Има ли разлики в Quinny Buzz с три и четири колела

  • 1 925
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Mи, говорихме си с нея скоро по въпроса. Heart Eyes

Ясно  Simple Smile
Купувай, после да се отчетеш със снимки  Grinning

# 16
  • Мнения: 3 216
И аз сьм за 4 гуми.

# 17
  • Мнения: 279
Тъкмо и аз да побутна темата, че да не пиша нова !
Аз си капарирах Куини Бъз с четири колела и скоро ще я вземем към къщи.
Обаче забелязах, че няма чанта към нея  newsm78 Интересуваме , тези които са я ползвали каква чанта към нея са си купили?

# 18
  • Мнения: 9 776
Аз да попитам и как вървят цените. Между другото оня ден бях в Букурещ и ми се видяха много сносни цените в сравнение с тези тук, но понеже не съм много запозната, може да не са били супер нови модели. Не че е толкова важно, по-важно е да е удобна. Знам, че имаше и друга тема скоро, но нека тези мами с опит пак да споделят.

# 19
  • Мнения: 279
Навсякъде можеш да провериш! И в интернет и в магазините! Пак зависи от надценките, които си слагат  Mr. Green
Нашата е 1350 лв.

Ох нека се включи някоя мама и каже каква чанта си е взела за количката, че не намирам от същата марка!

ПП. Полина а , ето тук също я има http://shop.danet.bg/

# 20
  • Мнения: 27 524
Ние купихме преди няколко дни тази, тя е без сваляща се позиция за лягане, но пък става после за Макси Кози. Много е  маневрена, удобна и лека. Взехме я за 230 евро, като ориентир за цени, ако някой го интересува. Но е Зап, не Бъз, Бъз са по-скъпи. Бяхме взели триколка на Бъз, но я върнахме, тежка, голяма и доста по-неудобна. Но пък може да ляга, де.



# 21
  • Мнения: 279
Блонди , може би си права! Тъкмо за новородено ни е на нас легналото положение!
Ти каква чанта ползваш за това Куини ?
Май не произвеждат към моделите и чанти и сега съм в питанка каква да вземем!  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 391
Ние купихме преди няколко дни тази, тя е без сваляща се позиция за лягане, но пък става после за Макси Кози. Много е  маневрена, удобна и лека. Взехме я за 230 евро, като ориентир за цени, ако някой го интересува. Но е Зап, не Бъз, Бъз са по-скъпи. Бяхме взели триколка на Бъз, но я върнахме, тежка, голяма и доста по-неудобна. Но пък може да ляга, де.





Аз също си взех Зап, но тук са по 160 евро ако говорим само за нея без Макси Кози. Разочарована от Бъз, коато маи освен дизайн няма нишо практично, сега съм във възторг. Управлявам я а едната ръка. А като се сгъне влиза в сак, много е лека. За Зап-имам триколка с Макси Кози, лежащ и седящ кош. Родих септември, така че от зимния кош и столчето за кола не можех да избягам. И съм доволна. Но не ми говорете за маневреност-две огромни задни колела, които се помпат незнайно защо, предното твърдо и малко, което с труд качва троотоарите ако е в позиция да се върти...Да не говрим че с малкия багажник отдолу не може дори на пазар да се отиде без да нося торбите, а ако сложите нещо не бива да е повече от 5кг. Така че не съм ползвала много летния вариант, купих тази и се преродих.
Ако чакате лятно бебе може да купите варианта на Зап с Макси Кози като го ползвате докато бебето е малко и после директно минете на Зап.

# 23
# 24
  • Мнения: 42
Към количката върви и чанта имам една приятелка която е с Buzz-а и няма нужда да се купува отделно + това на мен доста ми харесва защото се закача на самата количка и е супер удобно не да ти се мятка ж краката някаде. Аз се прецаках и си взех Jane Carrera не че е лоша но колелата са малки и не ме радва това. Иначе цените са около 1000 лева обаче без кощчето за кола и Dreami коша.

# 25
  • Мнения: 279
Към количката върви и чанта имам една приятелка която е с Buzz-а и няма нужда да се купува отделно + това на мен доста ми харесва защото се закача на самата количка и е супер удобно не да ти се мятка ж краката някаде. Аз се прецаках и си взех Jane Carrera не че е лоша но колелата са малки и не ме радва това. Иначе цените са около 1000 лева обаче без кощчето за кола и Dreami коша.

didimidi, аз си я взех моята количка и затова съм задала въпрос.. Има само отдолу чанта като калъф и ми се вижда малка за нещата , които се носят за бебчето по време на разходка, а какво остава да си сложа и мои работи.  Wink
Но аз вече се осведомих като си зададох отделна тема  Grinning

# 26
  • Мнения: 199
Аз още нямам опит с количките, но мои приятелки с бебета са ми казвали, че триколките са по-нестабилни и неудобни за управление от количките с 4 колела. Затова аз реших да си взема с 4.
аз пък мисля,че е обратното...

# 27
  • Мнения: 575
И аз мисля, че е обратното.
И какво значи нестабилна, защото съм със Бъз и не съм усетила, ако може някоя мама да обясни кое и е нестабилното, сигурно залита на една страна, или какво  Joy

Иначе за чантата - напълно достатъчна е, слагам вътре термос, дрехи за преобличане, храна, памперси, пелена, шапки, играчки, шишета... всичко необходимо за една разходка, не ми е малка.

# 28
  • София
  • Мнения: 44 120
Аз още нямам опит с количките, но мои приятелки с бебета са ми казвали, че триколките са по-нестабилни и неудобни за управление от количките с 4 колела. Затова аз реших да си взема с 4.
аз пък мисля,че е обратното...

Чак пък обратното - въпрос на вкус и навик е.
Иначе са си еднакво стабилни, а за бутане вече всичко е до усещане и предпочитание на бутащия....

Общи условия

Активация на акаунт