СЕКЦИО - ВЯРНО ЛИ Е?

  • 13 056
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 596
В коя болница ги вадят тез чревца???   Thinking

# 31
  • Мнения: 4 753
Те добре, че си ги нареждат отново тия черва, че лошо ако решат да не се занимават  Joy
Я питай твойта позната да не би и бъбреци да вадят там, че това повече прилича на един известен сериал, който се мотаеше по Нова телевизия  Joy

# 32
  • Мнения: 63
Хахахаха ужас.Това е пълна тъпотия.Раждах секцио.Нищо подобно не ми се случи. newsm62

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 953
 #Crazy #Crazy #Crazy медицинското лице дето ти ги е наприказвало тези неща Не практикува налиWink

# 34
  • София
  • Мнения: 627
Аз гледам ТВ Здраве, вечер има по 3 часа за раждания - нормални и секцио. Секциото го дават отблизо и подробно, след първото претръпване става много интересно.  Simple Smile А мъжът ми като види, че минавам на Здраве става и излиза  Laughing

Блонди, сигурно вече можеш самата ти да правиш секцио. Аз като ги гледах и 12-те метра черва (ако са ми ги върнали всичките разбира се) ми се разбунтуваха  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз го гледам точно това филмче по Здраве. всъщност е снимано преди 6-7 години, но всяка вечер неизбежно си задавам въпроса "Как ще ги стигнем американците?"
Гледайте го, филмчето е много хубаво, изключително положително се настройвам.

# 36
  • Мнения: 812
 Shocked Shocked Shockedтакава тъпотия,не бях чувала

# 37
  • София
  • Мнения: 627
И аз го гледам точно това филмче по Здраве. всъщност е снимано преди 6-7 години, но всяка вечер неизбежно си задавам въпроса "Как ще ги стигнем американците?"
Гледайте го, филмчето е много хубаво, изключително положително се настройвам.

От колко часа е?

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
ПЪЛНА ГЛУПОСТ - РАЗБИРА СЕ ЧЕ НЕ Е ВЯРНО!!!! ooooh! ooooh! ooooh!

# 39
  • Мнения: 153
Не ми се вярва да е така,само че моят проблем/като твоя/ се разреши след операцията/пу,пу/.

и при мен стана така - преди раждането бях доста запечена, а сега след секциото - пу,пу станах много редовна!

# 40
  • Мнения: 2 442
Щеше да е смешно, ако не е страшно. ooooh! ooooh! ooooh!

# 41
  • София
  • Мнения: 368
Много се извинявам, но ми прозвуча направо касапско... Това твърдение е нечувано и със сигурност не е вярно. Бъди спокойна и успех  Hug

# 42
  • Мнения: 331
Чак пък черва... Вадят бебе. Но не го връщат обратно после. Разрязва се предната коремна стена, а след това и стената на матката. Червата... са съвсем друго нещо... Но си мисля дали не е имало някога някаква стара оперативна техника подобна (не казвам същата, защото  ми звучи абсурдно просто), но иначе не мога да си обясня защо ще говори такива неща на жена, която скоро ще ражда...
Успех и не се тревожи излишно   bouquet

П.С. Доколкото съм запозната, дължината на тънкото черво при човека е около 7 метра, на дебелото - около метър и половина. И заедно пак не правят 12 метра - така че - споко, прави си някой свободни съчинения...

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 15:12 от dan.dim

# 43
  • Мнения: 153
И аз го гледам точно това филмче по Здраве. всъщност е снимано преди 6-7 години, но всяка вечер неизбежно си задавам въпроса "Как ще ги стигнем американците?"
Гледайте го, филмчето е много хубаво, изключително положително се настройвам.

От колко часа е?

да и аз искам да знам - от колко часа е и всеки ден ли е?

# 44
  • Мнения: 581
Не че е нужно, но и аз да дам още един глас за "това са пылни глупости".

Аз имам собствен снимков материал ( т.е. от моето секцио) и черва не се виждат да са извадени - все от 12 метра черва нещо щеше да се хване в кадыр Simple Smile. Че си е операция - операция си е, затова и би трябвало да се прави само по медицинко показание. Че си има рискове има си, но при всяка манипулация има такива. За около 40 мин всичко е свыршило. То и нормалното раждане предполагам не е удоволствие, и то си има рискове.....Питай си лекаря за всичко, което те притеснява. И ако ти трябва питай още лекраи - докато си почувстваш добре информирана.

Общи условия

Активация на акаунт