С кого/какво заменихте бившия/та?

  • 10 470
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 433
Aз замених моя Убостник със спокойствие,с много щастливи моменти...абе с един много,много по-хубав живот Wink

И аз тъй. Много е хубаво. Е, и мъж има де... Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 1 352
За сега с нищо. Житието-битието ми не се промени.
С изключение на това, че телефона звъни по-често.
Изведнъж у човек-ЪТ се появи неистовото желание, да
си чува децата по 100 пъти на ден. И да ги пита как са...
Как ли може да са.  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: X
Щях да пусна,ама все още съм на етап да го опознавам,в къщи не го пускам,нема го перем,нема да му готвим,нема да го чакаме да се прибере.Ей веднъж като ни се отворят очите!Стискайте палци това да му е достатъчно!
мдам
стис стис
8 чифта палци за целта
и аз се молим - като дойде бащата на принцесата - да удържи фронта - едно поне 1-2 години, че инак ако ще се борим и спорим "ти мене сега уважаваш ли ме или не ме уважаваш" хич не ми се почва даже...

# 18
  • Мнения: 8
С бебо и с работа.

# 19
  • Мнения: 451
С тишина.Детето си е все до мен.Нова работа-по-трудна.
Мъж ,няма Sunglasses,ама още и не искам да има.Страх ме е...

# 20
  • Мнения: 157
уфффффффффф... с работа, с мнооого работа! Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, хайде де - заменилите го с мъж/жена да го дадат малко по-цветисто.  Flutter

Онира, рапорт даден - рапорт приет, че си изпълняваш напълно пионерските поръчения.   bouquet

# 22
  • Мнения: 903
Замених го с вътрешно спокойствие, което разбира се не настъпи веднага, но започнах да работя върху мен самата. Беше просто наложително да намеря отново себе си, защото той (бившият ми де) попада точно в категорията "енергиен вампир" и беше успял през годините така да "изсмуче" същността ми, че направо бях загубила предишната си самоличност. Отне ми около 8-9 месеца това, като за целта се захванах с ремонти в къщи (малко трудова психо-терапия), ама в стил "направи си сам"- пребоядисване на стени, лепене на тапети, разместване на мебели...-. всичко с моите две ръчички (и малко помощ от брат ми за баш хамалските мероприятия с местенето на тежката мебелировка). Искам да ви кажа, че ефектът беше страхотен, при това двоен - 1.заличих всички следи от някогашното му присъствие под този покрив; 2.това, че направих всичко с моите собствени ръце и то се получи доста добре, ми подейства супер себеутвърждаващо. supermama

Новият човек в живота ми се появи няколко месеца по-късно и затова в никакъв случай не мога да кажа че с него съм заменила бившичкия. Напротив, бих казала, че успях да ВИДЯ този човек и да ОТВОРЯ СЪРЦЕТО СИ за него благодарение тъкмо на това, че вече бях преоткрила себе си, бях си върнала предишното АЗ.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Да кажа и аз:

Замених бившия си мъж с друг веднага след раздялата и още докато живеехме заедно. Новата ми връзка /която започна абсолютно несериозно/ ми даваше пристана, от който се нуждаех след всеки скандал с бившия.
Като хора - пълна противоположност и напълно в духа на съвета ми, който е следвала и Онира: по-възрастен, по-богат, по-умен от мен.  Mr. Green Изцяло си смених светогледа по отношение на мъжете и нямам намерение никога да се връщам към типа от времето ми с БНД.
Да - важно е да си партньор с мъжа до теб, но за мен ВЕЧЕ е важно и мъжът до мен да се грижи за мен, а не аз за него. Като под грижи разбирам всичко включващо се в диапазона от той да ми отвраря вратата, до да ми подарява цветя и да е финансово по-стабилен от мен.

Всичко друго значи да си взема просто още едно дете, което нямам намерение да правя.

# 24
  • Мнения: 463
Когато пуснах предната тема,не познавах кифлата и ми беше интересно защо са ме сменили с нея.Между другото все още не я познавам,и държа това да си остане така.Сега когато аз го замених,си отговорих на много въпроси.Новия мъж в живота ми няма нищо общо с бившия.Абсолютна,тотална противоположност.Имам чувството че ако в нещо ми беше напомнил БНД,много бързо щях да се одръпна.Може би ако бях запазила някакви хубави чувства към него,ако все още го обичах щях да търся някой който да ми напомня за него.В моя случай не е така,търсих друг тип човек.Харесвам новия мъж в живота си,харесвам го заради начина по който ме кара да се чувствам.Затова че непрекъснато ми повтаря,ти си много важна.Последните години ме бяха сринали,този човек се опитва да ме възстанови като личност.Незнам как ще се развие тази връзка,но определено имам нужда от нея.Нещо гали душата ми отново.И съм щастлива!

# 25
  • София
  • Мнения: 433
Браво, Isa! Смела тема, смела стъпка. Напълно подкрепям виждането ти.  newsm10

# 26
  • Мнения: 4 458
Да - важно е да си партньор с мъжа до теб, но за мен ВЕЧЕ е важно и мъжът до мен да се грижи за мен, а не аз за него. Като под грижи разбирам всичко включващо се в диапазона от той да ми отвраря вратата, до да ми подарява цветя и да е финансово по-стабилен от мен.

Всичко друго значи да си взема просто още едно дете, което нямам намерение да правя.

Така, така...  bowuu И аз това търся ама пусто все ми убягват от погледа такива индивиди. Ама Исе, ти да не си ми ровила из личната поща? Днес точно това писах на БНД. Ама буквално!!!! Е, с други думи де, но смисъла беше 1:1  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 357
Да - важно е да си партньор с мъжа до теб, но за мен ВЕЧЕ е важно и мъжът до мен да се грижи за мен, а не аз за него. Като под грижи разбирам всичко включващо се в диапазона от той да ми отвраря вратата, до да ми подарява цветя и да е финансово по-стабилен от мен.

Всичко друго значи да си взема просто още едно дете, което нямам намерение да правя.
Ей това е истината!
И аз съм стигнала до тоя извод, но ако това го кажеш пред някой мъж, веднага ще те нападне, че само интереса си преследваш. А не е така, не става въпрос за парите, а за това което те носят, в смисъвл стабилност и сигурност и факта, че е успял и финансово стабилен, говори за човека, че е способен и амбициозен. И ако е обратоното, кво? Ти като си успяла вече, той що да се мъчи, що да ти помага като ти можеш и сама? newsm78
А по темата - като начало го замених със спокойстивието и с грижите за детето, с повече работа и срещи с приятели. После се появи и друг индивид, по-голям от мен, по-успял, нооо явно не достатъчно пораснал все още (то щото и аз съм още малка  Embarassed)
Та сега като цяло, поради липсата на нещо по-добро, съм заменила бившия с тръпката, която ми носи тоя недостатъчно порасналия индивид Wink Ама тук съвсем не става въпрос за връзка, а само за тръпка и хубави моменти, макар че като се замисля по-сериозно си давам сметка, че пак нещо ми липсва, но явно трябва още време да мине, още да порасна и аз, та да го срещна и Него! Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 1 752

Да - важно е да си партньор с мъжа до теб, но за мен ВЕЧЕ е важно и мъжът до мен да се грижи за мен, а не аз за него. Като под грижи разбирам всичко включващо се в диапазона от той да ми отвраря вратата, до да ми подарява цветя и да е финансово по-стабилен от мен.

Всичко друго значи да си взема просто още едно дете, което нямам намерение да правя.

Както винаги съм абсолютно съгласна с Isa, обаче успях само наполовина: имам до мен мъж, който се грижи за Дивчо и мен, обаче който на моменти ми е голямото дете. Ей, на, полудях преди час като се нацупи и повиши тон, че от детето и мен не можел да гледа телевизия  ooooh!

# 29
  • Мнения: 451
по-възрастен, по-богат, по-умен от мен.  Mr. Green Изцяло си смених светогледа по отношение на мъжете и нямам намерение никога да се връщам към типа от времето ми с БНД.
Да - важно е да си партньор с мъжа до теб, но за мен ВЕЧЕ е важно и мъжът до мен да се грижи за мен, а не аз за него. Като под грижи разбирам всичко включващо се в диапазона от той да ми отвраря вратата, до да ми подарява цветя и да е финансово по-стабилен от мен.

Хмм newsm78,в началото е така,дума да няма,романтично,но после нещата значително се променят Mr. Green,ама пробвайте,лошо няма Peace

за по-умен,не беше

Общи условия

Активация на акаунт