каква спирала сложихте след раждане?

  • 18 310
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 029
аз съм с копер-т

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз съм с Нова Т /чиято имитация е Купър т/. Предпочетох я, защото е на Шеринг, известна с лекарствата си фирма от много години. Струваше около 50 лв.

И аз съм с Нова Т 380 и точно поради тази причина, че е на Шеринг взех нея. От 2м. съм с нея и съм доволна. Бях се навила за Мирена но лекаря ми каза, че няма смисъл да слагам хормонална защото нямам нужда, а всички останали са на един и същи принцип. Моята я взех за 55лв. и за поставянето дадох 20лв.

# 17
  • Мнения: 4
copper T.Ве4е 6 години си я имам и нямам проблеми.тази ми я втора.Но се замисляме за още едно бебче,такаче скоро ще трябва да се разделя с нея.Иначе сам за спиралите.С тях отпадат всички други грижи-за вземане на хап4ета,за редовен цикал.Такаче сам ЗА.

# 18
  • София
  • Мнения: 672
Nova T
Не мога да кажа за сега нещо хубаво, защото цикъла ми стана на 18 дни и е доста обилен...
Ако сега трябваше да избирам бих пила хапчета.  Peace
Относно "Мирена"-тя е хормонална и не е подходяща за майки, които желаят още деца.

# 19
  • Мнения: 1 931
И аз съм с нея от 3 месеца. Гинеколожката ми я препоръча. Купих я от аптеката за около 15лв. а за поставянето не съм плащала, бях с направление и мина по касата прегледа и поставянето й.
 Само първият път цикъла беше обилен и продължи 2 седмици, но вторият месец си беше нормално.

# 20
  • Мнения: 9 973
не съм слагала и няма да слагам,знаем как да се пазим Grinning

# 21
  • Мнения: 878
не съм слагала и няма да слагам,знаем как да се пазим Grinning
и как? newsm78

# 22
  • Мнения: 423
Аз си сложих Мирена , 6 седмици след раждането. С нея съм от 4 мес. и за сега съм доволна. Купих я за 270лв. + 30лв. поставяне.
И аз така Peace

# 23
  • Мнения: 2 108
Мирена - вярно, че е хормонална, но е най-качествена според моя гинеколог. И не е вярно това, че не може да се използва при майки, които искат още деца и че трябва да се изчаква 1 година след секцио.

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
не съм слагала и няма да слагам,знаем как да се пазим Grinning
и как? newsm78
И аз питам?  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 4 578
не съм слагала и няма да слагам,знаем как да се пазим Grinning
и как? newsm78
И аз питам?  newsm78
Сори за спама, ама на теб честито бебче, живи и здрави!

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Спокойна, благодаря!  Hug
Всички да сме живи и здрави!
Ама сега трябва вече май да слагам спирала.......  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 4 578
Спокойна, благодаря!  Hug
Всички да сме живи и здрави!
Ама сега трябва вече май да слагам спирала.......  newsm78
Хихихи, добре дошла, ако не планирате веднага и третото  Mr. Green. Или и вие знаете как да се пазите  Joy.

# 28
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Спокойна, благодаря!  Hug
Всички да сме живи и здрави!
Ама сега трябва вече май да слагам спирала.......  newsm78
Хихихи, добре дошла, ако не планирате веднага и третото  Mr. Green. Или и вие знаете как да се пазите  Joy.
Ами явно не знаем......  newsm78
Два месеца след като спрях "Ясмин"-а, докато почивах де, и забременях.
Резултатът е още едно прекрасно дете като първото (моите гарджета.... нали знаеш  Embarassed). Ама сега вече..... искам почивка от бременеене!  Wink

# 29
  • Мнения: 173
Поставиха ми я 6 месеца след раждането.Вече повече от година и половина съм с нея.Засега съм доволна от нея.Преди се пазех 5-6 години с противозачатъчни,сега със спиралата отпада ангажимента- да не забравя да си взема поредното хапче.Купих си я за 15 лв,толкова дадох и за поставянето.

Общи условия

Активация на акаунт