AVON само за представители - КАМПАНИЯ 03 -Тема 24

  • 24 918
  • 600
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 051
jessif шампоана против пърхут е на цена 6.90.
 

# 571
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
jessif шампоана против пърхут е на цена 6.90.
 
Благодаря, колебаех се, защото не му е задраскана цената

# 572
  • София
  • Мнения: 372
Здравейте,
не успях да се включа този месец в темата,извинете.Не мога да не изразя възмущението си - заменените масажьори-сега трябва да ги врущам в офиса,а посля в кампания 4 ще са в недостиг към комплектите  #Cussing out #Cussing out
И за мен тримесечието е доста слабо-  до сребърна звезда само стигнах....
в 5 та кампания ми е надеждата..Simple Smile

# 573
  • Мнения: 994
Здравейте,
не успях да се включа този месец в темата,извинете.Не мога да не изразя възмущението си - заменените масажьори-сега трябва да ги врущам в офиса,а посля в кампания 4 ще са в недостиг към комплектите  #Cussing out #Cussing out
И за мен тримесечието е доста слабо-  до сребърна звезда само стигнах....
в 5 та кампания ми е надеждата..Simple Smile
05 к ли? Ама тя е към следващото тримесечие, или греша  newsm78

# 574
  • Мнения: 537
Искам да питам за подложките за крака? Виждат ли се като сте с летни обувки, на снимката не се виждат, но аз съм с тесен и малък крак и ще се виждат ли? Добри ли са, наистина ли отморяват краката?

# 575
  • София
  • Мнения: 5 832
Не се виждат, малки са, но изпадат понеже не се лепят на стъпалото.
За мен са боклук.

# 576
  • Мнения: 56
Искам да питам за подложките за крака? Виждат ли се като сте с летни обувки, на снимката не се виждат, но аз съм с тесен и малък крак и ще се виждат ли? Добри ли са, наистина ли отморяват краката?
Не ти ги препоръчвам! Naughty
Взех си ги миналото лято, жестоко съжалявам - непрекъснато се изплъзват, като ходиш, не залепват за обувката. Един път загубих едната без да я усетя и се връщах да я търся. Много се цапат и в улейчетата лиза черно, което после не се мие и те изглеждат кирливи! Не са ми отморили нито веднъж краката, напротив  - повече се измарях, защото на всяка 20 крачка се навеждах да ги оправям!
Не си давай парите! мое мнение!
докато напиша огорчението си..  - Амидала ти е отговорила и тя! Wink

# 577
  • Мнения: 3 835
Аз успях да им намеря точното положение. Е, понякога се изплъзват, но пък наистина не ми се уморява крака с тях.
Трябва да са на голо - лепят се за крака, мисля че с грапавата страна.  Simple Smile

# 578
  • София
  • Мнения: 372
в 5 та кампания ми е надеждата..Simple Smile
05 к ли? Ама тя е към следващото тримесечие, или греша  newsm78

не грешиш  Wink поне има интересни предложения

# 579
  • София
  • Мнения: 4 051
Подложките ги имам от миналата година, но не съм ги пробвала още ooooh!. Срам ме е  Embarassed да си призная, че направо съм ги забравила в кашона с резервите  Mr. Green.

# 580
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 717
Здравейте! Grinning В К02 ми пристигна объркан продукт - вместо гел против черни точки са ми сложили крем за ръце с глицерин, а във фактурата имам гела против черни точки. Върнах го на координаторката ми за смяна. В К03 пуснах поръчка и мислех, че гела за черните точки ще дойде, но не дойде. Имате ли идея кога ще си оправят грешката и ще ми пристигне гелчето против точките. Confused

# 581
  • Мнения: 128
Момичета да ви питам маската от интернет предложенията ми излезе с въпросителен какво ще означава това newsm78

# 582
  • Мнения: 202
Здравейте! Grinning В К02 ми пристигна объркан продукт - вместо гел против черни точки са ми сложили крем за ръце с глицерин, а във фактурата имам гела против черни точки. Върнах го на координаторката ми за смяна. В К03 пуснах поръчка и мислех, че гела за черните точки ще дойде, но не дойде. Имате ли идея кога ще си оправят грешката и ще ми пристигне гелчето против точките. Confused
здравей, предполагам, че ще го оправят със следванащата поръчка.

# 583
  • Мнения: 14 515
питах в темата за обсъждане на продуктите на ейвън но никой не ми отговори, затова питам тука - антицелулитния крем - лазерната терапия дали става за кърмачки?

# 584
  • София
  • Мнения: 5 832
Новата лазерна терапия не знам, но стария антицелулитен гел май не се препоръчваше за бременни  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт