Клюкините от деня - 4

  • 9 417
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Аз се включвам да поздрава MALVINА за детето, което отглежда и възпитава! На мен ми стана хубаво като го прочетох, а как се чувстваш ти... Flutter

Иначе що се отнася за празниците, хич не ми пука, аз нали съм си  по природа малко темерут, та такива комерсиални неща не празнувам... ех, мина времето ,когато ходих като гламаво при БНД-то, но то ми е простено бях малка и глупава тогава  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 023
4шшшшш, по-полека бе!
нали казах, 4е съм на работа!
ш ми объркате сметките. отсега още.

# 17
  • Мнения: 182
И аз за първи път ще съм сама на този празник - много, ама много ми е мъчно!
Е вече ще трябва да свиквам!
Става ми по-леко като виждам влюбени отново!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 352
И аз за първи път ще съм сама на този празник - много, ама много ми е мъчно!
Е вече ще трябва да свиквам!
Става ми по-леко като виждам влюбени отново!
Горе главата. Ще има много други празници, на които няма да си сама.

# 19
Sissi_82 , недей така, виж какви ангели имаш само, които заслужават цялата ти обич и, които да те правят горда и щастлива!  Hug

MALVINA , браво на твоят юнак! Толкова голяма е радостта и щастието, за една майка, когато чуе такива хубави думи за детето си. Все така да те кара да се чувстваш твоят син!  bouquet

AniKar , имаш любовта на детето си и моята,  макар и виртуална прегръдка. Винаги има за какво да се усмихнеш в ежедневието само трябва да си отваряш очите. Аз това правя и има поразителен ефект. На пук на всичките проблеми се усмихвам и се радвам, че сме живи и здрави с децата и, че ще ги гушна довечера, че днес е слънчев ден, че ще купувам валентинки и, че ще им доставя радост.

# 20
  • Мнения: 1 809
Благодаря ви момичета  bouquet
Ей,я не се оставяйте тоя лицемерен празник да ви сдухва.По-добре така,от колкото някой мучно,който понеже е празник, да ми се хили мазно и да ми подава букетчето,а след това да ми къса нервите всеки ден.Айде балгодаря Naughty
Я му пийте по едно вино тази вечер,гушвайте мъниците и се насладете на щастието да имате тези слънчица Hug

# 21
  • Мнения: 182
Благодаря за подкрепата anji_123 и Gercho  Hug
Едва ли скоро обаче ще се успокоя, защото раната е прекалено прясна!

# 22
AniKar когато се разделихме с БНД всички ми казваха "Времето лекува!", и знам как ме е боляло като чуех тези думи, знам как страдах и  колко ми беше тежко и си казвах "Абе тия хора не разбират ли, колко ме боли и, че няма да ми мине, та ми пущат тия успокоителни фразички." Но поварвай ми, оказаха се прави на 100%. Но после идват други грижи, други проблеми и така продължаваме напред. Затова съвета ми е да търсиш и най-дребните нещица, които те карат да се усмихнеш.

# 23
  • Мнения: 2 336
Малвина, много се радвам за похвалите, които сте получили. На майка си се е метнал толкоз умничък.  Peace

# 24
  • Мнения: 2 336
Аникар, здравей! Не знам аз ли пак съм извън час, ама не те помня да си се представяла тук.  Embarassed
Много ти е слънчево детенцето.   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 809
Малвина, много се радвам за похвалите, които сте получили. На майка си се е метнал толкоз умничък.  Peace

Сиси,благодаря ти !Да ти се връща такава радост и на теб!:hug:Абе тя майка му ако беше много умна,нямаше сега да се влачи по делам,ама... Confused
Охх,да се оплача...разболявам се.Лошо ми е,тресе ме,и носът ми се запушва TiredНякакви ефикасни рецепти за пресичане на болестта?! newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 433
Аз пък ще пожелая на всички приятна и спокойна вечер! Въпреки че ви познавам отскоро, ви чувствам много близки и ми се иска да сте много щастливи не само днес! Днес БНД ще вземе малкия да спи у тях (подчертавам дебело - за първи път, досега все при свекърва ми пребиваваха), а аз смятам да си направя спагети с риба тон (ще публикувам рецептата в съответната тема във форума), ще си пийна едно червено вино, ще изгледам някое интересно двд и ще си легна в 22.00. Кеф ми става като си представя Simple Smile

Който празнува - да празнува за петима!

# 27
  • Мнения: 2 336
lilivid, браво за прекрасното настроение. Пръскай повече позитивизъм, дано да е заразен.

# 28
  • Мнения: X
Лиливид, може би трябваше и аз да пробвам да пласирам дребо днеска. Леко ми е спеченко. А странното е, че мразя тоя празник, т.е. не че го мразя, ми ми е захаросан и изкуствен един, т.е. с мъжо никога не съм го празнувала, а пък откак съм сама, ми бърка в здравето. Хм.  Confused

# 29
  • Мнения: 451
.... А странното е, че мразя тоя празник, т.е. не че го мразя, ми ми е захаросан и изкуствен един, т.е. с мъжо никога не съм го празнувала, а пък откак съм сама, ми бърка в здравето. Хм.  Confused
И аз Sunglasses
Идва и 8 март Mr. Green

AniKar ,ами като ви гледам с малкото,като знам и част от списващите тук само ще кажа,че е,на,поредната "ябълка,изядена от прасе "#2gunfire #Cussing out
Ех,мамка му и......
Криво ми е,простете

Общи условия

Активация на акаунт