Използвате ли суплементи и какви-3?

  • 32 144
  • 561
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
 Laughing Разбира се-внос Peace
Те и нашите не са лоши,но не отговарят на етикетите си  bouquet
Доста пестят Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 685
 PeaceПоци-спешен въпрос Praynig-поради ред причини които не ми се изброяват сега от месец и половина нямам възможност да тренирам Closeобаче Липозан пия като за световно Mr. Green-втора опаковка-3 пъти по 3 капс-има ли смисъл като не тренирам да го пия/за Л карнитина знам че без спорт няма см/
и в същата доза ли да просължавам.Ще сваля ли изобщо без спорт Sad или ще ми помогне поне да задържам newsm78

# 17
  • Мнения: 4 678
Липозана се пие без да се тренира.Това е Фет Бърнър,действа дори по-цял ден да не ставаш от леглото Peace
.Давай  bouquet

# 18
  • Мнения: 29
Поци, препоръчай ми фет бърнар / като най-добър/, витамини, аминокиселини и в каква кооомбинация се пият.

# 19
  • Мнения: 4 678
Фет бърнър на Optimum Nutrition
Аминокиселини на Victori-Super Aminos
Витамини на Olimp
Аминото се пие според грамажа-преди и след тренировка.
Бърнира  и витамините както пише на опаковката  bouquet

# 20
Здравейте на всички! Темата за суплементите дълбоко ме вълнува, тъй като използвам такива от доста време.Но за съжаление доста от тях не дават желаният резултат.Досега съм използвала предимно бърнъри - на "Мусаши", "Weider"  и "L-Carnitine" на Ultimate Nutrition, като най-доволна останах от последното.Сега съм се навила за Lipo 6x и ще бъда благодарна на всеки,  който може да даде информация за него.

# 21
моми4ета къде във варна мога да намеря този л-карнитин на оптимум?

# 22
  • Мнения: 29
В Пикадили го има.

# 23
  • Мнения: 4 111
Да, Липозан 3*2, днес започвам втора опаковка. Доволна съм.  Simple Smile
Благодаря на Поци!  Grinning

# 24
  • Мнения: 3 641
Поци, ще бъда благодарна, ако кажеш дали Animal Cuts си заслужват. Ходq на фитнес от 3 години, но има 4-5 килца, които не могa да сваля. Искам нещо по-силно от карнитините и бърнърите Simple Smile

# 25
# 26
  • Мнения: 29
 Поци ,кое е по-добро да вземам литозан или хром пиколинат.

# 27
  • Мнения: 359
Здравейте, добре че Ви има за такива лаици като мен!
Досега не съм използвала суплементи. Искам да попитам имат ли някакви странични действия и противопоказания?
Поци от един месец ходя по един път седмично на йога, плуване и водна аеробика. Освен това съм и на Дюкан от ноември насам.
какво мислиш трябва ли да променя диетата, като искам да заложа повече на спорта или да си продължавам и с двете?
Мога ли да сваля излишните 10-тина кг само със спорт и разумно хранене естествено?

# 28
  • Мнения: 4 678
Продължи така Peace
Разбира се ,че може да свалиш със спорт и правилно хранене  bouquet
Не само ,че нямат странични действия ,но някои от тях помагат на черният дроб,червата,свалят холестерола,имат добри антиоксидантни своъства,помагат на кожата,ноктите ,косата Peace
Успех  bouquet

# 29
  • Мнения: 359
Мерси за отговора, а може ли да ми кажеш какви да си купя и от аптеката ли?

Общи условия

Активация на акаунт