Каква е разликата между Пентаксим и ...

  • 2 128
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Няма мъртви ваксини. Как иначе биха предизвикали имунен отговор, ако са "мъртви"?! Не ви ли е страх да слагате толкова много различни "мъртви" вируси на куп на бебета?
Има и още как Peace
Аз избрах пентаксим и не съжалявам за нито един изхарчен лев,въпреки че не е евтин!

# 16
  • Мнения: 403
Няма мъртви ваксини. Как иначе биха предизвикали имунен отговор, ако са "мъртви"?! Не ви ли е страх да слагате толкова много различни "мъртви" вируси на куп на бебета?
Има и още как Peace
Аз избрах пентаксим и не съжалявам за нито един изхарчен лев,въпреки че не е евтин!
Ако имаш възможност да отделиш по 62лв три поредни месеца.Аз лично го направих

# 17
  • Мнения: 781
За трите приема една и съща ли е ваксината или са различни по състав. Ако са различни каква трябва да си взема за първи прием?

# 18
  • Мнения: 1 900
Ние взехме на веднъж трите ваксини, еднакви са по състав.  Peace
Знам че на 2 година се прави реваксинация, но за тогава трябава да питам педито дали от сега може да взема, незнам каква е годността Rolling Eyes

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Знам че на 2 година се прави реваксинация, но за тогава трябава да питам педито дали от сега може да взема, незнам каква е годността Rolling Eyes
Реимунизация се прави една година след трети прием или до навършване на две години.
На дъщеря ми слагах тези по касата, тогава полиото беше накапки, не е имала нито Т, нито други последици.
На бебето сега слагам Инфанрикс и полиото по каса, което вече е инжекция.

Общи условия

Активация на акаунт