Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№3

  • 19 645
  • 537
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 053


айде, минава ме на текила

# 466
  • Мнения: 152
 Става.Наздраве.Давай мезе, че като се напия и пея.Става направо страшно.Ще събудя хората.

# 467
  • Мнения: 3 914
Става.Наздраве.Давай мезе, че като се напия и пея.Става направо страшно.Ще събудя хората.
А  аз танцувам Joy,стана весело ей Mr. Green

# 468
  • Мнения: 2 116
Бебоче има Мартин.
3,850кг и 50см - най-красивото бебе.
Днес в 13, 07часа!!!


честито на бебоче  bouquetбраво много се радвам за нея и бебо Hug

Бравооо!   bouquet Страхотни новини!  Hug Много се радвам за Бебоче и за Матрти!  Hug

# 469
  • Мнения: 1 157
Добро утро!!!!!!!!!!!!
 пие ми се  кафе smile3507 а не виждам да има smile3506още ли спите

# 470
  • Мнения: 1 157
Тия тъпанари,който се показват по бТВ не мога повече да ги слушат тези които не искат децата от могилино .много се изнервих , изостовените трябва да ги захвърлим ли

# 471
  • Мнения: 2 116
Ядосах се...  #2gunfire , побеснях.....   #Cussing out , а после ме хвана срам!  Embarassed Срам ме е че съм част от тази държава!  Срам ме е че един такъв млад човек може да мисли и да говори по този начин................  Tired  Възможно ли е да сме толкова жалки и ограничени???? Tired Знам че такива хора са често срещани и затова ми е още по-мъчно.......... Confused

# 472
  • София
  • Мнения: 5 074
То да е само той.....
И другите са като него, жалко за държавата ни.
И от вчера до днес много неща се промениха в изказванията им.
Тъпи, ограничени селяци Naughty

# 473
  • Мнения: 1 157
лошото е че те не знаят какво искат #Cussing out

# 474
  • Мнения: 1 157
 waveyникои ли няма smile3506еиииии помислих си,че сте изписали 2-3 стр. ,а то нямало никои newsm09видяхте малко  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny family 1swing всички на разходка и ние сме така само се прибираме Джули да хапне и сега пак газ на вън.

Да ви се похваля днес се видяхме с новата г-жа на градината много се харесаха с Джули Heart Eyesще видим във вторник как ще се представим Rolling Eyes

# 475
  • Мнения: 3 914
Даааа,готино време и не ни свърта Grinning
Ние сега се прибрахме,папкаме и ще се опънем малко с котето ми Heart Eyes
Това което сте коментирали сутринта.............хич няма и да почвам и аз,че бързо се паля и....... #Cussing out
Стискаме палци днес на Танута,дано вече е свършило и да се похвали довечера Praynig Praynig Praynig
Нели ще чакаме вторника Wink,дано мине леко  Grinning

# 476
  • Мнения: 1 157
 waveyхайде на кафенце и плодове дано ви хареса,че каквито сте капризни Mr. Green



# 477
  • Мнения: 1 157
пак сама си пия кафето smile3502 ще заспа Sleepingбабче ти къде си newsm78

# 478
  • София
  • Мнения: 323
пак сама си пия кафето smile3502 ще заспа Sleepingбабче ти къде си newsm78
Споко, Вики и мама каза да ти кажа едно наздраве и че ей сега идва. А Баба Хулиганка е на пазар, купуват и подаръци, защото утре има рожден ден.

# 479
  • София
  • Мнения: 5 074
Ей ся се прибирам. Ама навън толкова хубаво....
Ти що викаш капризни  newsm78 А кво ли да ти дойдем на гости #2gunfire
Баси клюкарката  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт