Какъв шампоан за пърхут ползвате и сте доволни?

  • 28 184
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
шампоан и лосион против пърхот на Евтерпа

доволна съм, пърхота ми изчезна

# 16
  • Мнения: 61
Джонсан пшеница и Виши

# 17
  • София
  • Мнения: 1 638
Дайте пример за шампоан, който след спиране на употребата му не се появява пърхут отново. Или поне след какъв период се появява отново?

# 18
  • Мнения: 189
Дайте пример за шампоан, който след спиране на употребата му не се появява пърхут отново. Или поне след какъв период се появява отново?

С този против пърхут на Dove се изчистих юли месец. До момента нямам пърхут.

# 19
  • Мнения: 472
Дайте пример за шампоан, който след спиране на употребата му не се появява пърхут отново. Или поне след какъв период се появява отново?
Преди 4г. ползвах противопърхутния шампоан на Rene Furterer, след като бях пробвала какво ли не без успех.  Ползвах го, докато свърши шампоана и от тогава не съм имала пърхут  Hug

# 20
  • Мнения: 812
мъжа ми използва Виши и е много доволен

# 21
  • Мнения: 1 312
Аз ползвам от блhttp://www.ewopharma.bg/index.php?page=itemid&id=20изо 6 месеца шампоан Ревалид и много съм доволна Peaceот него.

# 22
  • Мнения: 30
Моят мъж имаше проблем с пърхота и selsun blue му помогна след едно две измивания, от тогава не се е оплаквал и го препоръчва на всички.

# 23
и аз съм за дюкре много съм доволна

# 24
  • У дома
  • Мнения: 96
Само VICHY за сух пърхут  Peace .

# 25
  • Мнения: 329
Аз пък трябва да ви кажа,че съм много доволна от "Билка".Какви ли не шампоани съм пробвала.Но от Билка съм очарована.Само ще ви кажа че струва 2лв.Може да го вземете и да го пробвате,пък ако не сте доволни-хем не сте дали много пари,хем на някой познат може да го подарите. Flutter

# 26
  • Мнения: 569
 Шампоан против пърхот на Евтерпа и Шампоан Катранин с натурален боров екстракт.

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Моят мъж редовно има пърхут, оправя се само от Низорала Peace

# 28
  • Мнения: 265
"низорал"

# 29
  • Мнения: 329
Моят мъж редовно има пърхут, оправя се само от Низорала Peace

Да ти кажа и на мен ми се появява,но с Билка ми се оправи.Пробвай-нали ти казвам дори и нищо да не стане,няма да дадеш кой знае колко пари.Имат против пърхот. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт