Хайде щъркелче литни,бебчета през МАРТ ни донеси!

  • 10 560
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 446
Юхууууууууууууууууууу!
Честито на Мама Жанет и куклата Карина! Да са живи и здрави!
Красивите жени в България вече са с една повече!

# 226
  • Мнения: 83
Честито на мама Жанет,да и е жива и здрава малката принцеса!!! baloni
Ей тези моми много бързат бе Party
Ох да стискаме палци на Миран и да се молим всичко да мине добре Hug Praynig

# 227
  • Мнения: 1 446
Стискаме палци и на Миран. Мон Шери, ще чакаме допълнителна инфо!
За тези, които ги интересува багаж за Торакс Пловдив: ами нашите ми донесоха паста и четка за зъби на втория ден и това беше. След това ми донесоха дрехи за изписването.

# 228
  • София
  • Мнения: 3 123
desitka* ,не е в МД,отделна клиника си е.

# 229
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
еха, еха какви хубави новини Hug Hug Hug Hug Hug
Джанет, честито! Да ви е жива и здрава малката принцеска и да ви радва много!

Олимпия, да ти е жив и здрав Кокича и да има прекрасно детство!  ura Tada smile3510
Коколина, честит рожден ден на татко ти и да е жив и здрав! baloni Flowers Bouquet
Миран, стискам палци и чакаме с нетърпение и огромно вълнение! Леко раждане! Hug  bouquet

# 230
  • Мнения: 473
Честито на Janet !!! Да е жива и здрава малката Карина !!!
Стискаме палци и на Myran  Praynig

ЧРД на малкият Коки !!! Много да слуша мама, тати, кака и бебка.

# 231
Честита ни трета принцеса Карина newsm44. Да е жива и здрава babydust7, а на мама Джанет бързо възстановяване и скоро в къщи smile3525

# 232
  • Мнения: 8
Честито момиченце на Жанет! Да е живо и здраво и много да радва мама и татко!
 Миран - стискаме палци!!!
 Честит рожден ден на всички рожденици!

# 233
  • Мнения: 308
  Деситка, платих на болницата и то банков път. Издадоха ми и фактура, но аз бях толкова щастлива, че си тръгвам, че не слезнах до счетоводството да си я взема. На Велев пари не съм давала.

   Доколкото знам от Велев единствената болница, която има педиатрично отделение е Майчин дом. От всяка друга болница, ако има недайси боже проблем с бебето, го преместват в педиатричната болница. Отначало, когато говорехме за раждането и не знаехме, че ще раждам толкова рано Велев каза, че ако искам може да ми препоръча доктор в Шейново, но след това, като се разбра, че явно ще раждам по-рано ми каза, че Света София е по-близо до педиатричната. Доколкото знам една от педиатърките работи и там. Аз съм много благодарна на него и на всички доктори там. Първо, като бях за задържане там ми биха инжекции за дробовете на бебка, за да я подготвят, ако не успеем да я задържим по-дълго. След като се роди стоя два дни в кувиоз, но си я оставиха в Света София и ми я дадоха на третия ден. Казаха ми, че трябва да видят как ще поеме храната и дали ще повръща и че е добре, но искат да е под наблюдения. На петия ден ни изписаха.

   Полим, доколкото разбирам въпроса за нощницата е отправен към мен. Аз тръгнах от за София буквално за 10 мин. Взех си само бельо, чехли, хавлия и кърпа за лицето. После си купих четка и паста за зъби и един сапун. Като изключим всички други екстри (като гримове, сешоар и т.н.) и сутиена за кърмачки, не ми липсваше нищо.

   Айде стига толкова, че стана много дълго.

# 234
  • Мнения: 1
Жанет честита да ти е малката принцеса Карина! Желая ти бързо възстановяване и скоро чакаме вести!

 newsm51  ylinfant newsm51

Миран стискам палци. Дано и ти ни зарадваш скоро с добра вест!

# 235
  • Мнения: 0
Айде трета мацка.Да е честита на мама и тати,много да ги радва!
 Честит Рожден Ден на  батко Коко и бъдещия Дядо!

ИлиянаЗори ме изпревари за канелата,също така и чесъна сваля кръвното.Чистия въздух също се отразява добре,ако можеш излизай за 15-20мин навън.
Славундер,пък ти така го разказа раждането,че чак ми дойде кураж.Дано не е само и единствено от тактичност към бременните мозъци,жадни за инфо.
Shocked
Ама на това се вика да знаеш какво искаш-няма секцио,няма планово - малката Теди си реши кога ще излезне и това е!Воля,бе!Истинска жена!
  Някой беше писал за гъбички на краката. 2-3 намазвания вечер след измиване на краката с Микозолон и забравяш за тях.Само трябва да се види на листовката дали става за бременни.Но за временно облекчаване, това е начина.Изпробвано!
  Давай Миран,целия форум сме с теб!Успех!
newsm10

# 236
  • София
  • Мнения: 565
ЖАНЕТ, ЧЕСТИТА СРЕЩА С МАЛКАТА РОЖБИЧКА!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И КРАСИВА!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОКО НА ОЛИМПИЯ! ДАНО ДА БЪДЕ НАЙ-ЩАСТЛИВИЯ БАТКО И МНОГО ДА ПОМАГА НА МАМА И ТАТИ!  love001
 Браво на Славундер! Добре си се справила, майче!
 MYRAN, стискаме палци, мила! newsm10

# 237
  • Мнения: 8
  Полим, доколкото разбирам въпроса за нощницата е отправен към мен. Аз тръгнах от за София буквално за 10 мин. Взех си само бельо, чехли, хавлия и кърпа за лицето. После си купих четка и паста за зъби и един сапун. Като изключим всички други екстри (като гримове, сешоар и т.н.) и сутиена за кърмачки, не ми липсваше нищо.

 Blush Blush Blush извинете за объркването - обременена съм  Blush

Май мамите с термин 03.03 вече могат да си отдъхнат  Simple Smile

# 238
  • Мнения: 3 621
Честито на мама Жанет, нека малката и кукла да расте здрава и щастлива
мнооого нетърпеливи моми ....
Миран , ние с бебо ти пожелаваме много късмет и скоро да си гушнеш съкровището

# 239
  • Мнения: 2 022
Честито на мама Жанет и добре дошла на този свят на принцеса Карина!
Да е жива и здрава и да има много късмет!
Бързо възстановяване на Жанет и я чакаме да се обади!

Миран, с теб сме. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт