Хайде щъркелче литни,бебчета през МАРТ ни донеси!

  • 10 569
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 63
Здравейте,мамчета!
 И аз се присъединявам към неспящите мами тази нощ. Направо се побърках. Накъдето и да се обърна, получавах един задух след 2-3 мин. Та така цяла нощ. А сега като си премерих температурата се оказа, че е 37,2. Не съм си мислела, че положението накрая е толкова тежко.

Честит рожден ден на Коко! Пожелавам му весело и безгрижно детство и да помага много на мама.
Честит рожден ден на бащата на Коколина!!!

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:37 от pepe_80

# 256
  • Мнения: 18
За CryoSave - това им е сайта http://cryo-save-bulgaria.agcabinet.info/ Всичко по-важно е написано там. Много са любезни, аз си пуснах регистрацията по Интернет, че нали не мога много да се мотам. Обадих се по телефона и се разбрахме какви изследвания искат - ХИВ, васерман, хепатит В и С. Искат и подписано информирано съгласие. Формуляра също го има на сайта им. Разпечатах го, подписах го и приятелят ми занесе всичко в офиса им, включително копие на личната ми карта. Плати 700 лв, и му дадоха сета с всичко необходимо за вземане на пробата. На кутията е написан мобилен телефон, на който да се обадиш като започнеш да раждаш, за да дойде екип и да вземе пробата, а ти си носиш сета с тебе. когато вземат пробата и извлекат клетките, ако всичко е ОК, доплащаш 2650 лв. мисля, че беше за съхранение за срок от 20 години. Това е. Изследванията ми се забавиха и ги пуснахме по факса, никакъв проблем.
Това е в общи линии, надявам се да съм била полезна!

Оф, и да си призная, тези памперси Canbebe никога не съм ги чувала!  Rolling Eyes

# 257
  • Мнения: 308
  Пепе, тази температура е съвсем нормална за бременните.

   За памперсите  - ние използваме Pampers New Baby, по 44бр. са в пакет, но не виждам да пише, че има алое.

# 258
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТО НА МАМА JANETT!!!
Бързо възстановяване и здрава принцеска!!!
Благодаря на всички, които поздравиха момченцето ми  Hug
Ето го и него, артиста, ухилен като ряпа за снимка със братовчедите си

# 259
  • София
  • Мнения: 1 947
ЧЕСТИТО НА МАМА JANETT!!!

ЧРД НА КОКО  newsm59  baloni

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 50
Честито на мама Жанет! Да и е живо и здраво момиченцето!   baby_neutral  bouquet
Миран, дано вече всичко да е преминало и да гушкаш бебка. Честито на рожденниците! Да са здрави, лъчезарни и добрички! Simple Smile
Аз да се оплача - плацентата ми е 3 степен, много е зряла и съм се шашнала, че няма да си изчакам датата за секциото. Даже съм решила в понеделник да отида да си взема всички документи от ЖК, за да съм готова. Постоянно се пазаря с бебчо да изчака поне рибешката зодия и да не е на 29,02.  Wink
Вече си имаме и име! Колебаехме се между Никола и Александър, но вече е решено - чакаме с нетърпение Александър.  Grinning
И да ви кажа на мен хич не ми се ражда, така си свикнах с бебо в корема, че хич не ми се пуска от там. baby_neutral

# 261
  • Мнения: 63
Ихааааааааааааа, честита малка принцеса на мама Жанет!!!!Да расте здрава и щастлива, а на Жанет - бързо възстановяване!!!

Миран, всички сме с теб и стискамепалци за едно бързо и безпроблемно раждане!

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Леле,влизам да ви видя какво сте писали и хоп изненанда от мама Janett.
ЧЕСТИТА ДЪЩЕРЯ НА МАМА JANETT!НЕКА МАЛКАТА КАРИНА БЪДЕ ЖИВА,ЗДРАВА,ДА РАСТЕ В БЕЗГРИЖИЕ И ДА БЪДЕ МНОГО ВЕСЕЛА И ОБИЧАНА!
На мама желаем скорошно и бързо възстановяване,за да може пълноценно да се грижи и радва на малката сладуранка заедно с тати разбира се.
На Myran искам да пожелая късмет и кураж,всички сме с теб и стискаме палци за бързо и безпроблемно раждане!
Пепе,и аз знам,че тази температура е в рамките на нормалното по време на бременност,та даже и малко по-висока от нея.Дано не е някой грип.
Нефертити,добре,че се отчете.Радваме се,че новините са добри и че вече действате по новия апартамент,сигурно е много вълнуващо.

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 50
Някой беше писал, че се притеснява от катетъра и клизмата. Не са страшни. За катетъра слагат една отпускаща мускулите инжекция и тогава го поставят, така че нищо не се усеща. А за клизмата - маркучето, което се вкарва е не повече от 5 см, следователно и то не се усеща.  Blush Надявам се, че съм била полезна. Като си помисля, че аз преди операцията най-много от тези две неща се страхувах ... Sick

# 264
  • Мнения: 263
Честито на мама Janett!Да и е живо и здраво съкровището!
Мyran с теб сме  Peace
Хубав ден на всички  bouquet

# 265
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТА БЕБКА НА МАМА ЖАНЕТ !!! МНОГО ЩАСТИЕ, РАДОСТ И КЪСМЕТ ДА ИМ ДОНЕСЕ!!!
 smile3509
ще чакаме снимки Grinning

# 266
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
galiushka, и аз съм като теб!
Днес бях в Тина Киркова да ми направят документите и изследванията за евентуално приемане по спешност.
За сега нямам контракции, но лекарят ми смята, че до 28-ми няма да изкарам.

# 267
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Простете, че се набутвам в темата ви, но не мога да пропусна да честитя прекрасната щерка на Жанет.

Мила Жанет, желая ти най-прекрасните мигове с твоето съкровище! След бурята винаги изгрява слънце, не го забравяй Hug!

А на всички вас, бъдещи мамчета, пожелавам леко раждане и здрави и красиви бебета  bouquet!

# 268
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Дея, вземи се разпиши, че те мислим  Hug
Аз  съм мнооооого болна, спросто не ми стигна това преди няколко дни със зверското повръщане и разтройство, после 2нощи не спях, защото един горен мъдрец е решил да почне да ми расте на дърти години (а не расте да пробива венеца, а в корена на съседен зъб), после бях с лека хрема и слаби болки в гърлото....Днес се събудих с адски болки в ушите, гърлото и кашлица, която ми пронизва ребрата...Ясно е, че ще се пие антибиотик, ама им ли безопасни за бременни???
...
Diana, една голяма и топла  Hug от мен и леко раждане и възстановяване   bouquet Чакаме сладки новини с миризма на бебенце  Laughing

# 269
  • Мнения: 121
Честито бебче на Janett! Да и е живо и здраво!

Честит рожден ден на Коко! Да е здрав и все такъв сладкиш!

Диди- много ме развълнува! Hug

Общи условия

Активация на акаунт