Отговори
# 300
  • Мнения: 167
Според мен сега е по-добре Peace А рамчицата иначе много ми харесва.
Пробвала ли си да сложиш нещо друго по-шаренко вместо тия "скобички" на фоновете?

# 301
  • Варна
  • Мнения: 893
кои скобички?  newsm78 зелените заврънтулки ли?
пробвах ама нещо не мога да улуча точната шаренийка и много кичозно стана Confused

# 302
  • Мнения: 2 035
Oпалянка ето ме и мене тука  Mr. Green
Честита Баба Марта със закъснение Heart Eyes
И на големи патерици ЧРД на синчето на Мактуб   bouquet

Virginity, рамката ти е много сладка   bouquet Ако имаш време и ти се занимава още може да пробваш да завиеш и долното ляво ъгълче на снимката струва ми се, че стане интересно  Hug

Mama Pisana, и твоята рамка със сладурката ми харесва, но аз съм фен на по увеличените снимки обичам да се акцентира на снимката повече, отколкото на рамката и ако бях аз бих отрязала сивото свободно ляво пространство до лакетчето на сладурката и ще увеличила още снимката...тъкмо няма и да е така симетрична, но това си е мое мнение  Wink

Аз нещо нямам муза за рамки, но спретнах едно колажче  Mr. Green

http://valstef.multiply.com/photos/hi-res/8/67?xurl=http%3A%2F%2 … %2Falbum%2F8%2367

# 303
  • Мнения: 167
Virginity имах предвид тези, които са като от телбод. Дето държат различните фонове .

val_stef тъкмо вече мислих да правя списък с издирват се  Mr. Green Щеше и ти да си вътре.  много готино колажче  Laughing На мен обаче пеперудата много голяма ми се вижда, сравнявайки я с катерицата  newsm62

а от къде намирате такива готини картинки за колажчета  newsm78 Пак съм пропуснала нещо.

# 304
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Оф, аз нищо не мога да разбера  ooooh!
 За сега успях да насложа няколко снимки в една рамка, направих рамка но не мога да прехвърля в нета. Много сложна работа това  ooooh!

# 305
  • Мнения: 2 035
val_stef тъкмо вече мислих да правя списък с издирват се  Mr. Green Щеше и ти да си вътре.  много готино колажче  Laughing На мен обаче пеперудата много голяма ми се вижда, сравнявайки я с катерицата  newsm62

Ааааа катеричката е на по заден план... по в далечината  от пеперудката  Joy ама ще видмил моЕ малко да я намаля наистина, че е колкото главата на Алекс...ама то май в това и е чара  Mr. Green

Иначе картинки си вземам редовно от тука http://www.lenagold.ru/fon/clipart/alf.html  Peace

# 306
  • Мнения: 2 035
Оф, аз нищо не мога да разбера  ooooh!
 За сега успях да насложа няколко снимки в една рамка, направих рамка но не мога да прехвърля в нета. Много сложна работа това  ooooh!

Мегита
, за да ти се получат нещата трябва да записваш файла и в jpg формат, после си качваш рамката по същият начин както качваш снимка в нета, ако имаш албумче някъде си ги качваш в него и така  Peace

# 307
  • UK
  • Мнения: 1 351
Оф, аз нищо не мога да разбера  ooooh!
 За сега успях да насложа няколко снимки в една рамка, направих рамка но не мога да прехвърля в нета. Много сложна работа това  ooooh!

Мегита
, за да ти се получат нещата трябва да записваш файла и в jpg формат, после си качваш рамката по същият начин както качваш снимка в нета, ако имаш албумче някъде си ги качваш в него и така  Peace

 Мерси. Ще погледна на първа страница дали има обяснено как става, че не мога да намеря нищо. Надявам се скоро да се ориентирам  Hug

# 308
  • Варна
  • Мнения: 893
Virginity имах предвид тези, които са като от телбод. Дето държат различните фонове .

aaa за телбода ли  ooooh! ами не знам какво по-шаренко? няма ли да стане много шарено  Thinking не знам какво би се вързало освен някой fastener или тиксо или безопасна Thinking

val stef ще пробвам  Thinking

# 309
  • Мнения: 875
здравейте, момичета!

не ми остава никакво време за фотошопа, но редовно ви следя. отделно вече задръстих компютъра с елементи, хартии и каквото още се сетите...  ooooh!

вал стеф, аз не харесвам такива работи по принцип, но колажчето ти е много, много сладко!  Peace

# 310
  • Мнения: 167
Цитат
Иначе картинки си вземам редовно от тука http://www.lenagold.ru/fon/clipart/alf.html
За картинките добре, ама фончетата  newsm78. Аз квото и да намеря или трябва да трия нещо или е с лошо качество. Пък твоята една цветна такава и красива. Crazy

# 311
  • Мнения: 156
 Здравейте и от мен! И аз нямам никакво време за фотошоп, щерката тези дни проходи и сега вилнее като торнадо у дома.
вал стеф, колажчето е много сладко, в пълно съответствие с малката сладурка, много ми хареса.
мони-бони, имаш голямо мерси от мен   bouquet, прочетох един твой пост, в който обясняваш как  елементите могат да се мушкат един под друг или един над друг, ако щете ми вярвайте ,ама не го знаех това, правех какви ли не еквилибристики, само и само да ми се получат нещата.
Мегита, добре дошла! Hug
И накрая ето нещо над, което се трудих миналата нощ:

# 312
  • Мнения: 203
Да Ви са живи и здрави малките сладурчета!!!Еххх, кога и ние бяхме на по 1-2!Много хубави неща сте направили и val_stef i Zelenika!Аз пък правих .... кредитна карта!А утре трябва да правя визитка на една приятелка....обаче тя има шивашко ателие и незнам откъде да взема нещо подходящо.Не искам игли и копчета, а някоя мацка с ефииирна рокля.Ако някой се сеща..
 

# 313
  • Варна
  • Мнения: 893
дилми като истинска е! сега ако можеш да я направиш и да тегли пари  Wink

аз подгънах ъгълчето, сетих се че може и с шев да се свържат пластовете, но много претрупано ми се видя и се отказах  Rolling Eyes


а ето с какво се занимавах днес - мойта душичка на един месец  Heart Eyes ех кога мина това време Rolling Eyes
голяма
нещо ме е пернала някаква синьо-розова вълна, не мога да се позная...нещо носталгия по бебешките дни май  Mr. Green (и пак с това мече  Joy, ами какво да направя много ми е сладко  Flutter )

# 314
  • на село
  • Мнения: 1 028
Я ми припомнете как се подгъваше ъгъл

Общи условия

Активация на акаунт