AVON обсъждане на продукти-4

  • 24 235
  • 434
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 452
на мен пък новия парфюм страшно ми допада ,много обичам цветен аромат ,направо се прехласнах .......но ми се вижда скъп за Ейвънски парфюм - малко по- скъпи са на по- известни фирми и мъжа ми ме разубеди ,че не си заслужава такава цена

# 46
  • Мнения: 519
На мен пък изобщо не ми харесва, точно защото е цветен - някак си ми е много сладък. Но ако направят по-траен парфюм нещо от рода на  Wish of Happy или Wink сигурно ще съм първата, която ще си купи Simple Smile
Различни хора, различни аромати и вкусове... Flutter

# 47
  • Мнения: 221
Момичета имам няколко въпросчета,моля ви дайте мнението си:

1.Ползвали ли сте спиралата за силно извити мигли  Маскара?Мнения!
2.Заслужава ли си к-та от к.3 за грим с червената чантичка?
3.Трайна ли е тоалетната вода SIGNATURE?
Благодаря за отговорите   bouquet

# 48
  • Мнения: 99
Аз мога да се произнеса по точка две основно - заслужава си, ако носиш черна спирала и можеш да си поставяш очна линия. Аз нося кафява спирала и не мога да си поставям очна линия, така че за мен не си заслужава.  Simple Smile А за гланца, не мисля, че на Авон са по-лоши от тези на другите популярни марки - Лореал, Буржоа, Мейбълин, така че, ако ти допада цвета, си заслужава!
По отношение на спиралите, не мисля, че има кой знае каква разлика между тях - всичко е реклама. Ако са ти къси миглите или не са извити, никоя спирала на света не може да ги удължи или извие...Но това разбира се, е мое мнение. Забелязала съм, че повечето жени много държат на спиралата и я считат за много важна - точно какъв модел и марка е. За мен е важно да е по-течна за да не слепва.

# 49
Здравейте, момичета! Искам да попитам кой парфюм е по-траен - Incandessence или True Glow. Много ще съм благодарна, ако някой знае  Hug

# 50
  • Варна
  • Мнения: 112
Момичета да ми кажете нещо за аромата на Крустал аура? Какви нотки се долавят и траен ли е?

На мен ми е любим. И аз съм от Варна. Ако искаш да се видим и ще ти го дам да го пробваш. Ще ми бъде приятно да обменим мнения за продуктите.

Мерси много! Аз съм от зона 22. Във Владиславово живея, а офиса ми е на "Дубровник". Ще се радам да обменяме информация Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 112
Аз искам да се върна в предната тема по така доста разисквания въпрос за трайността. Добре, продуктите имат трайност 36 месеца след отварянето им. Но я си представете тези любопитни представителки, които не се стърпяват и отварят кремчета, червилца, парфюмчета за да си мацнат по 1 път и да видят за какво иде реч. Еми, те като ти го разпечатат един път нали вече срока започва да тече?! Айде, после ми разправяйте за 36 месеца.

Не казвам, че всички представителки са такива, но един голям процент от тях са !!!

Гали, сега се зачетох в поста ти.
Недопустимо е според мен един представител за "опитва" продуктите. Момичетата са писали преди мен - скъпата козметика /парфюми, лосиони, кремове .../ и повечето червила, балсами за устни, гланцове са защитени с целуфан, фолио или по друг начин. Парфюмите и т. води, които нямат такава защита, лесно може да бъде разпознато дали са ползвани - не бива да пръсне при първото натискане на пулверизатора. За червилата е ясно - веднага си проличава, ако е "пробвано". Аз обаче съм си позволявала да отворя и помириша някой от лосионите, шампоаните или кремовете /примерно от серията Нейчъралс/. Това ми е помагало да ориентирам друг клиент кой аромат е по-наситен, дали мирише на химия или конкретно на указаното ухание. Това, че ще отворя и помириша такъв тип козметика според мен няма да окаже чак толкова пагубно влияние върху годността му. Все пак указания срок 12 месеца след отваряне, предполага, че продуктът ще издържи най-малко толкова, а една година е доста дълъг период за ползването на каквото и да било. Аз поне нямам клиент, който да си е поръчал нещо и да чака една година преди да почне употребата му. Още повече не се знае колко хора преди представителя са имали достъп до продукта и изобщо може ли да се разчита на това, че до настоящия момент никой не го е отворил.


Аз също се надявам, че такива представители са единици и един търговец, каквито сме всички представители на "Avon" не би следвало да си "позволи" такова отношени към клиентите си!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Здравейте, момичета! Искам да попитам кой парфюм е по-траен - Incandessence или True Glow. Много ще съм благодарна, ако някой знае  Hug
За мен определено по-трайния е Incandessence  Peace

# 53
  • Мнения: 221
Момичета имам няколко въпросчета,моля ви дайте мнението си:

1.Ползвали ли сте спиралата за силно извити мигли  Маскара?Мнения!
2.Заслужава ли си к-та от к.3 за грим с червената чантичка?
3.Трайна ли е тоалетната вода SIGNATURE?
Благодаря за отговорите   bouquet
Никой ли няма да даде мнение newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 5 828
2.Заслужава ли си к-та от к.3 за грим с червената чантичка?
3.Трайна ли е тоалетната вода SIGNATURE?

2. Да, заслужава си, имах много поръчани.
3. На мъжа ми седи трайна, но нали знаеш - на всяка кожа е различно.

# 55
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
2.Заслужава ли си к-та от к.3 за грим с червената чантичка?
3.Трайна ли е тоалетната вода SIGNATURE?

2. Да, заслужава си, имах много поръчани.
3. На мъжа ми седи трайна, но нали знаеш - на всяка кожа е различно.

Имах две поръчани и на двете клиентки мъжете са доволни.

# 56
  • Мнения: 221
Благодаря за отговорите!  bouquet

# 57
  • Мнения: 148
Да похваля  ексфолиращата лента за баня Peace
Червилото мус е страхотно!
А парфюмът Пур Бланка не ми хареса никак, добре, че взех малко флаконче. Дано допадне на някоя дружка.

# 58
  • Мнения: 35 968
Здравейте, момичета! Искам да попитам кой парфюм е по-траен - Incandessence или True Glow. Много ще съм благодарна, ако някой знае  Hug

според мен Incandessence

# 59
  • Мнения: 414
Здравейте, момичета! Искам да попитам кой парфюм е по-траен - Incandessence или True Glow. Много ще съм благодарна, ако някой знае  Hug

според мен Incandessence

Имам ги и двата - Инкандисънс-а е по - траен. Ако искаш да имаш и двата аромата, мога да ти препоръчам да си поръчаш парфюма Инкандисънс, а Трю Глоу можеш да си го вземеш като спрей за тяло. Пак има същия аромат и долу горе същата трайност като парфюма   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт