Най-сетне нацелих и този продукт-блясък за лице

  • 15 677
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 779
Исайкова е права, ако си със светла кожа трябва да си поиграеш да се смеси с кожата добре, иначе си личи как си го мацнала със стика направо. Иначе е готино стикчето, само дето откъм трайност можеше и малко по-добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Исайкова е права, ако си със светла кожа трябва да си поиграеш да се смеси с кожата добре, иначе си личи как си го мацнала със стика направо. Иначе е готино стикчето, само дето откъм трайност можеше и малко по-добре.
charmz ,аз не говорех за стика,а за течния на Орифлейм. Wink
За стика нямам наблюдения.

# 17
  • Мнения: 1 243
Вие ме разбихте направо  ooooh! Поредната грешна инвестиция. Аз съм с доста светла кожа, значи никак няма да ми отива. Знаех си аз,ама на - пак се оставих да ме убедят!  Twisted Evil

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 779
Исайкова е права, ако си със светла кожа трябва да си поиграеш да се смеси с кожата добре, иначе си личи как си го мацнала със стика направо. Иначе е готино стикчето, само дето откъм трайност можеше и малко по-добре.
charmz ,аз не говорех за стика,а за течния на Орифлейм. Wink
За стика нямам наблюдения.

Ми значи са един дол дренки  Blush
Bellucci аз не казвам, че не става за светла кожа! Просто трябва да го поразмажеш малко, иначе си личи, че е мазнато просто.  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 243
Bellucci аз не казвам, че не става за светла кожа! Просто трябва да го поразмажеш малко, иначе си личи, че е мазнато просто.  Grinning

Maни, мани - изгорях!  Twisted Evil Crazy

Elinna, моля те, понамацай се с чудното стикче и си снимай ако трябва само бузката, да видя как стои, нещо не мога да си го представя. А много ми харесва един порцеланов ефект, които си докарват някои мацки ,ама идея си нямам как и с какво  Tired

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 15:53 от Bellucci

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Исайкова е права, ако си със светла кожа трябва да си поиграеш да се смеси с кожата добре, иначе си личи как си го мацнала със стика направо. Иначе е готино стикчето, само дето откъм трайност можеше и малко по-добре.
charmz ,аз не говорех за стика,а за течния на Орифлейм. Wink
За стика нямам наблюдения.

Ми значи са един дол дренки  Blush
Bellucci аз не казвам, че не става за светла кожа! Просто трябва да го поразмажеш малко, иначе си личи, че е мазнато просто.  Grinning
Е при Орифлеймския личи .Определено. Като автобронзант е тъмно.Ама и моята кожа е сравнително светла.

Белучи,ще го ползваш лятото. Peace Wink

# 21
  • Мнения: 239
Bellucci аз не казвам, че не става за светла кожа! Просто трябва да го поразмажеш малко, иначе си личи, че е мазнато просто.  Grinning

Maни, мани - изгорях!  Twisted Evil Crazy

Elinna, моля те, понамацай се с чудното стикче и си снимай ако трябва само бузката, да видя как стои, нещо не мога да си го представя. А много ми харесва един порцеланов ефект, които си докарват някои мацки ,ама идея си нямам как и с какво  Tired
Едва ли ще мога да се снимам.Имам един малък разбойник в къщи,който се чуди какво да докопа и затова съм изпокрила всичката техника.Само компа седи барикадиран,даже и аз трудно сядам на него,а бе постоянни разправии.А иначе по въпроса ако кожата ти е сравнително гладка се постига точно този порцеланов ефект.Хубавото е ,че няма цвят и можеш да си го комбинираш с руж по твой избор.

# 22
  • Мнения: 727
ЗВУЧИ СУПЕР
ЩЕ ПРОБВАМ..НА МАКСФАКТОР Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Крайно време е да го пробвам и аз този стик, от кога му точа зъби. Единственото, което ме спира е, че имам чувството, че е малко мазен и съответно няма да е много траен  newsm78
Иначе орифлемския течен блясък ми е любим. Взех си го скоро и се чудя как толкова късно го открих, може би защото имам резерви по отношение на тази козметика. От прочетеното виждам, че повечето не са доволни от него, но за мен е най-добрият. Нанасям върху ФТД на скулите. Слагам мъничко и размазвам добре, става перфектно и изобщо не е тъмно като се нанесе тънък слой. Даже пробвах да го смеся с ФДТ на Ревлон, една капчица - получи се много добре, като фон дьо тен със светлоотразяващ ефект.

# 24
  • Мнения: 239
Крайно време е да го пробвам и аз този стик, от кога му точа зъби. Единственото, което ме спира е, че имам чувството, че е малко мазен и съответно няма да е много траен  newsm78
Иначе орифлемския течен блясък ми е любим. Взех си го скоро и се чудя как толкова късно го открих, може би защото имам резерви по отношение на тази козметика. От прочетеното виждам, че повечето не са доволни от него, но за мен е най-добрият. Нанасям върху ФТД на скулите. Слагам мъничко и размазвам добре, става перфектно и изобщо не е тъмно като се нанесе тънък слой. Даже пробвах да го смеся с ФДТ на Ревлон, една капчица - получи се много добре, като фон дьо тен със светлоотразяващ ефект.
Не е мазен.Ей сега като ти прочетах поста пак се погледна х в огледалото-слагах си сутринта и не е мръднал.А постоянно си пипам неволно лицето колкото и да се старая да не го правя.

# 25
  • Мнения: 1 243
Tigrata, ти ми върна надеждата в живота  Joy
С какъв тен си? Да не би да се получава този добър ефект, защото си с по-матова кожа??

# 26
  • Мнения: 5 478
На скоро ми подариха блясъка за лице на Ейвън... определено това е нещо ужасно според моето виждане. Вие тези блясъци върху фон дьо тена ли ги слагате? Това нещо на Ейвън е мазно, размазва ми всичко по лицето и след 1 час косата ми го е унищижила, защото се залепя по скулите ми....  Sick

# 27
  • Мнения: 757
А този блясък има ли цвят, може ли да се ползва вместо руж, или...?
Не,няма цвят като се нанесе,а само придава лъскавина.Аз си го слагам в горната част на скулите,а под него нанасям руж и става много хубаво.
и аз така си правя,много хубаво стои

# 28
  • София
  • Мнения: 1 956
Еее - ще ме раз-о-ри-те! Не знаех, че има такива чудеса.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Tigrata, ти ми върна надеждата в живота  Joy
С какъв тен си? Да не би да се получава този добър ефект, защото си с по-матова кожа??
Не съм с матова кожа, но си слагам блясъка задължително върху фон дьо тен - COLOR STAY на Revlon. Той по принцип е покривен и добре матира. В интерес на истината сега имам малко тен от солариум и ползвам по-тъмен цвят ФДТ, но в началото го нанасях над светъл цвят и пак се получаваше добре. Според мен всичко зависи от количеството и дали добре ще го разнесеш. По една капчица за всяка бузка, усмивка за да изпъкнат скулите и размазваш с въртеливи движения. Трябва да се внимава и да се намаже равномерно защото изсъхва бързо. След това обаче е много трайно, до вечерта не мърда.
Надявам се да останеш доволна от продукта  Hug

Общи условия

Активация на акаунт