9-ти КОНКУРС за грим БЕЗ ГРИМ! Хайде на гласуването!

  • 8 449
  • 187
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 152
Благодаря на всички, които гласуваха за мен Hug Hug Hug

ЧЕСТИТО НА  ВАЛКАТА И МАГИ Heart Eyes

# 166
  • София
  • Мнения: 4 966
Честито на победителките!
За мен тоя конкурс беше нещо недоразбран.
Направо се чудя защо Кармен не е в тройката ThinkingПри нея разликата е огромна.
И аз така. newsm78
Кармен е една от малкото,които се е справила точно в тон със задачата.

# 167
  • Мнения: 7 201
Много се радвам, че две от фаворитките ми са в топ 3...

И моите! Simple SmileПоздравления за победителките!  bouquet

# 168
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Честито на победителките   bouquet

# 169
  • Мнения: 6 624
Честито и от мен на Кръц и Маги !  bouquet

# 170
  • Мнения: 1 207
честито на победителките  bouquet Hug
И какво искате да кажете,че победителките не са се справили със задачата?

# 171
  • Мнения: 10 758
честито на победителките  bouquet Hug
И какво искате да кажете,че победителките не са се справили със задачата?
Не.

# 172
  • Мнения: 1 207
Еми тогава,защо пак има еди кой си защо не е сред победителите и т.н. ,вие май го карате по симпатии.

# 173
  • Мнения: 10 758
Еми тогава,защо пак има еди кой си защо не е сред победителите и т.н. ,вие май го карате по симпатии.
ooooh!
не ми се коментира вече.
конкурса приключи.
точка.

# 174
  • Мнения: 1 243
Честито на победителите!   bouquet
Но за мен Лорън и Bettie Page са наистина ощетените...Разбира се въпрос на гледна точка.

# 175
  • Мнения: 6 624
Честито на победителите!   bouquet
Но за мен Лорън и Bettie Page са наистина ощетените...Разбира се въпрос на гледна точка.
Според други ощетена е Кармен,а разберете се! Mr. Green
Обвинявата драгите гласоподавателки в какво -подкупност,манипулиране или некомпетентност newsm78
Наистина е смешно.

# 176
  • Мнения: 4 447
Честито на победителите!   bouquet
Но за мен Лорън и Bettie Page са наистина ощетените...Разбира се въпрос на гледна точка.
Според други ощетена е Кармен,а разберете се! Mr. Green
Обвинявата драгите гласоподавателки в какво -подкупност,манипулиране или некомпетентност newsm78
Наистина е смешно.

Кое по-точно?

# 177
  • Мнения: 1 243
Никого в нищо не обвинявам...изказах си личното мнение, че според мен те са се справили най - добре! Пък и смятам, че това е най-трудният грим. Да сложиш толкова и така, че хем да имаш, хем да не си личи. По-горе се спореше точно за това, че някои гласуват по симпатии, а не за самия грим. Целта на този грим е точно да подчертае с малко помощ естествената красота на всяка и е нормално да гласуваме за цялостното излъчване,а не за самия макиаж.

# 178
  • Мнения: 10 758

Според други ощетена е Кармен,а разберете се! Mr. Green
Обвинявата драгите гласоподавателки в какво -подкупност,манипулиране или некомпетентност newsm78
Наистина е смешно.
Да, наистина е смешно това, което написа.
Никого в нищо не обвиняваме.
Абе хора, вие нещо изтрещехте ooooh!

И да, според мен Кармен се е справила най-добре, защото разликата преди-след е огромна.А точно това беше целта на конкурса.

# 179
  • Мнения: 4 447
Никого в нищо не обвинявам...изказах си личното мнение, че според мен те са се справили най - добре! Пък и смятам, че това е най-трудният грим. Да сложиш толкова и така, че хем да имаш, хем да не си личи. По-горе се спореше точно за това, че някои гласуват по симпатии, а не за самия грим. Целта на този грим е точно да подчертае с малко помощ естествената красота на всяка и е нормално да гласуваме за цялостното излъчване,а не за самия макиаж.

Щом си толкова компетентна те очакваме в темите за гирма и на следващият конкурс - строена  Hug Чувствай се офицЯлно поканена  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт