Използвате ли суплементи и какви-3?

  • 32 198
  • 561
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 678
Поци, този л-карнитин дали е добър? На добра цена е, предвид, че са 200 таблетки, да не е някой боклук Rolling Eyes 
http://www.silabg.com/bg/product/detail/cid/13/id/1831/page/3/BE … ITIN%20200%20caps.
  bouquet

Добър е Peace  bouquet
Но има и по-добре  bouquet
Но за тази цена Peace Peace

# 496
  • Sofia
  • Мнения: 508
Мерси за моменталния отговор  Simple Smile А кой е по- добрия и по-скъп, би ли споделил?   bouquet  Hug

# 497
  • Мнения: 4 678
Мерси за моменталния отговор  Simple Smile А кой е по- добрия и по-скъп, би ли споделил?   bouquet  Hug
Аз пия на Optimum Nutrition Peace

# 498
  • Мнения: 249
 а може ли да го покажеш как изглежда? и може  ли да се пие с чай Инхуа и таблетки зелен чай

# 499
# 500
  • Мнения: 249
благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 501
  • Мнения: 43
какво ще кажете за този бърнарhttp://www.maxefect.com/bb/0/sportni-dobavki/izgaryane-na-maznin … ve-stacker-3.html,мъжлето не е във българия и ми го е взел,като му казах ,че съм запалена по бърнарите?Това добро ли е като Анимал? То така и така е купен,ще се пие,но ако може да ми кажете какво мислите  bouquet

Пиеш ли го,усещаш ли го Peace
не още/досега пих друг,малко почивка/,ама нищо не разбирам от съставките на бърнарите...но както казваш...то на всеки различни неща влияят,докато не опитам сама няма да знам...  Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 4 494
Аз пак да попитам - Използвах почти месец ASN- xtreme cuts 750, сега чета какво сте изписали и се чудя дали да не го сменя с препоръчвания и хвален "UNIVERSAL ANIMAL" - Сваляне на Тегло "ANIMAL CUTS 42 packs". Четох и противопоказанията му - ами то са изброени почти всички болести /или поне тези за които аз се сетих/, дайте съвет - хубаво ли е така да се сменят бърнърите??? Не взимам други добавки и не пия хапчета. В началото на приема на ASN- xtreme cuts 750 - започнах да свалям, но провалих всичко с едно ходене на Олинклузив и сега се чудя дали да не взема нещо по сериозно или да изкарам още 20 дни на ASN

# 503
Аз пак да попитам - Използвах почти месец ASN- xtreme cuts 750, сега чета какво сте изписали и се чудя дали да не го сменя с препоръчвания и хвален "UNIVERSAL ANIMAL" - Сваляне на Тегло "ANIMAL CUTS 42 packs". Четох и противопоказанията му - ами то са изброени почти всички болести /или поне тези за които аз се сетих/, дайте съвет - хубаво ли е така да се сменят бърнърите??? Не взимам други добавки и не пия хапчета. В началото на приема на ASN- xtreme cuts 750 - започнах да свалям, но провалих всичко с едно ходене на Олинклузив и сега се чудя дали да не взема нещо по сериозно или да изкарам още 20 дни на ASN


Xtreme Cuts на ASN e много добър продукт... Щом си започнала да сваляш и имаш положителен резултат от него, моят съвет е да не го сменяш...

# 504
  • София
  • Мнения: 4 494
Аз пак да попитам - Използвах почти месец ASN- xtreme cuts 750, сега чета какво сте изписали и се чудя дали да не го сменя с препоръчвания и хвален "UNIVERSAL ANIMAL" - Сваляне на Тегло "ANIMAL CUTS 42 packs". Четох и противопоказанията му - ами то са изброени почти всички болести /или поне тези за които аз се сетих/, дайте съвет - хубаво ли е така да се сменят бърнърите??? Не взимам други добавки и не пия хапчета. В началото на приема на ASN- xtreme cuts 750 - започнах да свалям, но провалих всичко с едно ходене на Олинклузив и сега се чудя дали да не взема нещо по сериозно или да изкарам още 20 дни на ASN


Xtreme Cuts на ASN e много добър продукт... Щом си започнала да сваляш и имаш положителен резултат от него, моят съвет е да не го сменяш...
Благодаря, за сега ще остана на това, зада видя пак как ще тръгна и след време ще помисля за нещо по-силно Hug

# 505
  • Sofia
  • Мнения: 508
Донесоха ми л-карнитина днес
http://www.silabg.com/bg/product/detail/cid/13/id/1831/page/3/BE … ITIN%20200%20caps.
, с мъжа ми ще си го поделим, но се чудя по колко трябва да пие той, на опаковката пише 2 по 2 таблетки, но той е 195 см и 110 кг, май трябва да се увеличи дозата?Поци, да имаш представа?   bouquet

# 506
  • Мнения: 4 678
Донесоха ми л-карнитина днес
http://www.silabg.com/bg/product/detail/cid/13/id/1831/page/3/BE … ITIN%20200%20caps.
, с мъжа ми ще си го поделим, но се чудя по колко трябва да пие той, на опаковката пише 2 по 2 таблетки, но той е 195 см и 110 кг, май трябва да се увеличи дозата?Поци, да имаш представа?   bouquet
Може да пие 2-3 пъти над посочената доза Peace
Ти може да пиеш  и по 4 таблетки преди тренировка и 2 преди лягане Peace
Не може да се предози Peace

# 507
  • Sofia
  • Мнения: 508
Мерси Поци  bouquet

# 508
  • Мнения: 4 678
Питайте Hug  bouquet

# 509
Хитро е препоръката на Виктори линията, имаш в предвид соевия профил вътре ли? За аминокиселините говоря конкретно, тези на марка Уидър.

Общи условия

Активация на акаунт