Дайте идеи за романтичен поздрав за св. Валентин

  • 2 561
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
В една тема разкрих,че в чест на свети Валентин ще правя секс със сърцевидни движения.
А Милото ти ще изписва осмици за осми март, нали?
Милото ако не изпише с движения ЧЕСТИТ 8 МАРТ...за наказание ще започна да му казвам или "мило" или "мъжо".

# 16
  • Мнения: 2 161
А Милото ти ще изписва осмици за осми март, нали?
Дано да е в правилното място по време на осморките, защото ако са нетрадиционалисти ще има сълзи след тия осморки Mr. Green
Дори сега ми избиха сълзи,докато чета.
Имелда,утре ме няма.Ще празнувам празника на вальо,но три дена.Три дена сърца,кръгове и паралелепипеди.

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Шанел, максималистка си, чак пък целия поздрав ooooh!
Ако се справи, подозирам, че ще има нужда от добър физиотерапевт. Познавам такъв. Няма нужда да благодариш, за форумското благо го правя.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 783
Имелда,утре ме няма.Ще празнувам празника на вальо,но три дена.Три дена сърца,кръгове и паралелепипеди
Добре тогава : Убичъм та, бре жина!

# 19
  • Мнения: 25 623
Валентине, Валентине,
изтрезней
и ще ти мине!  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 161
Ех,да не го повредя,че трябва после аз да се боря за коричката хляб.Ако имах робот,нещата щяха да са различни.

# 21
  • Мнения: 183
ти нима имаш още интерес след 1001 подобна тема?
То бива вълнения и трепети ...

Разбира се, че трептя от вълнение!
Та утре е Свети Валентин!

Божичко,какъв подарък за милото?А, къде на ресторант?Дали не е късно?Дали да не пусна тема?Какво мислите за сърчице Сваровски?Дали ще му хареса?
Ауууу, забравих да си оскубя мустака!!!

# 22
  • Мнения: 2 196
Вкара ме в размисли, Шанел.Искам кратък курс по сексуалните паралелепипеди.Благодаря.

# 23
  • Мнения: 2 161
Имелда,утре ме няма.Ще празнувам празника на вальо,но три дена.Три дена сърца,кръгове и паралелепипеди
Добре тогава : Убичъм та, бре жина!
Много ме трогна.

# 24
  • Мнения: 2 161
Вкара ме в размисли, Шанел.Искам кратък курс по сексуалните паралелепипеди.Благодаря.
Че аз не знам какво е паралелепипед.Но ми звучи дълго и напоително.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
Eл, винаги можеш да го боядисаш в розово - мустака.

# 26
  • Мнения: 2 196
Ще заложа на импровизацията тогава.Звучи ми квадратно някак,ама не съвсем.Ако не ми се получи,Пирогов е близо.

# 27
  • Мнения: 4 733
Че аз не знам какво е паралелепипед.Но ми звучи дълго и напоително.
Многоъкълно и дископатийно по-скоро Laughing Благодаря за идеята все пак Heart Eyes Аз мисля да се пробвам с пирамида, хем ъглите са по-малко, хем ще съм все на върха  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 161
Мисля да пусна тема за св Валентин.

# 29
  • Мнения: 2 161
Че аз не знам какво е паралелепипед.Но ми звучи дълго и напоително.
Многоъкълно и дископатийно по-скоро Laughing Благодаря за идеята все пак Heart Eyes Аз мисля да се пробвам с пирамида, хем ъглите са по-малко, хем ще съм все ан върха  Mr. Green
Че аз винаги съм звездата на елхата.Обаче бизнесът лежи на моите рамене така.Нищо,нека да види мъжът ми,че и работа мога да върша.

Общи условия

Активация на акаунт