СЕКЦИО - ВЯРНО ЛИ Е?

  • 13 080
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 357
Не ми се вярва да е така,само че моят проблем/като твоя/ се разреши след операцията/пу,пу/.

и при мен стана така - преди раждането бях доста запечена, а сега след секциото - пу,пу станах много редовна!
и от мен по-запечен човек нямаше Sick .. сега пу пу  bowuu но не ми се вярва чак да са ги изваждали  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 092
Мацка , ти сериозно ли повярва в този абсурд .... не не съм раждала секцио , но знам че  червата нямат нищо общо с раждането на бебето .... Shocked

# 47
  • Мнения: 357
аа сега се сещам, че понеже съм с колит и бях казала на хирурга това преди операцията, той каза - че какво общо има това със секциото  Simple Smile а колита знаеш какво е нали  Wink споко миличка, всичко ще ти е наред  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 6 011
да и аз искам да знам - от колко часа е и всеки ден ли е?
[/quote]
Мисля, че не е всеки ден, или поне аз понякога не го дочаквам. Иначе е от полунощ някъде, или малко след това.

# 49
  • Мнения: 1 440
 Shocked,абе ти сериозно ли!!!Въпросното лице или няма нищо общо с медицината или си е направила доста черна шегичка с теб.
Спокойно,няма такова нещо,черва не се режат,нито се вадят,подреждат и т.н. Разрезът се прави долу ниско,вади се бебчето много бързо и това е!
Всичко ще бъде наред,мила! Hug

# 50
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Не ми се вярва това нещо да е истина.
Сещам се обаче, че когато родих (секцио) лекарите ми прослушваха перисталтиката...не знам защо........и получих предупреждение от лекар,който ми каз, че докато не започна да изпускам газове....не трябва нищо да ям и да пия....защото може да има преплитане на червата.....Тогава си го обясних с факта, че след като се освободи мястото,където бебето е било, червата започват да се наместват....и може да има нещо подобно на преплитане....ама да се вадят черва...не съм видяла и чула.

# 51
  • Мнения: 14 513
просто при всички коремни операции с изключение на секциото се вадят черва и се пренареждат. може би затова тази сестра (която явно е съвсем некомпетентна) се изказала така.

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е истина...гледай някое филмче на раждане със секцио, за да добиеш представа

# 53
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Глупости! Да си скъса дипломата тази особа.

# 54
  • Мнения: 4 621
#Crazy #Crazy #Crazy

Не е вярно, разбира се, ама че глупости ти е наприказвала  Crazy ooooh!
ooooh!

# 55
  • Мнения: 814
Няма такива работи при секциото! Иначе наскоро оперираха една приятелка от апендикс - та там имало разни намествания на червата...

# 56
  • Мнения: 1 197
Глупости са ти казали,що са 12метра,а не 14 Laughing.И как са ги измерили

# 57
  • София
  • Мнения: 1 348
Господи,не мога да повярвам,че някой може да се изкаже така!Ама това е такъв абсурдизъм,че чак е смешно!Моля,те не вярвай на такива глупости!Леко раждане ти желая!

# 58
  • София
  • Мнения: 1 262
ех, боже, тази нормална ли е да ти говори такива лъжи и глупости и то когато ти предстои секцио  smile3512

не се притеснявай, както всички са ти казали, няма подобно нещо! операцията не е страшна! а резултатът от нея е невероятен  newsm30

аз също имам лениви черва, с които се боря години наред, но не се притеснявай - операцията не влошава нещата  Peace но и не подобрява де  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 14 654
И аз съм го чувала този болничен фолклор Simple Smile Някоя бъзла е помислила пъпната връв за черва и ето ти историята...

Общи условия

Активация на акаунт