Да.

# 29
  • Мнения: 2 414
Най-малкия размер в Мис Сиксти е 24,нали ? newsm78
Да.
Мерси,аз също съм 45 килограма и се чудя дали ще съм 24 или 25,но тря да ходя да пробвам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт